Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.11.08 19:03





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано29.11.08 20:29



Обаждам се да кажа, че котенцето е добре сега. Спинка си на одеалцето, след като ходи до тоалетна - в сифона, а не в тоалетната - явно е научено там, или пък понеже залита още от упойката и не може да се качи в тоалетната....
Може би за това обикаляше така, сега след като се изпишка, се успокои и си легна...



П.С Дени, забрави си едни розови ръкавички - да знаеш, че са тук, не са загубени....


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 29.11.08 20:36.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Amme]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.11.08 20:35



Много ти благодаря! Радвам се за малката. Дано ползва скоро и тоалетната си. Постъпката ти днес беше наистина благородна и аз съм ти много благодарна. Макар и с различни възгледи хората могат да си помагат. Точно заради това съм и още по-радостна, че ни помогна.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано29.11.08 20:39



Няма проблеми.



Ако имате и друг път нужда, не се притеснявай да се обаждаш, ще помогам с каквото мога. И на мен ми е близка котешката кауза, така да се каже...

Ръкавичките са ти при мен, ако не си прочела горе, че го дописвах...


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 29.11.08 20:40.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Amme]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.11.08 21:00



Прочетох за ръкавиците. Те са котешки ръкавици, то им и личи по отхапания показалец

Ще ги взема, заедно с котето.

Ти говори там за онова нещо. Ще се радвам ако стане

Дано повече стават хората близки на каузата. Там е надеждата

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: papyy]  
АвторMarsianka (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 21:08



Чак пък човешки изроди ... мисля, че прекали. Всеки има право да изразява мнение. Не обиждай! Съобразявай се с хората. Нека си пишат каквото искат.



Тема Re: Младо сиамче търси втори дом (off topic)нови [re: papyy]  
Автор vazduharka (съобразителна)
Публикувано29.11.08 22:19



Pappy,

Аз само да кажа, понеже имах алергичен кот, казаха, че мога да използвам "преднизолон" от човешка аптека със същия милиграмаж. И така завърших и лечението де.
Все пак попитай ги, за да потвърдят.

Успех!

ПС извинявам се за офф-а

Редактирано от vazduharka на 29.11.08 22:22.



Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано30.11.08 00:57



Дени, много се радвам, че сте успели да хванете и двете котета - едното ще отиде при стопаните си, а другото ще се лекува. Може ли по банков път да приведа парички за котето, което ще се лекува в Добро хрумване на сметката на Сдружението? Ще напиша, че са за котето с премазаната лапичка... То е ясно, че най-удобно ще е на място в Добро хрумване, ама няма да мога да отида до там по никакъв начин...

Не обръщай внимание на злобните, анонимни подмятания. Най-важното, което има значение е, че всеки, който реално обича котета и има отношение към котешката кауза, винаги разбира смисъла от пускането на обяви, от тестовете, попълвани от кандидат-стопани, от предварителните разговори и срещи и пр. и пр. Който е сериозен го разбира, а какво ни пука за подмятанията на несериозните?

Всичко, което правиш за котетата е чудесно. Благодарение на това ние с наш Лео сме толкова щастливи. Ако не беше пускала обяви, той миличкия би бил на улицата... премръзнал, а можеше и да не оцелее на улицата до сега. А заради това, че "се разливаш по форумите", както казаха по-горе, той е спасен, щастлив, щастливи сме и ние с него...

Знаеш ли, ако котките можеха да говорят сигурно биха ти благодарили толкова много. Със сигурност го правят по техния си начин, убедена съм, че ти го усещаш...





Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: Marsianka]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано30.11.08 10:21



Душа-търсеща-изява-с-различни-никове засегна ли се?
Регистрирай се и ще можеш да ми правиш забележки, а така анонимко просто не ме кефиш! Не, че ме интересува мнението ти, защото не те познавам. Автомнението се основава на лични убеждения, на самочувствието, че си това, което мислиш за себе си. Мнението на околните се гради на думи и повече на дела, щото думите са въздух под налягане, а действията оставят реални следи.
И най-накрая анонимното мнение не предизвиква у мен уважение по принцип, защото е опит да се скрие кой точно стои зад него, много е удобно да си никой, а да изказваш бомбастични мнения за да се кефиш дразнейки другите. Аз обръщам внимание само когато са засегнати чувствителни хора, които уважавам, иначе личните нападки

- просотне ми пука...
Да се съобразявам с някого? Може, но обикновено за това трябва да има сериозни основания, в случая не ги забелязвам. Хора!? Кой е хора? Прииждащите плювачи на нечии усърдия да направят нещичко, колкото и да е малко, защото толкова са му възможностите, за мен не са хора, а из**ди.

http://forthenature.org/petitions/7#signed

Тема Re: Младо сиамче търси втори домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.11.08 12:42



Днес Съни е по-добре. Оказа се, че и 4-те пръстта са счупени. Оттокът е спаднал, имало е голям късмет. След няколко дни ще се шинира и това ще е.

Сиамчето при Амме също разбрах, че е спокойна и вече гладна.

Лошото е, че близки приятели ми се обадиха току-що за коте с отразян крак и опашка. Човек не може дори да се зарадва за ден. Сега и за него мислим гаражи и стационари.

Животинка, благодаря за хубавите думи. Надявам се стопаните като вас да стават все повече. Всяка помощ е добре дошла особено при все по-зачестяващите случаи на надробени котета, за жалост.

Клипче на котета, търсещи домове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.