Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кървави язви по гърбанови  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано08.01.09 15:28



Хора, на крачка от лудостта съм. Ветовете се чудят. Не на мен. На тези рани по гърба на котето. То просто изпръсква стената с кръв, докато се дръгне като ненормално. Не е заразно, не са гъби, красти и др. подобни - взеха намазка. Козината пада, като я дръпнеш с пръсти също опадва. Просто си бели яростно кожата и се окървавява зверски. Аз съм много зле.
МНОГО ВИ МОЛЯ, АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА НИ ПОМОГНЕ, НЕКА ДА ПИШЕ!!!!!



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bichana(Reni)]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано08.01.09 16:17



Може ли да е на психична основа? Има при хората една такава болест при която човек мисли че под кожата му се разхождат паразити и се дръгне постоянно, дори си дълбае месото, но е психическо.



Тема Re: Кървави язви по гърба [re: bichana(Reni)]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано08.01.09 16:27



Ако наистина всички лекари са в почуда, бих опитала с хомеопат.



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bichana(Reni)]  
Автор olived (Olea europaea)
Публикувано08.01.09 17:20



Алергия, включително хранителна? Контактен дерматит?
Гадна работа!



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bichana(Reni)]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано08.01.09 21:12



За първи път да съм съгласна за нещо с Таралеж. Първото, което ми дойде на ума като прочетох за поредния сполетял ви здравословен проблем беше, че може да е на психическа основа. Има нещо, което разбрах със 100% сигурност за котките. Не съм видяла някоя, на която да и харесва да съжителства с много себеподобни на тясно място дълго време. Ако животните не се чувстат добре психически това рано или късно се отразява и на физическото им здраве

. Olived също може да има право обаче.



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: olived]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано08.01.09 21:16



Не било хранителна алергия, не е и контактен дерматит, защото мисля, че с нищо не може да е имала контакт, с което останалите да не са имали. Сега сме с кортизон и антибиотик. Ако до три дни няма подобрение, наистина не знам какво да правя. Бушка, за хомеопат сигурно трябва да ходим до София, а котето за 15 мин в такси полудява

. Таралежко, дано не си прав!

Аз си мислех за тези маникюри, цветните, за които някой наскоро писа, като че ли Ина. Ще поровя в темите. Поне да не се разранява с нокти. И ако това продължи, ще й сложа яка също. Днес ни казаха, че не сме за яка. И така.



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: MechoPuh.]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано08.01.09 21:19



Пухчо, пепел ти на устата!



Ама това коте е от тези, които си харесват другарчетата. Не става дума за пушената ми костенурка, която не понася останалите. Боже, ама че кофти работа...



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bichana(Reni)]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано08.01.09 21:51



Ако все пак решиш, опитай да му звъннеш - може и да стане и по телефона.
http://kalinkostov.hit.bg/



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bushkata]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано08.01.09 22:02



Бушка, благодаря ти много!

Надявам се все пак да не се наложи...



Тема Re: Кървави язви по гърбанови [re: bichana(Reni)]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано08.01.09 22:11



някакво лечение прилагано ли е и с какъв ефект?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.