Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано11.05.11 09:57



Да,да, това не е оная Церсей от книгата и за мен.
Иначе Марлоу е прав че Шон Бийн след Боромир, па и след Одисей, по-лесно си го представяме в подобна роля



Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.05.11 19:24



Ами донякъде съм съгласна, че е по-скоро хубавец, отколкото да внушава сила, но ... не ми "боде очите" чак толкова. Можеше и да е по-зле.
Например за мен Joffrey е много по-неприятен. Не си го представях точно така, а някак по-красив.
Абе като цяло ми харесва каста. С някои малки забележки и една голяма - Церсей.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.05.11 19:59



Санса и Аря са много сполучливи обаче

И Дрого, и той - хавайско момче

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: World Champ]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано12.05.11 22:14



оо, много е така.





Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано12.05.11 22:18



На всичките деца в сериала възрастта им е бутната нагоре с 2-3 години. А другите се появяват още в пролога на книгата. Точно както е в началото на първи епизод.



Тема Re: Winter Is Coming - почна се! [re: .Linda.]  
Автор Glamdring (врагоубиец)
Публикувано16.05.11 13:16



ей това си е нашето племе, 10 000 да им хареса нещо, винаги ще се намери един да се изсере мощно отгоре ....
да го сравняваш с два от най-малоуните сериали, е ...
не знам, сигурно си горда от себе си, че си една от малкото, определила сериалът като "нищо особено"

Редактирано от Glamdring на 16.05.11 13:20.



Тема Re: [re: Glamdring]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.05.11 19:16



Хора, които не са чели книгите, харесаха сериала и споделят въодушевлението ми, какво да кажем за хората, които са прочели книгите



Но пък какво - може да има и хора, на които не им харесва такъв жанр изобщо

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор kpилe ()
Публикувано17.05.11 08:00



Никога не съм ви разбирал хората дето четете някаква книга и после "едикойси едикакси си го представях". Когото и да сложат в тази роля, няма да е това, което сте си представили (което кой знае какво е). А ако случайно е, то със сигурност няма пък да отговаря на очакванията на други 100 човека.

Аз не съм чел книгите, но същата работа беше с властелина и още 1000 филма.

Човек ще помисли, че ако на вас дадат да снимате, ще направите нЕкъв шедьовър





Тема Re: [re: kpилe]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано17.05.11 17:33



Муци , това че не ме разбираш, не значи че ще спра да те обичам.

Батенце, не съм от тия "книгата е да си такова ,таковаат, обаче филма съкс"
но тези които изброих си ме дразнят.Кво да правя като съм хейтърска натура.
Властелина ми беше най-тегавата книга, която съм чел, но въпреки това го прочетох, и там немах забележки,даже Орландо блум ми харесваше като елф.
ама тук си ме дразнят.


А иначе за шедьовъра си прав, аз изкарвам шедьоври от всякъде



Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано17.05.11 22:31



Аз пък не виждам нищо лошо и необичайно в това всеки да има собствена представа как изглеждат героите "визуално" след прочита на дадена книга. А дали съвпадат с чуждата представа или не ... въпрос на прочит и фантазия



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.