Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема България-Канада, разлика в отношениятанови  
Автор kanadetsМодератор ()
Публикувано21.02.03 01:29



В един от по-долните тредове бе зачекнат въпроса за това каква е разликата в отношенията между хората (мъже и жени) в България и Канада.
Последното което казах там е:

"Основната разлика, според мене, е че канадките са много върли феминистки. Нямам нищо против равенството на половете, ама държанието на канадките на моменти опира до шовинизъм. В стремежа си да бъдат силни и незвисими, често забравят че най-голямата сила на жената е именно в това, че е жена . А те си мислят че, като не позволяват на никого да им плаща сметките, или да им отваря вратата, или да им отстъпва място в автобуса, демонстрират голяма независимост и равенство".



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: kanadets]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:37



a povecheto pati te ostaviat da im plashtash i smetkite :-)
zatova - date a stripper - te sa emancipirani i plashtat i za dvamata :-)

no seriozno
dori i majete tuk ne sa maje a sa niakvi vlechuga ako ne sa pederasi
malko sa istinskite maje koito ne misliat kato vazhvaliavanite ot Access bezgrabnachni plunki koito dori ne smeiat da si zashtitiat stranata
a sled 50-60 chasa rabotene i kato vkluchim hokeya to ne ostava vreme za seriozna vrazka a si cruisevat kakto mogat - mashinalno



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: kanadets]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано21.02.03 01:43



abe te zatova kanadosite si tarsjat ja ruskin4e, ja filipin4e, ja o6te ne6to za jena, samo da ne e mestna godzilaPretencii do nebeto, organizacii si imat, abe i zakonat zdravo gi pazi, pazi boje...sled razvod s edna takava edno prijatel4e, believed or not, objavi bankrut i napusna Canada. Stajni mu jivota...



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: kanadets]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:46



Kavalerstvoto e edno ot NAI-GOLEMITE kachestva na muja. V Bg e mnogo riadko sreshtano i moje bi zatova e tolkova VISOKO ceneno.Tolkova malko i elementarni neshta sa neobhodimi na edin muj da specheli edna jena che napravo se chudia kak tolkova muje imat problemi s tova.
Znaesh li za purvi put v Sofia kogato biah na 18 edin muj mi podade ruka kato slizah ot avtobusa.Tolkova goliamo vpechatlenie mi napravi tozi fakt che oshte go pomnia

Nemoga da poviarvam che normalna jena dori kanadka ne bi ocenila tova
prosto e absurd



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: @@]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:45



Rod Steward kaza che kato reshi da se jeni pak, vmesto da go pravi shte si dade polovinata imoti na niakoia nepoznata fusta



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: TO]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано21.02.03 01:52



ne barkaj dating s bitching...



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: Lora]  
Автор kanadetsМодератор ()
Публикувано21.02.03 01:53



Не само, че не го оценяват, ами ако се опиташ да проявиш кавалерство, те гледат като извънземно. Наскоро се качвах по стълбите заедно с 2 колежки, едната канадка, другата някъде от Южна Америка. Аз стигнах първи до вратата, отворих я и им направих път да минат. Южноамериканката се усмихна, благодари ми и мина. Канадката ме погледна като тресната с мокър парцал, замисли се 3-4 секундии и също мина, но не обели нито дума и очевидно беше много възмутена.



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: TO]  
Автор @@ (песимист..)
Публикувано21.02.03 01:53



abe ne go griji good old Rod..toj i s 10% 6te prejivee



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: Lora]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:59



EEEEEEE,tova e chovek da e moderator kak go premesti tova tuk,tukmo si pomislih vzeh da vlizam neregisrirana i niakoi izpolzva momenta
Ako biahme poveche jeni tuk shiah da gi pomolia da napraviat edna klasacia na mujkite kachestva i sam da se ubedish che sum prava
Vij za smetkite i az ne obicham da mi gi plashtat
no ima i drug moment
edin muj moje da nakara edna jena da se chuvstva nai-krasivata v edin restorant da kajem
no moje i s povedenieto si da ia nakara da se pochuvstva kato nishtojestvo
sigurno kanadcite taka praviat i zatova kanadkite taka reagirat



Тема Re: България-Канада, разлика в отношениятанови [re: TO]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 02:04



Rod Steward beshe jenen za edna stahotna rusa madama pone 20godini po-mlada ot nego i mislia che si zaslujava parite
nali i ti po takiva si padash
rusite shvedki sus sinite ochi obichat povechko zelenki hartiiki




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.