Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано04.09.04 14:38



Колкото си бос в лингвистиката, драги, толкова си и в хардуера. Но все още не си осъзнал нито една от двете истини. Затова те пращам в "Лингвистика" - да ти отворят поне едното око.
Аз така или иначе не се нуждая от помощта на "специалисти" като теб. Затова и не ме е грижа за глупостите, които говориш. Но невинни хора ще изгорят, ако слушат идиотските ти приказки.





Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано04.09.04 15:08



Хехе, хвана се като удавник за сламка
Не одобрявам нападките ти срещу този и онзи и ако имах някакви права тук, щях да изтрия всичките ти постове. Досега нито един от тях не е бил в полза на никого. Все пак това е целта на клуба – да питаш или да помагаш доколкото можеш. Не мога да кажа, че съм голям помагач, повечето ми постове са само простотии, но поне не досаждам и не обиждам никого без причина, а ти в това отношение си много добър!
“чети си и се смей” на кое по-точно?
На смешни въпроси ли? Не всички тук са закърмени с компютър и няма нищо срамно да зададеш тъп въпрос! Все едно ти да се окажеш в клуб “Градинарство” напр.
Или тъпи отговори? Всеки помага както може! Излишно е да ти обяснявам, че един проблем може да има много решения и само едно от тях е верно. Тук е мястото да кажа, че много от проблемите съм си решил именно с помощта на Начко. Не знам, обаче ти кога ще се изявиш като разбирач! Ако нямаш такова намерение мястото ти не е тук!



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Haчko]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.09.04 18:23



Хубаво си ви гледам сайра и как си спорите,ама да хвана и аз да кажа нещо."Любящият" баща на моята дама колкото и да му повтарях да вземе АМД и повечко рам,той хванал че взел интелски процесор и 256 рам-с разликата интел-амд можеше да вземе 512 и да си има много по-добра производителност човека!ИдиотАМа какво да ви кажа-явно във фирмата са му почнали да говорят колко по-добри са интел и т.н..Благодаря на всички,ама явно митове трудно се разбиват



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано04.09.04 18:48



Не, братче. Дебели глави се разбиват трудно.

Я кажи каква машина е взел таткото





Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Haчko]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 12:45



темата тук е хардуер, не лингвистика !
и твърде съм си осъзнал всичко което ми трябвя да осъзнавам , включително и да не давам на надути тъпаци от твоя сорт акъл - а това е едно от най - важните неща които човек трябва да осъзнае преди да се определил като такъв !
в продължение на почти 10 години нито един "невинен" човек не е изгорял , слушайки ме - но за сметка на това доста са опукали при обратния вариант !
и след това вече започват да слушат "идиотските ми приказки - ама знаеш ли колко внимателно ги слушат ? да ти стане драго да ги гледаш как слушат !
...и щяхме да си мерим пишките май ...? или ти нямаш такава ...?



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
АвторИнтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 12:59



не се хващам за нищо , било то и сламки !
и акъл не давам тогава , когато от подобни псевдо разбирачи не можеш да се добереш до същността на въпроса !
колкото до триене - мислиш ли си че въобще ми пука , че някой нещо си ще ми изтрие ? дреме ми на шишарката !баш ме брига !
а колкото до начето - ми бъркайте си по дупките щом ви харесва , аз нещо да съм казал ?
не всеки е закърмен с компютър - това е така , и аз не съм закърмен с компютър , но да ти река честно , никога не съм задавал чак такива тъпашки въпроси от рода на "какво произвежда" една дънна платка или "как може да го премерим" ...
като те попитах какво произвежда платката и ти написах за AGP , PCI , SATA , IDE и т.н. слотове , що не попита начко дали съм прав или не съм ?
ето ти полезен съвет и помощ в тоя случай !
само че ти не си го проумял явно - начко твоя човек какво ли ще рече по тая тема ?
за да разбереш , че нещо ти се обяснява , трябва да имаш поне елементарни познания ... имаш ли ги ? и с какво съм ти досадил , ако от мен си научил например , че AGP слота не може да "произведе" повече трафик от 8Х или да кажем там примерно 4,4 гигабайта в секунда ...?
за това уважаеми ми приятелю мога да те посъветвам да си отваряш очите , може пък и да понаучиш нещо тука !



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Cremate (неебателен)
Публикувано07.09.04 16:11



Ше каеш, че едно дъно само AGP, PCI, SATA и IDE има
Аре не ме занимавай повече. То си личи колко ги разбираш нещата от всеки твой пост.
Когато научиш какво друго има по дъното ще разбереш (надявам се) и "какво произвежда"!
Беше ми приятно да си поговорим, но ми стана скучно.



Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Интeл]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано08.09.04 02:46



Почивните дни отминаха и ти пак крадеш от работното време, за да дращиш глупости, а?

Темата е хардуер, ама не те чух да даваш предложение на човека. Не съм те и виждал никъде да пишеш по същество. Само влизаш и осмърдяваш





Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Cremate]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано08.09.04 02:48



AGP произвежда 8х, кво знайш ти!
А PCI произвежда пуканки!
А интелчо очевидно е в сектора на производството на бозЪ





Тема Re: Да помогнем на момиче в беданови [re: Haчko]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано08.09.04 09:43



нали вече купиха на момата компютър? за кво са му предложения:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.