Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 30.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: istinataнови [re: pc.com]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано12.09.04 19:11



О, благодаря много!
Страшно полезна информация!
Но не забравяй, все пак, че като навлезем в света на вероятностите, дори и 1% да има вероятност че нещо ще е така, а 99% че ще е иначе, нищо не ни гарантира, че ще ни се падне тъкмо този 1% нали?

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема Re: istinataнови [re: netcat]  
Автор pc.com (cat person)
Публикувано12.09.04 19:21



е нали точно заради това при теб се е паднало точно най-малко вероятното, а не обратното. просто има определен кръг от възможни комбинацци



Тема Re: istinataнови [re: pc.com]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано12.09.04 19:25



Е, не се знае още какво ми се е паднало
Нещо като лафа 'Каква е вероятността да спечелиш от тотото?' - 50% - или печелиш или не

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема А бе блонди :)))нови [re: netcat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.09.04 20:16



Ми то си има ясно пълно и безпрекословно и необоримо описание от Тери Прачет що е то истинска котка.
Ми всичко останало е фалшива котка.
Ми то само блондинка би тръгнала да се чуди истинска ли е котката или не - ми Тери Прачет си го е казал и описал даже дори :)))
Та да не би да си русокоса?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: netcat]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано13.09.04 15:42



Здравей НетКат, този магазин, от който купих Фифчето е доста чистичък и подреден. Не съм влизала и на животинчетата да не им е почистено или да нямат вода и храна. Не му правя реклама, но прокрай моето коте се запознах със собственика, който е ветеринарен лекар и държи да има някакви що годе добри условия за животинките и магазинът му да отговаря на някакви стандарти!
Кога трябва до почна да ги захранвам мъниците? Вече станаха на 2 седмици и искат да щъкат. Не препирам много да ги храня но се притеснявам за майката. Тези котаци колкото повече растът от толкова повече храна се нуждаят и изтискват Фифчето като лимон.
Давам и много витамини, винаги има суха храна, консерва, водичка, и въпреки това е много слаба. На горкичката кожата и провисна от тия лакомници. искам вече да проядът, че и взеха здравето. От горда красавица котачето ми заприлича на провиснал китеник..............

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson


Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: Puzzle]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано13.09.04 16:54



Здравей!Аз много харесвам персийските котенца и искам да си купя такова-родословия и т.н. не ме вълнуват много,все пак няма да го водя по изложби.Би ли споделила къде се намира този магазин и каква е горе-долу цената на тези котета.Ако това с магазина се счете за реклама,може да ми пратиш бележка.Благодаря предварително.А от показания сайт много си харесах едно маниче и направо не ми излиза от ума:



Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: angels_zg]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано13.09.04 18:16



Не знам ти къде си, но аз живея в Бургас!
Все още ли искаш адреса на магазина?

Този котак на снимката прилича на един от моите - Рижу, но още е мъничък и не знам дали като порасне ще си остане същия?!?

За цените не съм голям спец, защото не се занимавам с продажбата на котенца, предпочитам да ги подаря на някой, в когото съм сигурна и знам, че ще се грижи за тях и ще ги ОБИЧА, което е най-важното за мен....
Спомням си, че Фифчето я взех за 200 лв. /май/, преди 2 години.

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson


Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: Puzzle]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано13.09.04 19:09



Благодаря за отговора,но аз съм от София и съответно не ми върши работа(трябваше да го напиша още горе,но не се сетих).



Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: angels_zg]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано13.09.04 21:45



Сигурна съм, че в София има къде къде по-добри зоомагазини, стига да ги потърсиш.

Можеш да се насладиш на моя зоопарк от тук



Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson

Редактирано от Puzzle на 13.09.04 21:56.



Тема Re: Фалшиви котки!нови [re: angels_zg]  
АвторPoзи (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 01:01



Това е най-готиното коте от сайта. Защо не им пратиш един мейл? Моята котана я взех от Пловдив, макар че съм от София. Не беше никак трудно. Час и нещо е пътят дотам. На мен ми я докараха хората, че имаха път насам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.