Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Haчko]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 15:09



при всичкото ти кесене тук се разбира ,че единственото нещо което вършиш ( и то не толкова свестно ) е да си чешеш езика . ама и това не го правиш като хората , по - добре си твори в оня клуб за попържни , там сякаш повече си тежиш на мястото !
а ти с твоето мислене ( ограничено или глупашко , не мога да го преценя точно ) цял живот ще залагаш на бити карти и нищо истинско няма да видиш точно поради тая причина ! и си губиш времето , занимавайки се с неща които явно не разбираш , а само се напъваш да проумееш !
но пък не може да ти се отрече, че си сладкодумен !..."Кон с капаци, който до края на живота си ще се върти на долапчийското колело. " това ако ти си го измислил , спокойно можеш да даваш частни уроци по български език и литература, а не да се мъчиш с тая тема компютърната ! ама ми се струва че си го прочел някъде ...да те пътам знаеш ли поне какво означава "долап"?я да провериш на сайта за долапите сега !
копираш и пействаш някакви оферти на някакви компютърни фирми , въобразявайки си , че си ги сътворил ти - клъцкал съм те на тая тема и преди !
плямпам приказки които ти явно не проумяваш , може би си тъп или на такъв се правиш !
като да вземем за пример правописа ти - "поначало" не се пише така ми се струва ... а може би си нервен ? защото или си неграмотен , или си нервен ... аз друго логично обяснение нямам !значи и за преподавател по български и литература не ставаш , ще ме извиниш ...
за сравнението на дъната Гигабайт и Солтек - пак не си прочел - за Гигабайт съм написал че "чат-пат" стават за нещо , не си спомням да съм писал преди колко години !?а ако извадим най-добрите им продукти дали ще да са по - добри от Интел или от Асус ?
и по какво ги сравняваш едните с другите да те питам ?имал ли си възможност да тестваш толкова марки и типове дънни платки ?съмнявам се ...
продажбите на Солтек в Македония и България според теб са гръбнака на фирмата и това е добре така като те чета тука - че те не съм сигурен дали са познати в други страни :-)
а колкото до "въображенията" ми за "по - добрите" или "най - добрите" марки - хич не се и опитвам да си въобразявам - най добрите марки са нарицателно в бранша в който се продават - точно поради това , че са най- добрите ! сети се за "Ксерокс" - предполагам , че си кръстил копирната машина във вашия офис "Ксерокс" дори тя да е Канон или Тошиба ...ако ли пък не си , заслушай се как я наричат останалите ...
по тая логика добрата марка не е "набедена" - тя просто е най - добрата ...
а в много теми до сега ти пълня главата , ама то ... чети по - нагоре ...
пресилено е да се каже ,че "си ми трън в гъза" , ти просто си ограничено момче , за съжаление света е пълен с такива като теб ...
а това, че човека пита за цена - обясни ми защо постоянно се вреш навсякъде и се опитваш да даваш компетентното си мнение ( което често пъти е толкова неграмотно и в повечето случаи едно и също, че човек единствено може да се посмее ) ? да не се изживяваш като някакъв световен месия ?
а колкото до това да се заяждаме - това пък как го мога напрво не е истина ти казвам !
само че не съм почнал !
и да ме извиниш , че на слагам главни букви - просто ме мързи !
айде много ти здраве от армията на спасението!



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 15:22



да те питам ли сега какво пък една дънна платка може да произведе ?
АГП-то е 1,2,4 и 8Х - дали ще произведе повече "Х"( условно казано) АГП-то на Солтек от това на Интел ...?
... или да вземем PCI слота на Солтек... може би ще "произведе"" повече гигабайти трафик в секунда от тоя на Интел...?
... или пък IDE интерфейса на Солтек ще пропусне повече гигабайти в секунда от другия ...?
... или сериал ата интерфейса ...?
то какво остана по дъното ...?
чипсета ... той сигурно произвежда повече чипове :-)!
айде позамисли се малко и после да мерим "производителността" в каквито ти кажеш мерни единици !
че май те питах тебе точно какво произвежда процесора ... или не беше ти - все е тая ...
а за полезен пост - не се изживявам като Начето Световния Спасител ...
и до колкото си спомням ти май се опитваше да слагаш ДДР памет на слот за СД РАМ или обратното ? така че ако е така от теб пък грам акъл не ща !



