Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 24.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: spored anonimen savetнови [re: nyakoy]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 05:04



Zashto da e kochina,Toronto e tolkova goliam grad,poniakoga sam se izumiavala kak moje prosto da presechesh edna ulica i ot mizeren kvartal da vlezesh v chudesno podreden kato v prikazka suseden takuv.
Za nebosturgachite i kvartalite okolo tiah niama da sporia obache ima v Toronto prikazno krasivi kvartali
Bez pritencii da poznavam Toronto no az se vliubih v Humber valley,puk i susednite mu kvartalcheta sa chudni.E,bogatashki si e ama e razkoshen.
Edno moga da im priznaia na kanadcite mnogo durjat na kushtite si i na vanshnia im vid,gradinki,vinagi chisti,okoseni...
Ima kvartali i v Toronto i v okolnite gradcheta koito izglejdat nerealno chisti , podredeni, luskavi potunali v lux(shadravani pred kushtite i baseini v zadnite im dvorove),i tai kato hora po ulicite pochti ne se vijdat imash chuvstvoto che se razhojdash v niakauv virtualen tokushto postroen grad ot budeshteto.
Ako oshte edin mi kaje che v Toronto e cigania pochvam da izbroiavam krasivite kvartali po ulici i krustovishta koito iska da hodi da proveriava



Тема Re: Един от симптомитенови [re: $$]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 05:09



A 6to se otnasia do idealnoto miasto za jiveene- ami za vseki e razli4no.Spored tova kakvi sa mu zennostite.

Kolko sa mu parite,priatel,kolko sa mu parite
Kakto e kazal diado Маркс:
KOLICHESTVENITE NATRUPVANIA VODIAT DO KACHESTVENI PROMENI



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: Lora]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 05:33



i niamat dvorove - nagachkali sa kashti za milioni edna do druga
a Humber valley e cool north of Bloor (don't be an SOB) i south of monkey town.
a inache Toronto ima i mnogo krasivi i mnogo grozni momenti



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 06:15



Ei,ne go haresvash tozi grad i tolkova,obache na prolet kato imash vreme niakoi slanchev suboten den se razhodi mujdu Kipling i Rathburn,da vidish edni chudesni kushti(po 600-800kv.m) sguchkani na po 600-800kv.m. raztoianie edna ot druga razpolojeni v chuden park s ogromni durveta.
Stoiah da vidia ,abe kakvi hora jiveiat v yezi kushti,be,za kakvo sa im po 4 koli,
tova e drug vupros
Za Humber valley za koeto ti govorih tova e ot Bloor nagore mejdu Royal york i Kipling
Znaesh li koi grad naistina haresvam SOFIA,ne sam sofianka za razlika ot teb ,biah studentka tam imam chudesni spomeni,kato kaja Sofia vednaga si predstaviam NDK i shadravanite i VItoshka a ne Obelia ili Liulin



Тема Re: Един от симптомитенови [re: Lora]  
Автор$$ (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 06:18



Ne sum suglasen.Ne opira samo do pari.Pone za men.Parite se sradstvo za sa6testvuvane a ne na4in na sa6tesvuvane



Тема Re: Един от симптомитенови [re: Lora]  
Авторtzennosti (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 06:20



Abe i moite tzennosti mi kazvat che iskali da jivejat na Fisher Island (da rechem), no nesto ne im se otvarja parashuta.



Тема Re: za TOнови [re: TO]  
Авторtzennosti (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 06:29



TO, ti javno imash nujda ot reality check. Ot razstojanie nestata vinagi izglejdat mili. Eto ti lesna retzepta - idi si za njakolko mesetza v BG, no gi prejivej sas sredni BG dohodi i nepremenno ni uvedomi sled tova za reshenieto si. A, i da ne zabravja - nikakvo jiveene pri mama i tati. Sas srednite dohodi da si naemesh jiliste i da si jiveesh chudesno. Prijatno prekarvane ti jelaja!



Тема Re: za TOнови [re: tzennosti]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 06:40



Тои както е софианец със средните доходи само на кучето си квартира ще намери,ама няма да му останат пари да му купува храна
ТО,стига си чел някакви сайтове за работа в БГ,питай приятелите си там,те ще ти кажат по-вярни неща
Що не си намериш една русичка,синеокичка канадка че да ти светне пред очите,току виж си заобичал и Торонто



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
Авторnyakoy (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 07:45



Az ne sam ot marzelivite inache malko me e strah,strah me e edin den tuk mnogo da mi haresa,strah me e edin den da zapochna kato Petya da se vpechatlyavam ot ka6tite na horata/i az tuk gi vigdam podobni i kogato se stopli se razhojdam i razpuskam v taya obstanovka/,ne me e strah che nikoga nyama da giveya na takova mesto,za6toto neiskam a i nyama da moga,no me e strah ot krainostite i ponege nyama da moga da giveya na tiya mesta,a 6te giveya na oniya mesta,vsyaka6 ima golyamo znachenie kade givee6,ami ima.Nalaga mi se da se primirya sas sobstvennite si vazmognosti i da si kupya zemlyanka v nyakoy ot sredno prestignite kvartali tuk,pri dobri 6ansove,a po veroyatno e da si kupya tristaen v kv.Chayka vav Varna za po malko pari ke6 na dve krachki ot plaga.Vsichki nie sme do6li tuk za po veche pari,a ot tam i za po hubav givot,nyakoy da go e zabravil,a ti TO se stegni malko,i men ne mi haresva tuk,dage az sam s nay malko problemi ,za6toto nikak ne mi haresva tuk,i kolkoto po veche pari izkarvam o6te po veche ne mi haresva,ya si spomni vremeto kogato balgarite hodeha na gurbet v Komi,Libiya i t.n.t.Az tuka za 2g. izob6to ne moga da ya proumeya ,kak moga da izkaram za dalgo i imam samochuvstvie kakto sam do6al tuk,taka i moga da se mahna,vsichko e vapros na interesi i ne priemam nikakvo opravdanie ot roda :ama to za bade6teto na decata,to tuka lo6o,no v BG po lo6o i t.n.t.,sledvai patya na sarceto,po malko na razuma,za da ti e 6iroko na du6ata,zapochne6 li da si e... du6ata i da pravi6 kompromisi s neya spukana ti e rabotata,naslagdavay se na givota makar i da e takav kakavto ne ti haresva,no kato te stegne 6apkata - v BG,znachi v BG i si zatvori u6ite za saveti ot takiva kato nas,ostavi se da te vodi sarceto,kakto kogato te dovede tuk,i po malko tanki smetki. Hem star,hem patil.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: nyakoy]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 08:26



strah me e edin den da zapochna kato Petya da se vpechatlyavam ot ka6tite na horata
Kakuv e problema,krasivo e i se vpechatliavam.chovek triabva da moje da se naslajdava na krasotata,na hubavata muzika,na edin slanchev den,na razgovora s nepoznati v dir.bg,nali?
Tova si e jiv MAZOHIZAM da jiveesh kato TO s postoinoto chuvstvo che vsichko e gadno,mrasno i cigansko okolo teb
Ili kato teb da si povtaria "Ne mi haresva tova ili onova"ot sutrin do vecher,prevrashtash sam jivota si v koshmar.
Kazvash che izkarvash dobri pari togava mojesh da si pozvolish mnogo ot udovolstviata koito Canada moje da ti predloji koito v Bg i s pari pak ne mogesh da gi imash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.