Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 29.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стига сте яли Костовнови  
Авторoff (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 13:27



Стига сте дъвкали Костов.То 1/3 теми все за него.Като е крал защо иска да отпадне депутатския имунитет?И защо червените държат да си имат имунитет.Само като чуят името му някои хора започват да се давят от злоба.От 16г. Костов бе на власт 4.Всеки дървен философ казва че е крал много но не казва нищо конкретно.Просто Костов май наруши червения сценарий и затова ченгета като Ц.Цветков не могат да му простят.
Защо никой не споменава Луканов,Беров,Р.Гечев,В.Меджедиева,Р.Спасов,Орсов/забравихте ли орсовките/ .

За 16г. 2/3 отвремето ни управлява БСП и сие.В момента също. И като гледам как цъфтим и връзваме направо ми се плаче.Безработицата аха-аха да изчезне.Пенсиите аха да ударят тавана.Здравеопазването - нямам думи.
Само да видим като се науправляват и като ни докарат до кота 97/Ж.Виденов/,кой ще оправя нещата.

Между другото не съм фанатик на тема "Костов" но се дразня от дървени философи които знаят всичко,могат всичко а не казват нищо и чакат някой да им даде нещо вместо да си размърдат задниците.

















































































































































































Тема Re: Стига сте яли Костов [re: off]  
АвторMina (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 16:58



Нали се сещаш,че службите си свършиха работата, накараха хората да повяршат, че Костов е най-голямата беда за България.Използваха много средства, но най вече продажните медии.Наистина няма нито едно доказателство за обвиненията, целия правен отдел на Президента работи за да търси кирливи ризи на Костов и вече 5 г. не може да открие нищо, само,че на повечето хора в тази страна не им се мисли, те предпочитат да получават всичко сдъвкано и на това разчитат тези,които 15 г. манипулират обществото.Слави, Кеворкян,Тошо Тошев са сред най-елементарните манипулатори, но техните предавания и вестник са с най-голям рейтинг.Аз също не съм кон с капаци ,като теб. Не вярвам сляпо дори и на Костов, само че имам претенции,че мисля и не се пддавам на всеобщото "пиянство". Съжалявам само,че "пияните" определят начина ми на живот на избори. Дано скоро се събудят и изтрезнеят!



Тема Re: Стига сте яли Костовнови [re: off]  
Авторxaxax (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 02:47



а балкан? а кой ни вкара във войната срещу сърбия? кво да изреждам.

не казвам че има по нормални партии и лидери, но костов не е по добър от тях.

до кога ще им вярвате на тия престъпници политиците.



Тема Ти да не си Муравей Радев, а ?нови [re: off]  
АвторArchibold (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 04:15



Че защитаваш Костов.
Вашето време на крадене и влачене свърши.
Прибирайте се по дупките си-мръсници такива!



Тема Re: Ти да не си Муравей Радев, а ?нови [re: Archibold]  
АвторMina (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 21:44



Браво другарю! Вас червеното знаме роди, вас не ще ви уплаши смъртта. А защо толкова ви плаши Костов? Та той 2-ри мандат не е управляващ. Малко ми е жал за вас. Трябва да се страхувате да не дойде пак Лукановата зима и Жан Виденовата инфлация, че ваште май натам са тръгнали. Те са по-страшни с поразиите дето правят. А Костов дали е крал- не се доказа и по всяка вероятност това бе добре организирана кампания срещу него за да манипулират вас ДРУГАРИ.



Тема Re: Ти да не си Муравей Радев, а ?нови [re: Mina]  
АвторJ. (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 10:47



Темата за Костов наистина е противоречива, но има някои факти (доста от които не са известни на широката общественост). Най-общо можем да обобщим, че колкото и да има недъзи и нечисти неща по време на неговото управление, то си остава най-доброто в т.нар. история на прехода. Нито едно друго правителство в България не било толкова адекватно и толкова в полза на обикновените хора. Друг е въпросът, че можеше да се иска още повече, защото лидер като Костов не даде това, което трябваше да даде.

За да не съм голословен ето един пример с показател, който комплексно отразява качеството на живота - СМЪРТНОСТТА. Според изследване (непубликувано все още) смъртността в България след 1992 г. е с най-ниски показатели след 4 годишното управление на Костов (става дума за коректно претеглени и анализирани данни). А смъртността е резултат, които отразява в себе си променливи от качеството на живот и здравеопазване до престъпността и природните бедствия и инцидентите, т.е. многоизмерен. Още няма данни за след това. Костов, с изключително ограничени ресурси сравнение с ЕС фондовете, с които разполагат след него НДСВ и БСП и които могат да бъдат използвани за подобряване качеството на живота, е постигнал съществено подобрение по отношение на смъртността сред българите и то ЗАБЕЛЕЖЕТЕ спрямо 1992 (още соц тенденцията е налице), а не спрямо 1996, когато е пикът на умирания и през която година бг народ бе подложен на управленски геноцид от правителство на БСП.



Тема Re: Ти да не си Муравей Радев, а ?нови [re: J.]  
АвторMina (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 20:07



Това не го знаех, но каква полза и да го знам, като повечето българи са изумително късопаметни. Забравиха, че по неговото управление 2 пъти годишно качваха заплатите с по10%, при любимият им цар само 1 път годишно с 10%, а сега при още по-любимите им комунисти пак само 1 път, но с 5-6%. Цените се катерят, доходите падат- това се вика социална политика на социално правителство и президент. Ама повечето хора, които определят с гласа си как ще живея аз, която не съм късопаметна, не забелязват тези неща и пак ходят, гласуват за екзотични фигури или за най-щедрите в обещанията. Как да ги вразумим, та те не се учат дори от грешките си!!!



Тема Re: Ти да не си Муравей Радев, а ?нови [re: Mina]  
АвторLostov (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 12:46



Вижте в този сайт какво пише за Костов - http://robstvo.hit.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.