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано03.09.04 16:40



Хехе кланяш се пред Интел като арабин пред Алах.
Кво да ти кажа... смешен си ми.
"от теб пък грам акъл не ща" па да съм тръгнал да ти давам Интересно ми е обаче, ти кога ще дадеш акъл на някого, щото дотук си напълно излишен.
Ако си търсиш лафаджийница нещо си объркал мястото!



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 17:02



хехе , предполагам си спрял да наместваш рам по дъната
на тъпаци акъл не се дава - ставят се да се осират сами !
за това и не давам акъл тука , само чета и се смея на такива "спецове" като теб например ...
а не възнамерявам и да давам - вие за какво сте ...?
ето ви поле за изява !
а лафа е интересен !



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано03.09.04 17:55



Мога и капачки за буркани да набутам, ти не се съмнявай в това!

"на тъпаци акъл не се дава - ставят се да се осират сами !
за това и не давам акъл тука , само чета и се смея на такива "спецове" като теб например"

Благодаря, но не мога да се нарека спец по хардуер. Силата ми е в дуга област. А ти като си НАЙ-ГОЛЕМИЯТ спец, най-добре е воъбще да не се обаждаш!



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано03.09.04 18:28





Копирната машина я наричам "копирна машина", а онова което за теб е плотер, за мен е "large format printer" или "голям принтер".
Питай за "поначало" в клуб "Лингвистика". После си донеси наакания гъз тук, за да кажеш какво си научил.
Пич, водиш колоната, но не забелязваш, че си с обиколка назад.

Редактирано от Haчko на 03.09.04 18:33.



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
Автор bbwolf (blah blah)
Публикувано04.09.04 02:13



хехе
аз пък мога да се нарека спец по хардуер-а и мога да заявя че интел са пичове
и правят хубави и стабилни неща(някъде това е малко по-важно от 10-ина точки повече на 3д марк)
примерно мрежовите им карти са убиец, обаче трябва да плащаш повече, както е за всяко по-добро нещо:)
амд от друга страна също са пичове, защото разчупиха пазара и направиха добра конкуренция на интел(въпреки че държат само 20ина процента от пазара на процесори)
ибм и сън и моторола и всички дето правят процесори също са пичове. даже и виа са пичове, дори и техните процесори имат място под слънцето:)
обаче фанатизираните привърженици на дадено нещо никак не са пичове;)
така че конкретния момент АМД изглежда перфектното решение, защото ще може да се купи примерно малко повече рам или добро захранване наместо една лепенка, на която пише ИНТЕЛ
та така
иначе определено никъф смисъл няма да се дават пари за компютри;)
и инфлацията е кофти нещо

Who controls the past now controls the future,who controls the present now controls the past.


Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Haчko]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 14:15



друга беше темата любезни ми начко , не знам защо ми обясняваш тука как наричаш принтера си или копирната си машина !
за лингвистиката - ще попитам за твое успокоение !
в същата светлина ( т.е. за твое успокоение)те пускам ти да водиш - нали и без това се изживяваш като лидер или месия или каквото и да е там !
иначе за донасяне на гъза ми "тук" - винаги и по всяко време,само кажи къде и кога !
не си ми интересен друже извъртайки се по тоя начин - къде ти е хъса и борбеността ? ...а и интелигентността ?



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 14:20



за тебе явно ще е по - полезно да си се занимаваш с капачките за бурканите ...
това че си признаваш, че не даваш акъл за неща които не разбираш е благородно , за което единствено мога да ти кажа ЕВАЛА !защото за разлика от великия познавач и разбирач начко ти имаш доблестта да го кажеш !
аз също не съм най - големия спец , по принцип тия спецове са на "4-ти километър " !
чети си и се смей тука , но на творенията на други хора , има една купчина подходящи постинги ( както тука се наричат купищата надраскани простотии от хора неграмотни и често нагли ).
аз също им се радвам !
с поздрави !



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: bbwolf]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 14:21



много правилно думаш приятелю , мдаааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.