Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема spored anonimen savetнови  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 18:56



i taka
v shtatite mestnostite za jiveene sa strogo razdeleni dori i bez da ima ogradi.
V NY i Chicago da rechem si ima nepisani granici.
V Toronto edinstvennata granica e cenata no tai kato novite imigranti ot tretia sviat jiveiat po 10 v apartament ili 20 v kashta i mnogo ot tiah spiat na smeni te mogat da si pozvoliat da prevzemat nova teritoria, dori i v skapi kvartali.
Interesno mi e kakvo misliat posetitelite na taia tema - gotovi li sa da jiveiat v strana v koiato mnozinstvoto shte badat bivshi imigranti ot Tretia Sviat, da ne govorim che moje i Canada da stane Isliamska Republika Canada.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
Авторevrein (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 01:40



Canada 6te stane isljamska republika,kato zafnat nalamite.po verojatno e da stane NARODNA REPUBLIKA s razvit sozializam i......posle i za neja da ima 10 noemvri.



Тема Според някои това вече е станалонови [re: evrein]  
Автор BeeblebroxМодератор (Zeyphod)
Публикувано30.01.03 01:45



Остава ни само да разчитаме на реформаторските течения в Политбюрото на Либералната Партия да спретнат вътрешен преврат от тип 10 ноември.



Тема Re: Според някои това вече е станалонови [re: Beeblebrox]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 02:04



refugees poluchavat socials, pravo na rabota (koeto ne e chak tolkova zle ot drug paragraf) i nai vajno - bezplaten healthcare i dori dental care. Koi canadski grajdanin ima bezplaten dental?
Tova e kakvo stava kato se harchat narodni pari - dori i surplus se poluchava.
Tova za men e socializam.
Nejelatelen vid.
Bogatite vinagi izbiagvat taxite. Bednite nikoga ne plashtat. Vsichki jiveiat na garba na rabotnicite po sredata.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: evrein]  
Авторobranevrein (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 03:17



Ti da mal4i6,znae6 li kakav 10noemvri 6te ti dam,v BG vzehte vlasta i tuka mai iskate Evreyska narodna republika da si napravite,ama Pilotite/i styuardesite/ nyama va ostavyat. Ama kvo mi puka,nali znae6 -take the pasport.....jump hot,nyama da pravime bogatite kanadci/evrei/ po bogati ya,kakto i TO po gore otbelyaza.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 04:43



Мен най-много ме е страх от болестите които разнасят,цветните.Много се съмнявам че въобще ги проверяват кой знае колко като ги прибират тук.И негрите и арабите имат специфични за тях болести и поради ниската им хигиена са направио опасни за обществото.
Това че са друг цвят или че са с чалми или омотани с чаршафи,не ме бърка ако ще и с гъбите за баня в ушите си натикани да ходят все ми е толкова.
Гледам да са в допустимо малко количество в околностите



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: cъвeт]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 05:10



ostavi ti bolestite (koeto e za opasenie de) ami nosiat kitaiski shtuki, kitaiski sharani, bubolechki...promeniat obshtestvoto
praviat se specialni stai za molene...razgroziavat
izlaviat ribata s kofi
ne mogat da karat
predrejdat se na opashki
kreshtiat
zaradi tiah kachestvoto na prodavanata stoka spada i kachestvoto na rabota i jivot
podbivat cenite
i kvi li ne osshte nedobrojelatelni uslovia donasiat s sebe si.
niakoi shte kajat che tova sa stereotipi i shofinizam
az kazvam che tova e anecdotal evidence shtoto az samia sam pochuvstval tazi plavna promiana v obshtestvoto.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
Авторobranevrein (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 06:50



Bravo,napalno go spodelyam,stroyat si sobstvenna dargava v dargavata,nalagat sobstvennata si kultura i nekultura kosvenno,sazdavat konkurenciya v obratna posoka v ugoda na edna tyasna prosloyka hora koito se vazpolzvat ot tyahniya nisko platen trud,poddargat standarta na ogromna masa pensioneri,kakvo da se pravi-dargavna politika,i az kakto teb ne sam rasist,no cyalata tazi obstanovka me natovarva i milioni da imam,nyama da izkaram dalgo tuk,te nyama da se mahnat,zatova az 6te si tarsya po civilizovano mestence,dokato vse o6te ne me e oma4kal valyaka,to samo s pari ne moge da se givee,a kvo 6te kage6 za exteriora tuk-zgradi,ulici,fizionomii-grozno,a.Pi6i me i men kam kulturorasistite,kakto edin pat se be izrazil.Ot edna ciganiya izbyagahme na druga doydohme.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: obranevrein]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 17:10



e, to niama zemen rai.
ako avstralia i osobenno nova zelandia prodaljavat politicata si obache moje dvete, osobenno nova zelandia da se prevarnat v nai dobrite mesta.
Ama i tam vsichko e nared osven ozonovata dupka.
abe
niama opravia.
sgredite tuk sa v ujasno sastoianie i toia pritok na imigranti v Toronto gi pravi ujasno skapi. Da ne govorim che vseki basement e daden pod renta - hodi i razpraviai posle che tova e "the highest standart of living" ako tova e nai visokia standart na sveta, togava sme v mnogo losho polojenie. No, triabva da se ima pred vid che niakoi raioni sa dobre..a niakoi raoini v shtatite biha spechelili ako se broeshe po raion a ne po strana.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
Автор pesimist (митaрствaщ)
Публикувано30.01.03 19:59



mahni se ot Toronto i shte si reshish goliama chast ot problema - kadeto i da e drugade v North America niama da ima tolkova imm ot 3-tia sviat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.