Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано24.02.15 18:21



Е? Тия наши продажници са се продали на вашите продажници. Цялата политическа класа и собствениците и трябва да бъде изстреляна в космоса с еднопосочен билет.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано24.02.15 18:29



Само това ли са впечатленията - разкопани улици и малко телевизионни клюки?Това можеш да си го прочетеш и в дир.бг новините.Или как беше "Хора,къщи,салтанати"

.Я кажи наистина какво почувства,след като се откъсна от еднообразието на правоъгълното дворче с неизменно окосена трева и дървената,но нагиздена къщурка,която в началото не можеше да различиш от другите в квартала,та всеки път,като се прибираше поглеждаше за по-сигурно номера и



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано24.02.15 18:30



Съгласна съм бе дарлиг,
обаче он ди енд ъф дъ дей всеки иска да живее добре в уредена и чиста държава,а пък това се случва прекалено бавно в Бг-то.



Тема Re: Добро утро!нови [re: bg_boy]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано24.02.15 18:43



Най-първото чувство е,че още от летище София някой започва да ти се кара.

Летището ми се видя доста празно.

После светлините по Цариградското.

После веднага ме лъхна миризмата - една миризма,която има във входовете на повечето български кооперации(макар и сравнително нови)

На другият ден,предполагам,че заради сезона всичко и се видя доста мръсно - улиците,сградите колите.

И отново миризмата на изгорелите газове,кочто се набива в носа и дробовете.

Кафето е супер на всякъде!
Отпих си на хубаво кафе.
По автогарите още събират стотинки за да се изпикаеш - 50 стотинки!!!!





Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано24.02.15 18:47



Все едно чета Камю





Тема Re: Добро утро!нови [re: bg_boy]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано24.02.15 18:53



Хехехех:)))))))))

Талантлива съм казваш?:)





Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано24.02.15 18:56



Само Роксана засега е пред теб по талант :)



Тема Re: Добро утро!нови [re: bg_boy]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано24.02.15 19:06



Мда..Роксито и дълги постове пишеше.

Предполагам,че щеше да бъде мого активна по темата:)





Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано24.02.15 20:17



верно хубаво кафе има ебати - като спрях преди 4 години у един олющен хоремаг в затънтено село нейде на майната си в източните родопи, оназ дива помакиня зад щанда такова еспресо с три пръста каймак завъртя за лев и петдесе, в една китна пластмасова чашка, че скри шайбата на сички гурме кофи шопс тука от сиатъл до сан диего... има от кво да се понаучат тукашните хипстъри деееба!



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано24.02.15 20:44



O, не ме разбирай погрешно, аз нямам нищо против емиграцията или емигрантите. Всеки има право да избира къде да живее.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.