Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано26.02.15 23:49



Объркала си се!

И ТЕ миришат,само че не толкова много.

Само не ми казвай,че знаеш повече оит мен щото аз все едно си живея в Индия - всичките им касти ги знам.





Тема Re: Добро утро!нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:51



Да, пушенето се вижда на лицето на всяка жена над 25, а към 40 вече изглежда на 55.

За какви захари си говорим-от гмо глюкозо-фруктозен сироп, или о био банани, ананаси и череши и от други естетсвени въглехидратни храни като ориз и т.н? Щото не мисля, че естествените захари ще сбабичосат някого.

Я кажи за това със стойката на главата и колагена в сърцето?



Айде навлез в подробности плс!Какво за еластина?



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано26.02.15 23:53



Е аз пък ще ти кажа,че също от много млада се мажа с кремове и като ме питат непознати на колко години съм редовно казвам -10 и новера минава веднага без съмнение.
И като видях приятелките в Бг-то хич не младеят.
Тази работа е и доста ген.

А естетиката на белите коси - не мерси!



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:58



Е добре, щом си ги мирисала толкоз подробно, каста по каста, вярвам ти.





Тема Re: Добро утро!нови [re: Biohaz]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 00:00



Имам тук една приятелка - инженерка,която след 15 години успешна практика като инженер реши,че и е писнало и взе,че стана козметичка (учи в колеж)

И понеже е интелигентна и мнооооооого чете може да те зарине с инфо,чак да ти писне.
Сама прави формули за кремове има си и сайт.

Та тя каза,че много е полезно да се ясе желатин заради колагена.
И яко вари кокали и пие бульона.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 00:02



Е то все едно като някой ми каже, че е на еди колко си години и аз да кажа-лъжеш!

Ген, ген, ген, ама прави сумати вредни работи-пуши, мажи се с канцерогенни кремчета, яж месища и чакай да си млада и хубава...тц.

Всеки си има предпочитана естетика, свобода на избора.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 00:10



И аз много обичам индийско.



И японско хапвам,ама индийското по ме кефи!





Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 00:11



Питай я дали смята да си интегрира колаген от прасе и крава в собствената кожа

. Това е егати първобитното мислене. Човек не може да ползва чужд протеин за изграждане на собствените тъкани. Трябва да го разгради първо на аминокиселини и тогава от тях да си направи свой протеин. Дали взима аминокиселини от едла, моркови, киноа, амарант, домати и чершеи, или от умрели крави е все тая за аминокиселините, но не е все тая за токсичността, която си вкарва с тия отвари от рога и копита.

Освен това от определени видове колаген може да развие артрит, питай дорка да ти обясни подорбно.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 00:12



Да за съжаление - за 12 години случвало се е всичките им касти да помириша.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 00:12



аз обичам индйско супер много :) суши също обичам, но от как отровиха региона не хапвам нищо с водорасли, щото те всичките произхождат от тоя район и ми секна сушито






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.