Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Miss Zhekova]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано06.12.09 23:40



Мисля, че вече започна да схваща за какво е наградката...След като се изходи сама се запътва към кухнята и гледа към шкафа, където стои храната...



Чудя се дали няма да я разглезя много...А и цял живот ли така ще я караме с награди? Днес разчиствах, местих гардероби, секции и т.н. Не намерих котешки изпражнения.



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Aмpитa]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано07.12.09 09:01



Браво, че напредвате! Давайте награди, докато сте сигурни, че е затвърдила "упражнението"

Аксел сега получава награда, когато случайно го хвана в тоалетната... иначе си ходи вече сам, без никакви проблеми



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Miss Zhekova]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано07.12.09 18:58



Стига бе хора! Сега пък какви са тези награди след тоалетна! Котките са ПРИРОДНО ЧИСТОПЛЪТНИ животни. Ако са свършили работата на друго място значи или че тоалетната не е чиста, или че не им е удобна, или че напълнитела не им харесва или нещо от сорта.



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Людмил Ц]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.12.09 20:35



Пу, пу, почвам да те харесвам.
Преди време в дога имаше подобна тема. Казвах и казвах на стопанката да смени мястото на тоалетната. Има много важно значение това. Не, та не. Накрая отчаяна я смени и проблемите веднага изчезнаха.

И аз се чудех защо не искаха моите да ползват коша си за спане. Метнах го на гардероба и се отказах. Е да ама точно там му е било мястото. Не спряха да го позлват докато не се изнесохме.



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: denii]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано08.12.09 00:26



Абе хора, аз някъде да съм казала, че мястото, настилката и чистотата на тоалетната не са важни?? Само казах, че наградите може да са полезни, за да разбере косматото топче какво искате от него и какво е правилно... не вдигайте толкова шум за нищо..





Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Miss Zhekova]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.12.09 00:53



Е че кой вдига шум. Просто си говорим. Аз лично единствените хигиенни проблеми, които съм имала бяха със сегашните дребчовци. Не знам защо, още не мога да си го обясня. Но се оправиха. С възрастта може би, не знам.



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Людмил Ц]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано08.12.09 03:09



Aз от скоро имам друг проблем - акаме си където трябва, но опикаваме където ни е храната. Не пикае в тоалетната си, пикае където и преместя паницата с храна, маркира района, а не желая да слагам храната до тоалетната :( Не мирише много но все пак избягваме да каним гости в къщи. Всичко започна от едно правене на пук - когато и забраня нещо отива и пикае на завесите.



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: Tapaлe Ж]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано08.12.09 09:08



И на мен ми хрумна, че може да си отмъщава зарази това, че я държах затворена известно време, след като установих, че има глисти и за това да ходи навсякъде до тоалетна. Не знам...



Прилагай наказания, ако си мълчиш, ще възприеме, че нямаш против и ще продължи в същия дух...



Тема Re: Как се възпитава коте?нови [re: denii]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано08.12.09 09:39



Мисля, че наистина й харесва повече новото място на тоалетната...

Но не е само това, тя също е и голяма чистница , понякога ходи в нея чак след като я изчистя или добавя ново бенто...С голямата няма този проблем, не й пука дали е изчистено или не...

Отсега си мисля, че това ще е голям проблем като решим да ходим някъде... Мога да помоля някой приятел да идва и да я храни, но да й чисти тоалетната, това е немислимо...Неудобно ми е да моля някого за това...



Тема Отново същият кошмарнови [re: Aмpитa]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано19.04.10 12:30



След известно затишие, миналата седмица пак открих котешки изпражнения в гардероба си (почти пресни)...

Мислех, че съм превъзпитала моята Блеки, но уви... Явно съм надценила котешката интелигентност...

Карах й се, бутайки муцуната й в собствения й продукт, та дано осъзнае какви ги е свършила, понатупах я с един вестник и я затворих на балкона. Бях се зарекла да я държа цяло лято затворена, но още на втория ден я пуснах.
Беше ми много мъчно да я гледам как непрекъснато жално мяука, молейки се да я пусна...

Вече не знам какво да правя...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.