Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Winter Is Coming - време не остана! [re: PhilipMarlowe]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано04.03.12 19:00



Нов трейлър за 2-ри сезон...



Епично! Чакаме 1 април...




Тема Re: Winter Is Coming - време не остана! [re: PhilipMarlowe]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано04.03.12 19:57



Много fan made изглежда и най-вече звучи.

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.


Тема Re: Winter Is Coming - време не остана! [re: Koтeигpaчka]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано04.03.12 20:24



Ама не е... има кадри които не са давани до сега никъде... а и няма как. Цели диалози даже. Всъщност, поне 60% от трейлъра е нов (тези които бяха пуснати до сега се преповтаряха в голяма част)...

Сигурно ти звучи fan made заради бандата която ползват за музикален фон... верно, че за пръв път го правят. Но идеално се вписва дори като текст към "Играта..."




Тема Re: Winter Is Coming - време не остана! [re: PhilipMarlowe]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано04.03.12 22:44



Точно затова ми звучи така, аз си го казах


Ми чакаме го, няма начин. 25 дни.

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.

Тема Re: Въпрос? [re: PhilipMarlowe]  
Автор obafemen (голмайстор)
Публикувано06.03.12 11:17



Здравейте, фен съм на сериала, но не толкова запален, за да прочета книгите. Та въпросът ми е - излязла ли е последната книга към историята илив момента се пише нова?



Тема Re: Въпрос? [re: obafemen]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано06.03.12 18:02



Най последната не е... и никой не знае кога ще излезе


Излезе петия роман, а според Мартин седем книги обхващат "Песен за огън и лед".

Паузите между романите са пословични:

Игра на тронове (1996)
Сблъсък на крале (1999)
Вихър от мечове (2000)
Пир за врани (2005)
Танц с дракони (12 юли, 2011)
Ветровете на зимата (предполагаемо заглавие)
Мечта за пролет (предполагаемо заглавие)

... както виждаш, варират от една до шест години
Що питаш, като нямаш намерение да ги четеш?




Тема Re: Въпрос? [re: PhilipMarlowe]  
Автор obafemen (голмайстор)
Публикувано07.03.12 08:42



Мерси за информацията. Сериалът ми харесва и започнах да го гледам благодарение на това, че ти повдигна темата тук. Но просто исках да имам представа какво да очаквам за в бъдеще като времеви хоризонт. В смисъл, че ако решат да правят за тв цялата поредица, ще им трябват сигурно 10-ина години.
Поздрави



Тема Re: Въпрос? [re: obafemen]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано07.03.12 12:32



7 години. Едната вече мина.
Мисля, че 4 и 5 книга има шанс да ги филмират наведнъж с повече серии. Поне се надявам.



***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.

Тема Re: Въпрос? [re: obafemen]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано07.03.12 13:31



Книгите си струват...
максимум още 6 години :)
за 3 сезон се говори, че ще е в две части, защото A Storm of Swords е доста обемна и с много събития. Две части вероятно от по 10 епизода, което може да отиде разтеглено в две години. Още не ясно, но така или иначе, след края на предстоящия сезон, ще почнат да снимат следващия...




Тема Re: Winter Is Coming - роди се втори сезон! [re: PhilipMarlowe]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано02.04.12 12:31



Доволен от първи епизод. Има мащабност, халесито се разхубавява и се появи още един ключов женски образ в тази феминизирана поредица, в която главите на мъжете падат като тикви, а фемините оцеляват въпреки вся и все!

дракончето и вълчището са добре генерирани... радват.

въобще, във време в което ти представят безполова екранизация на тийн роман, реплика на гладиаторски боеве, без да покажат нищо?!? светът на Вестерос и неговите миризми те кара да чувстваш кеф... голям КЕФ!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.