Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Удавника трябва да извика:-Помощ!нови [re: promtrei]  
Автор cuddly ()
Публикувано30.10.05 20:20



брат, Бог да те благославя

днес (по)каза ли "Обичам те"?

Тема Re: Удавника трябва да извика:-Помощ!нови [re: cuddly]  
Автор promtrei (член)
Публикувано30.10.05 20:40



Сестра,правя каквото мога.

Бог да ти върне стократно благословията.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: promtrei]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано30.10.05 21:43



Аз съм склонен да се съглася с тази част от мнението и.

В отговор на:

Ако наричаш - търсенето на отговорите на въпросите на душата ти - любов към себе си, ок. И аз мисля така. Но това е най-доброто измерение на любовта към себе си, според мен.




--


Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ng]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано30.10.05 21:47



Какво имаш предвид с това твърдение?

В отговор на:

Е, да, ама това трябва да е за всекиго основната доминираща мисъл, що се отнася до себепреценяването.




--


Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: J.T.]  
Автор promtrei (член)
Публикувано30.10.05 21:48



J.T!Аз си признавам,че не зная за какво става дума.За мене това е трудна материя.Нещо като Нарцизъм.

Аз не съм умен колкото вас.Но това не ни пречи да общуваме на други нива.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: promtrei]  
Автор ann ()
Публикувано30.10.05 21:51



Ами аз възприех твоя коментар за Божията роля - като допълнение - че Бог в края на краищата е в центъра и Той върши основното.
И затова казах "Прав си, Санчо".

Така да се каже, приех ти думите като едно добро допълнение - затова, че не трябва да забравяме Божията подкрепа.

Да си мислим, че Бог прави нещата без наше участие и без ние да заявим желанието си с цялото си сърце Той да работи в нашия живот - това не мисля, че е така.

Редактирано от ann на 30.10.05 21:51.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: J.T.]  
Автор ng (простор)
Публикувано30.10.05 21:52



Имам предвид да изискваме от себе си. Не мога да се съглася с писаното от anew, нито от протестантските братя и сестри. Казах им да го оформят като отделна тема, но още не е станало това.

Не Бог трябва да чакаме да скъса връзките ни с греха.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ng]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано30.10.05 21:57



Може би с ANEW говорите за различни неща, защото на мен и неговите и твоите думи ми звучат правилни. А за какво да е новата тема? Аз малко се обърках вече в тая тема от много мнения...

--



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ann]  
Автор promtrei (член)
Публикувано30.10.05 22:03



Права си,ann.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: J.T.]  
Автор ng (простор)
Публикувано30.10.05 22:03



Ами новата тема трябва да се формулира внимателно, а аз днес само разконцентрирани мнения мога да пиша.

Моята теза е, че трябва да сме строги към себе си и така можем да постигнем духовен растеж, а Санчовата и пр. - че трябва да се уповаваме на Бог и той ще ни измъкне от блатото, защото сме слаби сами по себе си. Подобно ми звучи и като чета за представите на протестантите за поста. Винаги има някакъв екстаз и пресиленост, примесена с утилитарност. Както текат паралелно нещата, да можехме да ги окрупним в една дискусия, добре щеше да е.
И с тезата на къдли за чудото, което можело да оправи нещата...хм. Би могло да се напише отделна тема.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.