Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: White_Raven]  
Автор ann ()
Публикувано26.10.05 12:14



"бе с една дума- веднъж гей, завинаги гей. "

Не е така ... има хора, които са се променили - аз съм чела такива свидетелства.
Това че могат да имат вътрешна борба и че трябва да постоянстват във вярата - не означава, че не са победили. Точно както и бившите наркомани и алкхолици.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: J.T.]  
Автор ann ()
Публикувано26.10.05 12:21



Моногамен си, в смисъл, че цял живот си с един ли? Понеже принципно това е идеята на моногамността.



Тема Re: За цитатанови [re: J.T.]  
Автор ann ()
Публикувано26.10.05 12:32



По прицнип всички неща, които са дефинирани като грехове и като зло, в Стария завет, си остават такива и в Новия.
Няма промяна в понятията и същността за грях и добро и зло.
Има промяна само в начинът, по който се справяме с греха.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ann]  
Автор White_Raven (star poznat)
Публикувано26.10.05 15:06



В тази работа, ако считаш, че си победил, тогава си загубил. Затова се изразих по този начин.

Имам наблюдения и опит- А! У! Ново създание съм, вече грехът няма сила над мен и след 2-3 години ги виждаш да се "въргалят с прасетата".



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: White_Raven]  
Автор ann ()
Публикувано26.10.05 15:18



Разбира се, победата - като крайно състояние - се проличава на есен, така да се каже ... - в деня на съда.
Затова съм съгласна.
Или както се казва "Който устои до край, той ще бъде спасен"



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: ann]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано26.10.05 15:22



Е, за мен моногамността е през продължителен период от време (години) да си с само с един партньор. А ако си имал период, в който си сменил няколко партньора в кратък период, това не те прави непременно полигамен... Ако се влюбиш в някой и имаш връзка, след това той/тя те изостави и ти си намериш друг партньор, това не те прави непременно полигамен... Поне не толкова, колкото един човек, който живее едновременно с няколко партньора, независимо дали те знаят един за друг или не.

--



Тема Re: А лезбиянките?нови [re: Dankata]  
Автор famulusМодератор (щастливец)
Публикувано26.10.05 16:41



Данчо то това е казано май повече за жените, които с мъже правят разни противоестествени работи



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: last roman]  
Автор calamitous. (незнайко)
Публикувано26.10.05 17:36



Въпросът първо беше, защо жените в църква преобладават.
За гейовете не знам.



Тема Re: Защо някои евангелисти станаха геиове?нови [re: last roman]  
Автор Ask2OO4 (питанка)
Публикувано26.10.05 17:45



Изобщо не го разбираш като те гледам. Отговорът ти е направо неуместен. Аз бих ти написал абсолютно същото.



Тема Re: ощенови [re: muntzer2]  
Автор мaлkaтa (новаче)
Публикувано26.10.05 17:57



Каква толерантност? Бог няма толерантност към греха. Да съгрешаваш в ума си не е по-толеруемо от това да съгрешаваш в плътта, защото пак си е грях.

Изобщо цялата идея на Католиците - свещениците да не могат да се женят е неоснователна (спрямо Библията) и създава условия за подобни издънки каквито се разкриват напоследък.

Представете си, че някои от тези "свещеници" стават такива главно, за да имат достъп до деца или пък за да не се набиват на очи в обществото с факта, че не се женят и не се интересуват от жени. Бррр.. гадост.

вяра~надежда~любов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.