Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: веднъж да сме на 1 мнение [re: Ghanima]  
Автор Glamdring (врагоубиец)
Публикувано27.04.11 00:40



ми то като сложа и разходите за доставката става даже по-скъпо



Тема Re: веднъж да сме на 1 мнение [re: Glamdring]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано27.04.11 14:48



Да, ама не

При стойност на поръчката над 35 лв доставката е безплатна

Едит: разбира се, както предположих, в Хеликон са налични 4те книжки. Затова в Бард са изчерпани.
***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Редактирано от Ghanima на 27.04.11 15:00.



Тема Re: Winter Is Coming - почна се! [re: PhilipMarlowe]  
Автор World Champ ()
Публикувано01.05.11 01:06



Гледах и двете серии, бяха точно според очакванията ми. Яки! Ще гледам и следващите серии.

*****
"And let's face it- I am hotter than you!" Jacob Black, "Eclipse"


Тема Re: [re: World Champ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.05.11 23:21



Аз сега гледах и третата

Ех, много отдавна беше, когато четох книгите, та сега си припомням
Колко епизода е първия сезон и ще има ли продължение?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.05.11 12:40



И аз съм страшно доволен от сериала, повечето актьори се припокриват страшно добре с образите, които аз си бях изградил. Даже се вдъхнових и започнах да си ги препрочитам книгите(вече съм на средата на втората), още повече че се очаква лятото най- накрая да излезе петата. Сезонът е от 10 епизода и вече е обявено официално, че ще има втори.



Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор World Champ ()
Публикувано04.05.11 22:34



И аз гледах днес третата.

Редактирано от World Champ на 05.05.11 00:57.



Тема Re: [re: Sandino]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.05.11 23:22



Дааа, и аз започнах да си ги препрочитам

След малко ще гледам четвъртата!
Много се радвам и за втория сезон, чакам и книгата, егати чакането за тази книга ... не най-накрая, а най-накрая!

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: World Champ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.05.11 23:23



Четвъртата е излезнала! Дърпай



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Sandino]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано10.05.11 11:57



Сериала е добър, ама каста, не ме кефи
На моите представи си отговарят само Нед Старк, Денерис /от кръста на горе/ и хал Дрого.
Церсей - фен съм на тая мадама от терминатора,ама не е моята Церрсей.
Джайм - Не мога да си представя как тоя тип от "Дързост и красота " ще е най - добрия с меча в 7-те кралства.Некси по здрав, скандинавски тип си го представях, то не му пречи и да е красив.
Краля- и в книгата си е свиня,ама вдъхваща респект свиня, тук е некъф чичко с нарушен метаболизъм.
Но иначе е хваната атмосферата, мръсно, кално,курви,бардаци, кръв.
Доволен съм, а и гадното пиянде най-после ще пусне и 5-та книга



Тема Re: [re: WOLVERlNE]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано10.05.11 12:14



Значи ти се бъркат представите, щото си гледал актьорите в други роли. Ако Шон Бийн не беше играл във Властелина, а във "Пътеводна светлина" да речем, сигурно пак нямаше да ти се връзва...

Церсей, актрисата си влиза в образа, че малко и отгоре- прекалено пресметлива и хладна е обаче, а образа в книгата освен това има и лека истеричност, която долових един два пъти в 4-те серии до сега.

Джайм също е ок- улавя образа на саркастично диване. И е точно такъв, на границата между конте и опасен тип, а не канара скандинавец- дърво от сорта "13-тия войн"

Виж Баратеон в началото не ми допадна... сега посвикнах.

А Тирион? Пича е в десетката- ироничен, прям, не му дреме от нищо.

Аря? Ебати диването... уникално хлапе.

Кутрето е попадение- хитър, хлъзгав и опасен...

Кат не ми понася- остави това, че е дърта. Школованият и английски ми бърка в здравето. Това не е театър, да го еба...

Атмосферата е докарана. Пръснати са доста пари...


Winter is Coming


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.