Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: White_Raven]  
Автор last roman (PRIMIPILUS)
Публикувано28.10.05 16:10



Ми те древните гърци са се възхищзвали на мъжкото тяло и смятали общуването между мъже /във всякакъв смисъл/ за нещо напълно естествено и даже за наложително.... А жената била само за разплод.
Така че въпрос на вкус....

Primus inter pares!



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ann]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано28.10.05 16:33



Малко неправилни според мене са ти наблюденията. Повечето гейове се чувстват чудесно в женска компания. Няма никакво оттчуждаване от другия пол, даже напротив, един вид нови допирни точки - привличане към мъжете.

Повечето гейове, които познавам не са прекъснали връзките си с другия пол. Даже напротив, понеже отношението им към жените не е на сексуална основа, са станали много близки със свои приятелки.

Относно емоционалната превързаност и секса - това би трябвало да е правилната последователност.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ANEW]  
Автор ann ()
Публикувано28.10.05 17:08



Аз затова казах, че това е един възможен вариант. Със сигурност има данни и за такъв. Според мен, много са пътищата, по които могат да стигнат до някои крайности нашите души.
Въпреки, че също и самата ни психика притежава механизми за предпазване. Но явно ако се пречупят и те ...

Както и да е ... нека всеки разсъждава за себе си ...
А ти най-добре се обърни към Бога с цялото си сърце и бъди честен според това, което Той ще ти каже.
Защото на тази земя ще живеем малко ... така или иначе ...
А пък съм и сигурна, че можеш да живееш и по-добре от сегашното си състояние.
Какво и всички ние можем де ... и към това се стремим.

Редактирано от ann на 28.10.05 17:11.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: White_Raven]  
Автор promtrei (минаващ)
Публикувано28.10.05 22:06



Една жена подала иск за бракоразводно дело.На делото тя заявила своя аргумен срещу мъжа си.
- Уважаема,госпожо Съдия!Тоя мой мъж ме оправя и "отзад.Знаете ли как боли?
- Знам,знам,че боли! - отговорила съчуственo,госпожата Съдия.

Има много такива жени,но ги е срам да подават жалби.

Не ми казвайте,че различните пози в секса между съпрузи е грях.

Сега е ваш ред да запей-те.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: White_Raven]  
Автор promtrei (минаващ)
Публикувано28.10.05 22:49



Госпожа,ти си оставаш моя сестра в Господа и мойта най-добра приятелка.

Колкото и да ме предизвикваш няма да кажа нищо лош против тебе.

Като излязал един овчарин да си пасе овцете ,чул една змия да говори с човешки глас в горящия храсталак." - Овчарю,подай си гегата да се покатеря по нея.Спаси ме,моля те".Казано сторено.Змиата била спасена от огъня и си отишла пълзейки.Минало време.Овчарят пак излязъл да пасе овцете си и по пладне си полегнал под сянката на едно дърво."Спасената"змия минала на близо и познала овчаря,преближила се и го ухапала по петата.Овчря повече не се събудил.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: muntzer2]  
Автор Joro Hrasta (Жори Уолкър)
Публикувано28.10.05 23:04



Аз също съм учил генетика и знам, че е факт, че има например хермафродити - писали го, че е жена, а после се оказва мъж. Можеда има дисбаланс на хормоните и т.н. В този смисъл има вродени сексуални аномалии. Но това е болест - на психично или на физиологично ниво. Не е нормално. Грях е. А общо казано всички християни се борят с неща които носим по рождение. Ако убия човек, мога ли да се оправдая пред Бога, че съм се родил с буен темперамент. Всички носим по рождение грях, но Бог не оправдава греха. Хомосексуализмът е грях! Точка! Не мисля, че е еднакво в очите на Бога ако прелюбодействаш, извършвайки естествен сексуален грях и гей-блудство. Някои казват, че е еднакъв по величина грях да прелюбодействаш реално с жена и да я поглеждаш похотливо. Тогава дайте всички несемейни да си блудстваме свободно. Това което Исус казва в проповедта на планинатане бива да се ползва като оправдание за свободен секс.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: Joro Hrasta]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано29.10.05 02:24



Не мисля, че е еднакво в очите на Бога ако прелюбодействаш, извършвайки естествен сексуален грях и гей-блудство.

Коя Библия четеш? Кое е по-грешно, че моите критерии за по-най-грешно нещо не работят? Какво означава естествен сексуален грях. Естествено е нещо което е нормално да се случва, нещо, което е норма един вид - по правило се случва....хммм



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ANEW]  
Автор Dankata (минаващ)
Публикувано29.10.05 02:44



ANEW,

Ти така и не отговори на въпроса който няколко души ти зададоха - ти какво чувстваш, в грях ли живееш защото си гей, или за теб това е нормално и не пречи да си пълноценен християнин ?

Наистина ми е интересно да знам какво мислиш ти.

Поздрави

Luka 10:27


Тема По-голям гряхнови [re: ANEW]  
Автор Joro Hrasta (Жори Уолкър)
Публикувано29.10.05 11:25



Протестантска богословска щампа е, че няма по-малки и по-големи грехове. Да - грехът е зо, независимо колко голям. Той наскърбява нашия Бог, който ни е изкупил. Осъдени са всички неопростени чрез кръвта на Христа грешници. Но не е едно и също например да погледна на жена с пожелание и да избия 1 000 000 души? Самият Исус степенува греха, казвайки на Пилат:
Йоан 19:11
... затова, по-голям грях има оня, който Ме предаде на тебе.
Поради това по-големите грешници ще получат по-голямо осъждение:
Матей 23:14
[Горко вам, книжници и фарисеи, лицемери, защото изпояждате домовете на вдовиците, даже, когато за показ правите дълги молитви; затова ще приемете по-голямо осъждане].
А за това кое е естествен грях - имам предвид природоестествен. Ясно е,ч е в очите на Бога не е естествено да се греши.
Римляни 1:27
Така и мъжете, като оставиха естественото употребление на женския пол, разжегоха се в страстта си един към друг, струвайки безобразие мъже с мъже, и приемаха в себе си заслуженото въздаяние на своето нечестие


Редактирано от Joro Hrasta на 29.10.05 11:38.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ANEW]  
Автор cuddly (кудилче)
Публикувано29.10.05 12:05



прощавай, не разбрах за теб грях ли е да си гей?
далеч съм от мисълта, ако за теб е грях, да го оценяваме после по няква скала за по-голям или по-малък грях в сравнение с други сексуални грехове

днес (по)каза ли "Обичам те"?


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.