Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 05.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Да добавянови [re: fortuna_]  
АвторEvgeni (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 18:02



Spored men cenite na NI v Sofia ste padnat mnogo - pone s 20-30% za novo stroitelstvo i 40-50% za panelki. Prichinata e che oklo 50% ot cenite v momenta sa bazirani na ochakvanoto chelnstvo na BG v ES, koeto stava vse po-nerealno. Sled kato ni otsvirjat naesen ot ES, gledai kakva panika ste izpadne na pazara.



Тема Re: Джия,нови [re: fortuna_]  
Автор Gia ()
Публикувано14.06.05 18:11



Blagodarja ti mnogo, Forti! Znachi njama danak varhu zemedelskite zemi. Dori i vposledstvie da ima varhu tezi, koito ne se obrabotvat, nashata pone e dadena pod arenda i se obrabotva.

Ste vidim i s nasledstvata kakvi ste gi chinja... Apartamentat otdavna e na moe ime, no zemjata e na imeto na majka mi. Sigurno ste trjabva da ja prehvarlja dokato sam tam... ako moga. Arendatorite edva li mnogo ste gi interesuva, no trjabva da se opravi vse pak.

Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde


Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: no_bs]  
Автор US Passport (Фен на Калин)
Публикувано14.06.05 20:57



Не знам дали жилищата ще поевтинеят или не, но със сигурност цените на НИ в USD ще падат в близките години.



Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: no_bs]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано14.06.05 21:03



kato znam cenite na GR imotite ,i BG vyrvi natam,tova e a ti mozhesh da si se nadqvash.

по дрехите посрещат.


Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: US Passport]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано14.06.05 21:18



Какво имаш предвид? Всяка цена може да бъде прехвърлена в USD.



Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: DlVA JETA]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано14.06.05 21:20



И на какво основание правиш паралел между България и Гърция?



Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: no_bs]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано14.06.05 21:32



znachi predi demokratichnite promeni BG beshe napred ot GR po infrastruktura ,zavodi ,kachestvo na zhivot i t.n sega nie sme trygnali po tqhniq pyt s izvestno zakysnenie se dvizhim sled tqh nqma da ti kazvam kak se promeniha cenite ot kakto vkaraha evroto a tova predstoi i v BG ,vkaraha im edni 34miliarda ot EC predi dve godini i sega pochti vsqko semeistvo izplashta nova kola ,predstoi i na BG da vkarat okolo 5 miliarda evro pari, ta kachestvotc na jivota se pokachva no si plashtash na evropeicite nali ne smqtash che za sinite ni ochi ste ni priemat v EC,vij nqkoi primerno holandski ili ispanski sait za nedvijimi imoti i sravni cenite s BG sled 15-20 godini nqma da ima razlika ot dvete dyrzhavi nito po kachestvo na jivota noto po ceni ,BG e s predimstvo i pred polovinata ot evropeiskite dyrzhavi .

по дрехите посрещат.


Тема Re: Поевтиняване на жилищата в София?нови [re: DlVA JETA]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано14.06.05 21:44



15-20 години са много време. Мен ме вълнува засега по-краткосрочното развитие.



Тема Re: Джия,нови [re: Gia]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано14.06.05 21:53



Хубаво е да намериш време да си прехвърлиш нещата Арендаторите може да не ги интересува, но за наследствата имаше срок (мисля 6 месеца) за плащане данък наследство -за неспазване на срока данъчните друсват прилични глоби
По-чисто е като документи, а сега - не стига, че с пълномощни, а и не е на твое име



Тема Re: Джия,нови [re: fortuna_]  
Автор Gia ()
Публикувано14.06.05 22:11



но за наследствата имаше срок (мисля 6 месеца) за плащане данък наследство -за неспазване на срока данъчните друсват прилични глоби

Goljama radost... za kapak na vsichki ostanali radosti, koito me chakat...

Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.