Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема BG imotiнови [re: no_bs]  
Автор Gia ()
Публикувано16.06.05 22:23



Snosti namerih dosta dobar real estate portal:



Btw, pravjat mnogo sladki sglobjaemi kastichki (kato che li sa razlichni ot tukashnite manufactured homes). Na edin site pisheshe, che jivotat im e 50 godini. Vsastnost ne znam tukashnite kolko izkarvat. ..Ako ne mislish da ostavjash nasledstvo na pokolenie, stiga.

Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde

Тема Re: BG imotiнови [re: Gia]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.06.05 22:30



Хахаха, днес май е ден за вадене на скелетите от гардероба. Това със сглобяемите къщи е един от настоящите бизнеси на въпросния rebound, а на челно място в този портал съзрях и други..хм, познати...кашлюк, кашлюк...



Тема Re: BG imotiнови [re: no_bs]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 23:49



Никога не живей в къща на която пода е на 1 фут от терена. Ще ти измръзнат мартенките, ако не плащаш достатъчно за подово отопление. Освен това наводняването то е сигурно поне веднъж на 10 години.



Тема Re: "Защо цените падат?" мнение на един приятел отнови [re: no_bs]  
Автор malkia (stanev)
Публикувано17.06.05 01:26



Mnogo ot apartamentite w tozi kompleks sa bili prodadeni, oshte predi da bude objawen publichno. Obiknoweno stava taka: Ако преди това си купувал от същата фирма, то ако фирмата има нещо ново в предвид първо се обажда на теб като стар клиент, и чак след това търси. Въпросните англичани (70 е цифрата която ми казаха, не знам дали е вярна) явно преди това са били и добри клиенти и по морето (Диневи там строят предимно) и сега са решили и тука да инвестират.



Тема Re: "Защо цените падат?" мнение на един приятел отнови [re: malkia]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано17.06.05 01:48



Ох, помислих че си се набутал в Манастирски блата, то било Малинова долина. Цената не я коментирам, по-добре да ги дадеш тия 800 евра за квадрат за нещо такова, отколкото за някой апартамент в Лозенец например.
Странно ми е само че от една страна според теб цените ще паднат след 2-3 години а и долара е твърде евтин спрямо еврото в момента, а от друга купуваш сега?



Тема Re: BG imotiнови [re: Eric]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано17.06.05 01:51



Въпрос на изолации. Американците като гледам доста евтино и набързо строят, къщите са на един тънък фундамент без основи и доста набързо построени. Може така да е само в Югозапада, от Севера нямам впечатления де...



Тема Re: BG imotiнови [re: Gia]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано17.06.05 01:58



Сакън! В момента в България все още разхода за строеж на сглобяема къща (по правилно барака) е сравним с разхода за строеж на класическа масивна постройка. Единственото предимство на сглобяемите е по-ниската цена защото стават много по-бързо и спестяват доста труд. Този труд в БГ още не е скъп, което прави сглобяемите къщи безсмислени на тоя етап според мен.
Не забравяй и че в БГ още няма традиции за строежа им и качеството им е под въпрос. Разбира се масивните искат доста ангажираност, но може и някоя фирма да се занимае, ако имаш на кого да се довериш.

Ето ти един много добър

Редактирано от BobyB на 17.06.05 02:02.



Тема Re: BG imotiнови [re: BobyB]  
Автор Gia ()
Публикувано17.06.05 02:05



Blagodarja za infoto. I az snosti namerih tozi forum. A, az nisto ne sam zastroila. Prosto mi se vidjaha simpatichni njakoi ot tjah.

Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde


Тема malkia, sto se praish na gluh...?нови [re: malkia]  
Автор Gia ()
Публикувано17.06.05 02:06





Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde


Тема Re: BG imotiнови [re: BobyB]  
Автор malkia (stanev)
Публикувано17.06.05 02:46



Stroi se taka zaradi zemetreseniata (dnes w 1:53pm na 100mili ot centura na Los Angeles) imashe pak novo 5.3 zemetresenie.

Taka sa mi kazwali de - che kato e leko/durwo - po-dobre da se trese otklkoto da se schupi i sruti (tuhli, etc.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.