Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Млади бг-пианисти...нови [re: neverojaten]  
Авторcлyшaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 09:18



Видях и чух Виктория преди 2-3 години на поредния фестивал Музиката и земята - красиво момиченце с дълга коса, изсвири нещо от Пипков и Менделсон, напълно подходящо за годините й и достатъчно добре, за да й дадат награда, не помня каква - за млад изпълнител, изгряваща звезда или нещо такова. Скоро чух, че свирила заедно с жената на японския посланик в Бургас. Естествено е да върви напред, с подкрепата на известни личности, разбира се.



Тема Re: Млади бг-пианисти...нови [re: coфoceт]  
Авторmuzikant (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 17:33



sujaljavam,che njakoi shte bude razocharovan,no shto se otnasja za Viktoria Vassilenko az sum ja slushal nevednuj.Posledno v zala Bulgaria s Mozart - koncerto,beshe izkluchitelno profesionalno,mnogo zrjalo i muzikalno momiche.Tja izglejda i sviri ne za godinite si,i ako njakoi govori drugo e izcjalo ot zavist!Dano samo uchitelkata i uspee da dorazvie tozi jarak talant.Mejdu drugoto,dokolkoto znam,ima zavidna biografija,s dosta purvi nagradi!Jelaja i uspeh i sajaljavam horata,koito ne mogat da razberat istinskija muzikant.



Тема Re: Млади бг-пианисти...нови [re: muzikant]  
АвторПpитecнeн (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 00:20



Видяхте ли сега?! Както ви заяви "музикантът", който не оценява Виктория, нищо не разбира! Или както се казва: "който не ме харесва, няма вкус!"
А по-нататък единственият "музикант" в този клуб го раздава супер загрижен: "И дано учителката й (който не знае - проф. Стела Димитрова!) "УСПЕЕ ДА ДОРАЗВИЕ ТОЗИ ЯРЪК ТАЛАНТ"... Как звучи само!... Горко й на Стела, ако не се справи - отиде й реномето! Пфу!





Тема Оооо, я стига!нови [re: Пpитecнeн]  
Автор Pибpaтo (склерозирал)
Публикувано04.12.06 10:03



Мама и тате на Виктория поне не се пънат да си рекламират детето като луди. На мен ми беше достатъчно да я чуя веднъж, за да ми стане ясто колко заряд има в това дете.

Не помня.


Тема Наистина, я стига!нови [re: Pибpaтo]  
АвторЯпoнcko cлънцe (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 13:45



О, разбира се. В тези времена така става ... поканили те да свириш с жената на японския посланник, без мама и тате да са се намесили. Разбира се... офертата напраааво е "изгряла"...
Ама какво ли се сърдим, нормално е всеки родител да влиза и да пише такива неща за детето си. Така или иначе, не може да докажеш, че ти не си нейн родител, така че твоето мнение ще остане нерегистрирано, така както и ника ти!



Тема Re: Наистина, я стига!нови [re: Япoнcko cлънцe]  
АвторЯпoнcko cлънцe (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 13:47



Прощавай, регистриран си... с 5 мнения!
Така или иначе, фактите са си факти!!!



Тема Re: Наистина, я стига!нови [re: Япoнcko cлънцe]  
Автор Pибpaтo (склерозирал)
Публикувано04.12.06 21:19



Това, че Виктория е свирила с жената на японския посланник, която между другото е пълно дърво, дялкано оттук оттам от Жени Захариева, прави чест на дипломатиката. Защото малката със сигурност я е турнала в малкия си джоб. Вероятно самата директорка е уредила участието, на всички са известни широките и връзки.

Колкото до доказателствата - въобще не ми пука дали някой тук ме мисли за родител или не. Да, родител съм, но на друго дете, учещо в НМУ. Затова знам някои работи. Хай със здраве.



Не помня.

Тема Re: Наистина, я стига!нови [re: Pибpaтo]  
АвторИзyмeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 00:55



Стига, бе! Концертът беше в Бургас, откъдето е мамето на детенцето! И където мамето е завършило Музикалното училище... и свирила с татето неведнъж на концерти... и хич не са непознати на директорката на ОФД-то..., а както изглежда и на Жени, а май и на японския посланик, че и на жена му!... Така де! Но в крайна сметка, както казваш - късмет е изкарало японското бонзайче, а аз ще добавя - че и българското бозайче...
Ура! Да живеЙ българо-японската дружба!





Тема Re: Млади бг-пианисти...нови [re: coфoceт]  
Авторbg-pianist (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 02:15



Аз сериозно си мисля, че тази тема ще стане Но 1 по посещения, хахахаха



Тема Re: Млади бг-пианисти...нови [re: bg-pianist]  
АвторИзyмeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 13:19



Ами нали това е целта на мама и на татко, на баба и на дядко...!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.