Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 26.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.12.08 09:37



Сиамчето отново търси нов дом. Приспособила се е, но не успяват да се разберат с детенцето. Уикенда ще я върна при Амме. Нямам представа какъв е точно проблема освен, че детето го е страх да погали котето. Тя не напада, не е агресивна, може би просто несъвместимост с характери или детето не е свикнало с коте. Във всеки случай това не изключва възможността да бъде осиновена от друго семейство с дете или деца. Не й търсим дом при хора без деца, това да е ясно. Котето е невероятно красиво, младо. Не прави бели, не е капризна на хранене. Наистина е коте мечта.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Авторopxидeя (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 12:49



Не й търсим дом при хора без деца, това да е ясно.


Това какво оzначава? че не бихте я дали на хора беz деца или че могат да се обаждат и хора с деца?



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: opxидeя]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.12.08 13:06



Означава, че могат да я искат всички, с, без деца или други домашни любицми. Пак съм се изразила възможно най-тъпо. Та, нямаме ограничения по отношение на децата. Това, че едно дете не е успяло да се разбере с нея, не значи, че друго също няма да може. Само това имах предвид.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано17.12.08 12:06



Милото, дано да има късмет и да си намери своите хора. Ако направиш още снимки, пусни ги да ги гледаме, а и хората да видят колко е сладко.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Живoтинka]  
АвторJupiter (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 17:21



Изясни ли защо семейството, при което беше сиамчето, го е върнало? От опит зная, че някои сиамки са много зли. Да не би това да е от тази категория? Ако е така, да търсим ли хора без деца?



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Jupiter]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.12.08 17:44



Ами аз съм обяснила всичко в предния си пост. Не е ли ясно?! Котето не е зло, аз лично съм имала 2ма сиамци, зъл не е бил никой. Не познавам за зла сиамка. Това е мит някакъв. Детето го е страх да погали котето, не знам защо.

ТърсиМ?



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
АвторJupiter (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 19:10



Тъй вярно!
Ще с'стараем!



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Jupiter]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.12.08 21:02



Ами ще чакам да видя какво ще изнамерите тогава. Да не се престараете, ей...



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Jupiter]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано18.12.08 00:41



Сиамчето изобщо не е зло. Беше при мен известно време и мога да кажа, че е много добро котето, кротко, не прави бели изобщо. Даже ми изглеждаше невероятно, че може да има толкова добро котенце...




La Hija de La Noche

Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Amme]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано18.12.08 11:59



Сигурна съм, че е така. И аз преди имах подобни предразсъдъци, но от допира ми с две намерени сиамки се убедих, че това са прекрасни животни

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.