Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: А лезбиянките?нови [re: cuddly]  
Автор Dankata (минаващ)
Публикувано25.10.05 22:07



Пак не правите разлика между грешник който се покайва искрено и смирено пред Бога за грешките си, и грешник който се бие в гърдите че не прави грях, и си прави движение опозоряващо Божието име и противно на Божите заповеди.

Ех че сте упорити, и не друго ами против Бога упорствате !

Luka 10:27


Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: last roman]  
Автор White_Raven (star poznat)
Публикувано25.10.05 22:12



Аз съм склонна да се съглася с теб,, че има хомосексуализъм по рождение, както има и придобит. Според мен първия не се лекува, независимо колко много искаш от Бога. Може да има изкл\чения, но само едното "желание" не е достатъчно, щото по тази логика Бог автоматично щеше да изцерява християни от всякакви аномалии и болести, защото го искат "силно". Или "вярват".

За придобития, мога да се съглася, че човек, може да се промени, но това, което е сторил на тялото си, ще стои като някаква памет. Тоест той наркомана и алкохолика ще трябва ежедневно да се противостои на страстите си. В един момент ще загубят силата си, но човек трябва да е бдителен.

бе с една дума- веднъж гей, завинаги гей.

Изходът е ако си християнин и си гей, не практикувай сношение, независимо в "брак" или без брак.



Тема Re: А лезбиянките?нови [re: cuddly]  
Автор ng (утеснение)
Публикувано25.10.05 22:12



вярващите не бива да водим греховен живот.



Тема Къде сме били преди да се родим?нови [re: last roman]  
Автор promtrei (минаващ)
Публикувано25.10.05 22:12



last roman,ако бях невярващ щях да ти ръкопляскам,защото мислех като тебе.
Сега Бог ти ръкопляска с една ръка.

Преди да ти дам отговори от Библията как Бог ни зачева в утробите на майките ни и ни "образува" ми отговори на въпроса:Къде сме били преди да се родим?

Бог прави "съдове" за почтенна и непочтенна употреба.Кой ще пита Бога:Защо така си ме направил?

Не ставаите смешни с темата за гейовете.Всички сме "гейове".И по християнски се чукаме с всеки.


21 Чули сте, че е било казано на старовременните: "Не убивай; и който убие излага се на съд".
22 А пък Аз ви казвам, че всеки, който се гневи на брата си [без причина], излага се на съд; и който рече на брата си Рака *, излага се на Синедриона; а който му рече: Бунтовни безумецо, излага се на огнения пъкъл.
23 И тъй, като принасяш дара си на олтара, ако там си спомниш, че брат ти има нещо против тебе,
24 остави дара си там пред олтара, и иди, първо се помири с брата си, тогава дойди и принеси дара си.
25 Спогаждай се с противника си по-скоро, догдето си на пътя с него към съдилището, да не би противникът ти да те предаде на съдията, а съдията те предаде на служителя, и да бъдеш хвърлен в тъмница.
26 Истина ти казвам: Никак няма да излезеш оттам докле не изплатиш и последния кодрант.
27 Чули сте, че е било казано: "Не прелюбодействувай".
28 Но Аз ви казвам, че всеки, който гледа жена, за да я пожелае, вече е прелюбодействувал с нея в сърцето си.


"Убийци" и "прелюбодейци" сме,но това май няма да го коментирате,нали?



Тема Re: А лезбиянките?нови [re: Dankata]  
Автор last roman (PRIMIPILUS)
Публикувано25.10.05 22:13



Едва ли някоя църква ще ги признае, папата и той се оказа традиионалист...
Кой знае, може би им е гадно, че цял живот са гледали на тях като на изроди, та цялата работа е опит да се оневинят самите те пред обществото, а и пред себе си...

Primum non nocere!



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: J.T.]  
Автор White_Raven (star poznat)
Публикувано25.10.05 22:15



Джейти, Николай и Петър са гей приятелю.

Иванка си поръчва жиголо по телефона. Йорданка си хваща гадже на морето и се вл\бва дълбоко и искрено. Изневеряват ли на мъжете си Иванка и Йорданка? Едната го прави за секс, другата от л\бов.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: muntzer2]  
Автор White_Raven (star poznat)
Публикувано25.10.05 22:17



М\нци, проповедите са като за гей, френде. Затова има повече женоря, а на мъжете не им се слушат глупости как пропведника "вижда ангели, които носят хладилници на крилете си за даващите десятъци". (Била съм свидетел на всичко, което говоря)



Тема Re: А лезбиянките?нови [re: Dankata]  
Автор cuddly ()
Публикувано25.10.05 22:17



айде бе!
Правя разлика.

днес (по)каза ли "Обичам те"?

Тема Забравих първия въпрос.....нови [re: J.T.]  
Автор White_Raven (star poznat)
Публикувано25.10.05 22:19



И монахът Иван в чист гей, обаче той се стреми към освещение, докато гейовете в другата двойка поставят страстта си в благоприлична обществена рамка.
Не зная кой ще бъде оправдан пред Бога, обаче.



Тема Re: А лезбиянките?нови [re: ng]  
Автор cuddly ()
Публикувано25.10.05 22:20



ама аз не казвам, че трябва да водим греховен живот.

днес (по)каза ли "Обичам те"?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.