Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 26.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: spored anonimen savetнови [re: Lora]  
Автор kanadetsМодератор ()
Публикувано31.01.03 02:29



Минавал сам през Лондон и много ми хареса, ... ама бях на екскурзия, а как е да се живее там постоянно си нямама много представа. Говорил съм с хора които са живели там, някои от тях не бяха много очаровани, други бяха възхитени ... !?! Явно и там е като в Канада - кой каквото и да ти разправя, единствения начин да разбереш дали ще ти хареса е да идеш и лично да провериш.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: kanadets]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 02:38



Ти си във Ванкувър нали?
Идвал и в Торонто сигурно.Направи ми едно сравнение.Няма да имам скоро финансова възможност да дойда в Ванкувър а все си мисля че там е по-добре от тук.
Твоето мнене?



Тема Re: Един от симптомитенови [re: Lora]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 02:40



nqa hartia zvuchi dobre
kakto i komunizma
opitai se da go vnedrish ili da mi obiasnish zashto moi priatel s vizshe ot shtatite 2 pati go kasat a cigani bez pasport gi priemat s otvoreni race.



Тема Re: Един от симптомитенови [re: TO]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 03:00



Komunizma naistina zvuchi dobre samo na kniga zashtoto toi e greshen v osnovata si.
Zashtoto priema che horata mogat da sa ednakvi i da se obichat kato bratia(Vapcarov imashe takova stihotvorenie)
Chudno mi e za tvoia priatel ot USA,az mislia che zashtoto amerikancite postoianno se podigravat na kanadcite ,te mnogo se gordeiat kato ima emigranti ot USA kum Canada i se radvat che sa celi 3% ot emigrantite tuk



Тема Re: Един от симптомитенови [re: TO]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 03:33



Ето,ТО,един съвет от мен:
Купуваш си един качествен walkman за компактдискове(SONY),едни качествени слишалки ,които имат вградена батерийка вътре и ти правят звука наистина невероятно чист и силен(SONY),купуваш си дискове по твой вкус
и като влизаш в метрото си го пускаш на MAX
с сигурност няма да обращаш внимание на миризливите негри и чалматите араби защото душата ти ще се рее някъде из пространството
Можеш да си вземеш и нещо нашенско("Българска рапсодия" на Панчо Владигеров или пък македонски песни или каквото ти е по душа, затваряш си очите и пак си си в къщи в България
Българио,родино мила.....................................................................................



Тема Re: Един от симптомитенови [re: cъвeт]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 03:39



how about:
the ace of spades :-)
ili
what 'dis bitches want from a nigga?
hehehe
a i s zatvoreni ochi i da patuvam ili da si kupia cane cato na slepite?



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: Lora]  
Автор kanadetsМодератор ()
Публикувано31.01.03 04:08



Бил съм няколко пъти в Торонто. Не искам да сравнявам Торонто и Ванкувър защото първо, че това е нещо много субективно, и второ, че не съм живял в Торонто. Мога само да кажа, че от това което съм видял дотук, на мене Ванкувър ми харесва много повече . Или както е казъл народа - "Нашето гардже е най-хубаво"



Тема Re: Един от симптомитенови [re: Lora]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 04:22



az kazah che e s vizshe ot shtatite a ne che e US citizen...it beats me why a US citizen would want to come to this ...place (v sravnenie s niakoi ot mestata tam)



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: nyakoy]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 04:36



mersi za podbora
ama vnimavai che sled pasporta shte si sviknal i shte te marzi da se razpraviash.
a inache si prav za Montreal i Toronto i sigurno i za Hongcouver ama tam ne sam bil.



Тема Re: Един от симптомитенови [re: Lora]  
Автор$$ (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 04:44



"Hubava e ideiata da ima edna darjava kato Kanada v koiato da se subirat umni,ambiciozni,kudurni,smeli i uporiti hora,s obrazovanie i vazmojnosti.Neka v tazi durjava da nameriat pole za isiava,rabota,prosperitet i da suzdadat odno idealno ili pochti idealno obshtestvo,kudeto vseki jivee kakto smetne za dobre bez da prechi na drugitwe da jiveiat kakto im haresva,da spazva zakonite,da ima prava i zadaljenia. "

o6te edna s promit mozak.Ne zvu4i hubavo a sme6no.6te6e da zvu4i hubavo ako be6e po-realisti4no.Idealni strani i ob6testva niama.I za tova ne sa vinovni bejanzite.Nito zvetnokojite, nito arabite ili religiata.Konzepziata za jivot na tolkova razli4ni hora na edno i sa6to miasto ne e izdarjana.Tia e utopi4na.I rano ili kasno 6te dade pla4evnite si resultati.Tova e.A 6to se otnasia do idealnoto miasto za jiveene- ami za vseki e razli4no.Spored tova kakvi sa mu zennostite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.