Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 19:08



Знам





Тема Re: Дай да те..нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 19:10



Не мисля така за себе си МоникаНо никога не се отказвам да се информирам и да правя изводи за нещата и често ми се получава крайно успешно.

Ако забеляза двмата сме на точно еднаква позиция-НЕ ПИЙ РОГА И КОПИТА, КОЛАГЕНА НА ПРАСЕТО И КРАВАТА НЯМА ДА ТИ ПОМОГНАТ, А НАЙ-МНОГО ДА ТИ НАВРЕДЯТ.



Той ти го обясни със статии, аз без.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 19:51



О далеч не е така.Зависи от района.Само 50 мили на вътре от мен няма почти никакви чужденци.

Големите мегаполизси са така.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 19:54



е как няма чужденци, индианци ли са само?





Тема Re: Дай да те..нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 19:59



Нпратотив той ти каза,че животинският колаген след преработване в аминокиселини СПОМАГА за образуването на човешкия колаген.

И освен това бульона се прави от кости,а не от рога и копита.

Изе стига,защото ти си магаре на мост....



Тема Re: Дай да те..нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 20:03



Не си го разбрала-всичко което съдържа аминокиселини образува колаген, както и всеки друг човешки протеин. Той каза, точно както аз казах, че това дали тя налива бульон не значи, че тоя колаген от бульона ще мине и ще и се залепи на нея в бузите.



Тема Re: Дай да те..нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 20:21



Много добре го прочетох,че не е сигурен дали помага за бузите.

Апропо,
Основната версия за това,че азиятките винаги изглеждат млади и на 50 приличат 30 годишни е именно защото те по традиция адат много такава храна.



Тема Re: Дай да те..нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 21:24



С такива глупости ще си докараш камъни в бъбреците и артрит, нищо друго.

Азиатките ядели много костен бульон? На някоя друга планета може би..тука ядат много ориз и водорасли и зеленчуци.



Тема Re: Дай да те..нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано27.02.15 22:36



Изо, пак бързаш да говориш с половинччато инфо от тук и там, НЕ от личен опит и наблюдения.



Освен зеленчуци ядат ето това.


Аз самата имам в квартала подобен магазин и 12 години го посещавам и МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КАКВО ЯДАТ АЗИЯТЦИТЕ.

Само там, моше да намериш крака на кокошки( с ноктите) ,бъбреци,езици,дробове и дори КРЪВ!

Аре не ми говори за нещо за което имаш много бегла и НЕ точна представа.



Тема Re: Дай да те..нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано27.02.15 22:46



Много добре знам, че ядат това също. Но количествата в които традиционно са го яли са несравними с настоящите. Това е изследвано в продължение на десетилетия от екип американски и китайски доктори и е публикувано като изследване- The China Study. Tам описват как разликите в диетата се отразяват на огромни популации в продъожение на много години. От как азиатците почнаха да плюскат месо от тогава им се завъдиха западните болести-рак, диабет и т.н, които до тогава изобщо не са имали.

А ако си мислиш, ше кожата им е такава заради месото...тхинк аген

Те просто стареят различно от белите, много по-трудно им се скапва кожата, също както и на негрите. Мойта шефка-негърка, на годините на майка ми, имаше точно 0 бръчки по лицето. Изпъната шоколадова кожа и никакви бръчки. Моя приятелка японка-също-никакви бръчки, изглеждаше 20 г по-малка от колкото е. Супата от кучета била спасила азиатците от бръчки...другия път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.