Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано17.01.09 18:20



За кастрацията на моята съм доволен от Итавет. Още на следващия ден си дивееше все едно нищо не е било.

От тогава обаче не харесва две от докторките там, явно те са направили операцията.

Редактирано от Tapaлe Ж на 17.01.09 18:21.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано17.01.09 18:59



Ами....

май ще има сред няколко да избирам,ще помисля
Благодаря ви !
Но искам да ви питам за конците , кои мислите че са по-добри. Аз кастрирах една чужда женска котка с резорбираеми конци и ми се видяха доста добри, а и плюса е че не трябва да се карат котките за сваляне. Но вие тук имате по-голям опит , така че ми е интересно да чуя вашето мнение .



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано17.01.09 20:35



д-р Караславова е изключително добър доктор. много квалифицирана, способна, любезна... всичко, което ви трябва. оперирала е моя котка преди време и съм доволен. не се колебайте да отидете при нея. с д-р Бобадова от Добро хрумване се познават, и работят заедно. бих казал че няма значение коя от двете ще направи операцията.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.01.09 20:38



Това зависи от избора на вета. Виждала съм котки, които получават алергична реакция и е неприятно. Това е причината и да държа бездомните котки да престояват поне 3 дни някъде преди пускане. Но това е сравнително рядко явление.

Ето, вече чу отзив и за Караславова





Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано17.01.09 21:53



Ами и аз не знам, вече

започвам да се колебая и може би ще ги заведа при тази докторка в Люлин. Малко ме притеснява само това , че е сама, никой ли не й помага по време на операции



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано18.01.09 10:04



Аз също бих ти препоръчал д-р Миряна Караславова - адресът и е Люлин-8, ул.3004, бл.14 - нов блок в уличката зад Билла.
Миналата година ми оперира женската котка, а при женските операцията не е съвсем тривиална.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано18.01.09 14:02



Вече сериозно се ориентирам кам д-р Караславова

.Виждам ,че няколко човека ми я препоръчват, а и ми е доста близичко . Не съм решила окончателно, но мисля тези дни да мина през кабинета и да разговарм с нея , та да видим
Благодаря ви!



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано19.01.09 17:33



Днес запазих срядата за операциите на двете ми разгонени писанки пр д-р Караславова, тя каза че няма проблем 4е са разгонени. Аз си се притеснявам много, но щом вие я препоръчвате се надявам всичко да е ок





Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано19.01.09 22:51



Преди време се говореше за Байвет. Не знам дали все още отзивите са добри. Ако някой скоро е ползвал услугите му, да сподели





Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано20.01.09 11:32



Не те съветвам да ги кастрираш преди 1г.2мес.-1г.6мес.,особено ,ако са мъжки.
Аз кастрирах моя котарак,когато беше на 9мес. и след два месеца започнаха проблемите със запушването, но вече не можех да поправя нещата.Късно разбрах от други ветеринари, че при ранно къстриране се спира развитието на половата система,същевременно тялото продължава да нараства и уретрата остава стеснена.Ако искаш да се консултираш за проблема утре ще ти напиша GSM-те на ветеринарите.Искренно те съветвам да не бързаш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.