Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Към SimpliAVENнови [re: SimplyAVEN]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано05.02.07 08:46



Аз попринцип като имах преди много животни в къщи боледувах по няколко пъти и в болница сам влизала даже ,защото попринцип моята имунна система е много слаба.





Тема Re: Търся стопанин за този красавец-персиецнови [re: Любo]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано05.02.07 10:53



Нещо не разбрах, дадохте ли го котарака или не? Лечението на алергия към животински косми не се извършва в присъствие на животно у дома. Нека пожалим първо човека после и да се намери добър стопанин на животинката. Искра гледай си конете и си мисли, че един ден, ако се научиш достатъчно на някои науки, вкл. граматика можеш да станеш колежка. Сомтаймс, не те познавам, но по цял ден седиш във форумите, само в този имаш по 7-8 на ден вкл. празницитеи то повсяко време на деня, на колко години си и какво работиш? Изчакай и други да се изкажат по въпросите, тука има хора с уважавано мнение ( вярно и разумно при това). Не знам в БГ някой развъдчик да успява да преживява от развъдника си.


Андраш свинехрупко



Тема Re: Търся стопанин за този красавец-персиецнови [re: papyy]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 11:08



Хм, доста учтиво питане


Смятам обаче да не ти отговоря, понеже няма връзка с клуба, нито какво правя, нито на колко години съм Само не разбрах къде е проблема, че виждаш по 7-8 мои мнения? Нещо против ли имаш това? Имам време - губя го. Нали не губя твоето И не, не е само в тоя клуб, но основно. Иначе почитам отвреме-навреме Коне, Дом. Любимци и Фантастика. Но най-вече тук можеш да ме намериш
По въпроса за граматиката - имаш грешка в предпоследното изречение - след скобата никога не се поставя интервал

Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец


EDIT: ПОПРАВКА НА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ, ПРОПУСНАТА ЗАПЕТАЯ (хе-хе)

Редактирано от Sometimes на 05.02.07 11:10.



Тема Re: Търся стопанин за този красавец-персиецнови [re: Sometimes]  
АвторApни (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 11:44



Е сега съм аз, не баба ми. Много време имаш за губене

. По въпроса за интервалите се радвам, че си наясно, пък и това не беше за тебе, а за всеизвестна неграмотница. Нооооо с нищо не можеш да ме разубедиш, че си тийнейджър, който вместо да учи си пилее времето. Така, че хубаво е да се влушваш и в мнението на другите, каквото и мнение да имаш за себе си не си последна инстанция по всички въпроси. Ако искаш да ме чуеш и видиш на живо за да си отгризеш на мене може, насреща съм и съм само на 24 години, ерген, коткар, почитател на хевиметъла , големите мотори и други неща. И в реплика на една друга тема не съм нещастен, а напротив много щастлив, че съм ерген и коткар. Коткарството е до гроб, а ергенлъка довреме



Тема Re: Търся стопанин за този красавец-персиецнови [re: Apни]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 17:02



Отговарям ти единствено от учтивост (да прощават останалите за офф-топика)


Имам - да
Времето е относително понятие, не знаеш ли Не се измерва само с часовника, а с това какво сме направили (или какво не сме ). Както и че за една единица време, един може да направи едно, а друг - друго (нещо като КПД ). Така че приеми, че или имам време за губене, защото си върша бързо работата или пък нямам достатъчно работа. Което са все мои проблеми, де. Не виждам някой наоколко да засягат И все пак не разбирам упреците на баба ти (и откъде този интерес към моята скромна особа, също така не разбрах).
И не само че не съм тийн, ами дори и съм ти кака
За уроците ще го подмина, все едно не съм го видяла
Скоро не бяха ме обиждали така (че съм тийн), изобщо даже като се замисля. С какво го заслужих, недоумявам...
Колкото за граматиката - знам аз за кой беше, но не мисля, че трябва да изпадаме чак дотам. Да не издребняваме, защото всеки прави такива - и аз, и ти, и Исето. Явно някой имат по-голям проблем с правописа, но да се заяждаме пък за това... според мен си е чиста проба дребнавост. Защото да отговориш на някой, хващайки се единствено за правописа му, означава че няма какво друго да му кажеш. В този тон беше и леката ми ирония с редакцията (виж, аз пък съм учудена, че ти не можа да я хванеш (нали уж била като трипера и крастата - неможеш я скри...).
Та...след всичкия този офф-топик... изключително ми беше приятно да се запознаем, Арни (а също така и с баба ти).
(този път го казвам без ирония )

Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец

Тема Re: Търся стопанин за този красавец-персиецнови [re: Apни]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано05.02.07 17:06



Също така никого не съм обвързала с мнението си. Нито пък някъде твърдя, че съм последна инстанция. Просто избягвам да се включвам по въпроси, по които не съм наясно - толкова е просто



Природата, изглежда, понякога е голям шегобиец


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.