Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 24.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема не било престъпление да си на яхта в Монако!!  
Авторpaзвeceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 09:02



ми как пък ще е! запознали се депутатите и министър Велчев с някакъв човек, били му на гости на яхтата в Монако, яли-пили-веселили се - лошо няма. ама не знаели нито с какво се занимава, нито той им е искал услуги - просто ги почерпил. добър човек, пък и не им дало сърце да му откажат. Нов морал...
за съжаление някой ги щракнал. пък се разчуло, пък се раздуло. я, да видим какво ще прави царчето с провинилите си сега!



Тема Re: не било престъпление да си на яхта в Монако!!нови [re: paзвeceлeнa]  
АвторMVelchev (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 00:03



Престъпно ти е мисленето на теб. Първо чети после коментираи.. Яхтата е била наета от Спас Русев-1-во, 2-ро защо трябва да ядът и пият....може да са гледали само Ф1. И на края в крайна сметка кои е направил тази снимка..службите-наши, чужди..или...??? И как изпълзя ей тъй на изведнъж...

Предпочитам да живея спокойно, а не да ми подхвърлят снимки. Писна ми от праха на БатБойко.. Нека поне един залови и да кайе те този има незаконен бизнес..а еди кои си министър му помога, да го докажи и които е за затвор-в затвор другия и той по-реда. Неща да гледам снимки и сапунени сериали с оставки...
Аз бат Боико на живо съм го виждала да пие и яде с бандюги, снимките не доказват нищо



Тема Re: не било престъпление да си на яхта в Монако!!нови [re: MVelchev]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 02:23



e mnogo iasno toi ako ne pie i ne qde s bandiugi sha umre ot glad i ot jajda



Тема Re: не било престъпление да си на яхта в Монако!!нови [re: paзвeceлeнa]  
АвторKopyмпиpaн (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 14:34



Естествено че не е! Може би е престъпно намерение събирането на тези лица, но самите те казаха, че само са пляскали белот, гледали Ф1 и люпили семки. Тогава излиза че и намерение не е било. А за по дребните шарани като теб и мен остават наивните предположения, че на тази среща са се обсъждали комбинациите и сделките около наследството на човека със Самоковските картофи и по специално подажбата на картофи на ПРАХ - импорт-експорт. Пак така чистосърдечно може да предположим, че са си хортували за съпътстващите общи проблеми на вноса и износа и пак така нехайно са взели решение, да отстранят да речем един подобен проблем, като назначат началник на дунавските митници едно приятелче на яхтодържателя /или яхтонаемателя, има ли някакво значение/. Някои зли езици пък злословят, че неизпълнението на някои палубни договорки довело до по-сериозни технически неизправности в бронирания крайцер на корабния ЛЕКАР! Пък същия, освен обичайните илачи, много обичал да бърка прахчета :) на дози, за млади и стари пациенти. Обаче след преживените от тоя трудности по суша и море, взе да прехвръква насам натам със собствени криле /е, на самолета си/ като волна птичка, докато обаче не я... ОКАФЕЗИХА! Като синигерче. Някои сеирджии и досега чакат да стане зооморфно чудо и птичката да стане "сладкопойно" славейче, та да запее за знайни и незнайни "птички, зверове и хора"! Да ме прощавате за лошия хумор! Някои независими наблюдатели /такива, от които нищо не зависи/ им хрумна нелепата мисъл, че човекът Велчев съвсем случайно се оказал на лодката с някакви хорица, набедени за крупни контрабандисти. Възможно е. Други серсеми обаче отговарят на това с неприличния виц за митничаря, капитана, куфара с парите и стоката в трюма. Ние обаче ще отговорим, че това са само гнъстни лъжи и инсинуаций на завистници, дето клатят опасно яхтата, пардон лодката, а и на нея не е имало митничар, нали! Но пък от цялата работа може да се каже, че в невинната игра на карти, все пак някой беше ПРЕЦАКАН!
Туй то!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.