Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано27.01.09 19:28



Благодаря на всички и за всичко


Мацинките са добре, вече започват да си възвръщат същността и съм щастлива, че всичко мина .
Ще се възползвам от съветите ви. А вие ако се сетите нещо друго важно пишете



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор elena_83 (непознат )
Публикувано29.04.09 17:34



За да не отварям нова тема, ще си позволя да питам в тази.

Ще ми препоръчате ли добър лекар за кастрация в Дружба, Младост. Че моя котьо е на 7 годинки и е много страхлив, никога не се е возил на кола и просто не искам и да си помислям как ще го качиме на кола и после ще го кастрират. Та той още преди да отидеме, ще си е умрял от страх, а не икам да му причинявам този страх, затова търся нещо по близко до дома, аз живея в Дружба.
Другото ми питане е дали е много опастно на тези годинки да се кастрира?



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: elena_83]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано29.04.09 19:00



За мъжките опрацията е много лека, опаснотта идва от предозиране на упойката но това рядко е проблем. Анимо в Младост 1 - блока зад прохода на бившия пазар, там със сигирност няма да ти объркат котето.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: elena_83]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.04.09 21:33



Аз не препоръчвам Анимо в Младост. Препоръчвам д-р Дюлгерски пак в Младост. Е, няма лъскава и скъпа клиника, но съм стигнала до извода, че това не е най-важното.

А каква е причината да се замислите за кастрация на 7 години?



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор elena_83 (непознат )
Публикувано30.04.09 11:05



Еми замисляме се защото опика цялата къща

. А мисля че ще става и по зле, като одъртее още....това е единствената причина.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: elena_83]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано30.04.09 14:09



GSM д-р Дюлгерски 0888 268 882, но аз и друг път съм казвала, че не се препоръчва кастриране на мъжки котета преди 1год.6мес., защото започват да се запушват после. На по-малка възраст половата система не се развила още, а след кастрацията развитието спира и уретрата остава тясна. За съжаление аз го разбрах след като кастрирах котарака на 9мес. и след това започнаха проблемите с пишкането.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: мapaя]  
Автор elena_83 (непознат )
Публикувано30.04.09 14:36



Аз нямам този проблем, защото моя не е на 7 месеца, а на 7 години

. По скоро се притеснявам че е стар и ме е страх дали ще издържи операцията, затова и питах дали е опасно. Защото ако е ,по добре да си пика, отколкото да го изгубя.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: elena_83]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.04.09 17:39



Aко е започнал да препикава на 7 години си мисля, че е по-вероятно да има здравословен проблем, а не просто сега да се е сетил, че може да маркира. не знам, аз бих го завела за преглед първо.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор elena_83 (непознат )
Публикувано01.05.09 10:39



Не, той не се е сетил чак сега да препикава. Препикава си от малък, но много по малко и на по "нормални" места, сега вече имам чувството че се чуди, къде да препика

.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: elena_83]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано01.05.09 17:17



Не се притеснявай за операцията при мъжкия. На мойто коте д-р Дюлгерски я направи с местна упойка. Това даже не е операция, а манипулация. Виж при женските е различно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.