Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Отношението остава неопределенонови [re: jaytee]  
Автор White RavenМодератор (grachesht)
Публикувано11.05.05 11:37



То затова има ред в Америка, защото си спазват законите, дори да са абсурдни. А тези хора, за които ти милозливо разказваш са знаели какво правят и не се съмнявам, че не са ги осъдили само на базата на "записките". Предполагам е имало разследване и съд, според който те са били намерени виновни. Браво на американското правораздаване. Няма Клинтън, няма Моника Л\ински. Виновен ли си, носиш си последствията.



Тема Re: Отношението остава неопределенонови [re: White Raven]  
Автор jaytee (lost)
Публикувано11.05.05 11:56



Да, разбира се, че е имало разследване и са били доказани виновни. Фактът, че са правили секс ги прави виновни пред закона сам по себе си. Няма значение, че момичето не е било против. Аз също бих ги порицал и не мисля, че децата трябва да правят секс. Много е вероятно това да ги нарани дори те самите да мислят, че не ги наранява. Но в тези случаи към момчетата е постъпено много жестоко. А всъщност вината, според мен, е повече в тези, които възпитават тези деца и в средата, в която израстват. Разбира се, не мога да докажа какво съм видял във филма, защото нямам връзка към историите в Интернет, но ще потърся, ако има нещо...



Тема Re: Отношението остава неопределенонови [re: jaytee]  
Автор White RavenМодератор (grachesht)
Публикувано11.05.05 12:58



Мисля, че започнахме да си говорим за измислени казуси, така, че няма значение.



Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: White Raven]  
Автор zatoichi (непознат )
Публикувано15.06.05 21:02



Интересно обаче защо педалите са се затичали към църквите,та в света никой не им пречи да вилнеят напълно безнаказано,в края на краищата за какво толкова им е притрябвало да се занимават с Бога.Очевидно за тях най-важното нещо е тяхната противна страст,всичко друго е на заден план ,включително и някакъв си Господ,не е ли по добре да си стоят в света вместо да си измъчват съвестта.Божият закон е категоричен че това е смъртен грях и изисква екзекуцията на такива хора от страна на държавната власт.А когато държавната власт и обществото отхвърли това под най различни хуманитарни предлози и оправдания Господ нанася лично наказанието на такива престъпници.Може да говори всеки от тях с лека ръка за всичко но няма как да отрекат Божият Бич СПИН вдигнат над главите им.Според мен най-вероятно се натискат в църквите затова за да умилостивят Бога с фалшивата си религиозност.Тя сама по себе си е лицемерна и не допринася с нищо пред Бога но педерасткото общество и без това е толкова зле че нищо не му пречи да опита.



Тема Re: Отношението остава неопределенонови [re: jaytee]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано15.06.05 21:12



Леле, колко сте изписали по тази тема....

Captat non muscas aquila!



Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: zatoichi]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано15.06.05 22:00



"няма как да отрекат Божият Бич СПИН"

По някои секретни информации, този бич е излязъл от американските военни лаборатории. Така или иначе, болестта е действителен бич. Ако да би наказвал само въпросната категория, не би било толкова страшно. Бедата е, че се раждат хиляди деца с тази болест и бидейки заразени от родители хетеросексуални.

Прочее, ще стигнат ли камъните за убийства, според Моисеевото законодателство?



Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: White Raven]  
Автор calamitous. (незнайко)
Публикувано15.06.05 22:25



Как ще коментирате това:







Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: White Raven]  
Автор zatoichi (непознат )
Публикувано15.06.05 22:33



Не съм наясно откъде идва болестта но знам със сигурност че първоначално са я нарекли GRID-имунна болест на хомосексуалистите,но заради протестите на разните педалски общност и сменят името.А относно това че с нея се заразяват и хетеросексуални-Божието наказание е много по съвършенно и мниго по страшно от човешкото,а да не забравяме че земната екзекуция е просто съвсем леко неразположение в сравнение с адът.



Тема Re: За отношението ни към ЧОВЕКАнови [re: calamitous.]  
Автор Prokimen (наблюдател)
Публикувано15.06.05 23:11









Благодаря Ви за линка. От позиция на нашето християнско несъвършенство, което компенсираме с фанатична омраза, твърде лесно е да се изприкажем. Да не дава Господ никому изпитание, дискутирано в другия клуб.

Преди време гледах едно интересно френско предаване по този проблем. Лекарите твърдят, че има разлика в мозъка на тези хора.

Виждам, че в другия сайт са намерили благовъзпитаността да дискутират с благоприличие и съчувствие към различието на другите.

Лично аз се придържам към архипастирските думи на Архиепископ Сергий Коновалов (Руска Архиепископия в юрисдикцията на Цариградската Патриаршия в Париж), които той бе адресирал до свещенството в едно свое послание.

В текста се казваше, че не можем да игнорираме факта. Лично той поверяваше въпроса на съвестта на всеки свещеник в личните му пастирски контакти и не приветстваше широко огласяване или публични дискусии.

Макар въпросната категория да са наричани "весел - и", болшинството носят в себе си цял живот неизразимото си с думи страдание.

Възможно е някои да се променят от екстравагантност, но болшинството се раждат с тази заложба или предразположение на мислене.

Ако тези хора не застрашават обществото, то не виждам защо трябва да се отнасяме с омраза към тях, които носят образа и подобието Божии у себе си.

Лично аз съм категорично против претенциите за осиновяване на деца от тези хора.

Децата носят също безсмъртна душа и в страданието си не бива да се причинява ново страдание на децата, които нямат правото да избират родителите си или осиновителите си.

Моето лично убеждение е, че болшинството осиновени деца ще бъдат травматизирани от езическата жестокост на християнското ни общество. Не всички деца могат да понеса нелекия психологически товар.

Не съм медик и мнението ми може да се опровергае. От скромната си пастирска дейност съм забелязал, че ако едно дете е травматизирано с някакво преживяване в детска възраст, то носи белезите за цял живот. Ето защо, когато имам странен случай с някой възрастен човек, проявявам загриженост да надникна в детската му възраст за да си изясня причините за странността му или по-точно - оригиналността му.








Тема Re: За отношението ни към ЧОВЕКАнови [re: Prokimen]  
Автор Griph (женски род:))
Публикувано15.06.05 23:28






НЯМАМ ДУМИ!
Кошмар Господ да пази от подобен проблем. А и тия хора там - ужас.

Ти вярваш, че има само един Бог, добре правиш; и бесовете вярват и треперят.



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.