Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: spored anonimen savetнови [re: TO]  
АвторPAGAN (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 20:06



Mili hora,
v Canada ima i drugi gradove osven Toronto...



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: PAGAN]  
Автор Mastif (cunninglinguist)
Публикувано29.03.03 20:19



za Pagans - ima
za drugi - ima Toronto i niakolko golemi sela kato Vancouver, Calgary, Montreal...
Toronto e edinstvenniat shto-gode grad i vse pak e malak
a i otkakto vidiah edna sasedka s otriazana ovcha glava v asansiora heptem mi zamiaza na selo.
ne che ima neshto losho v selata ama pone tam mojesh da si kupish eftina kashta i da si gledash dobitak na dvora

i believe in the american dream
i think everyone should own one


Тема Re: za TOнови [re: tzennosti]  
АвторPAGAN (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 20:26



Вероятно на повечето от нас е било трудно в началото,но истината е,че стьпим ли си ведньж на краката,все по-рядко се замисляме за врьщане,освен когато отиваме да видим близките и приятелите си...Много пьти от носталгия и патриотизьм забравяме защо сме избягали от там,но когато се вьрнем,след пьрвите дни на купон и "разпускане",се оказва ,че много от нещата са се променили в доста отрицателна за Бьлгария посока и...се врьщаме в Канада.



Тема Re: za TOнови [re: PAGAN]  
Автор Mastif (cunninglinguist)
Публикувано29.03.03 20:31



kakvo za teb e da si stapish na krakata?
shtoto az poznavam mnogo kanadci s kashti i koli i vakancii no jiveiat ot check do check.

i believe in the american dream
i think everyone should own one


Тема Re: Според някои това вече е станалонови [re: Mastif]  
АвторПAГAH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 22:01



Не,не смятам,че не е честно и не мисля ,че Канада не си е направила сметката предварително.След време, тези сьщите бежанци,получават лендид ,а по-кьсно и паспорти и започват да плащат и те такси.Да не говорим колко от тях работят на черно за смешните $6 на час,с което подпомагат по един или друг начин Канадската икономика.Не случайно Канада си затваря очите за такива неща.



Тема Re: spored anonimen savetнови [re: Mastif]  
АвторПAГAH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 22:10



Еее,не си ме разбрал.Имах впредвид,че в Канада има градчета кадето трудно ще срещнеш цветнокожи.Сьвсем не изгарям от любов кьм тях,не ме разбирай погрешно



Тема Re: za TOнови [re: Mastif]  
АвторПAГAH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 22:29



Ама ти какво си ме подгонил ...Да ,така е,живеят от чек до чек,за това не споря.Под термина "да си стьпя на краката",имах впредвид,да се осьзнаеш(защото не знам за теб,но аз имах доста по-различна представа за Канада и реалността доста ме шокира),да се справиш с редица доста тривиални и прости на прьв поглед неща,който обаче за новодошлия са си чиста проба стрес...Езика,факта че дипломата ти никой не я зачита,ако нямаш канадски опит и т.н.



Тема Re: za TOнови [re: ПAГAH]  
Автор Lora_C (intractable)
Публикувано29.03.03 23:31



I stupa li si na krakata ?

pitam za da vidia dali pone imam shans
zashtoto i az razsujdavam kato teb

Who cares ? Follow me


Тема Re: Според някои това вече е станалонови [re: ПAГAH]  
Автор Mastif (cunninglinguist)
Публикувано30.03.03 01:22



da, mnogo ot tiah rabotiat za 6 dolara na chas - pod masata...sashtevremenno sediat na pomoshti i si kupuvat kashta (po 15 choveka) i izbutvat srednata klasa nadaleche i nadolu

i believe in the american dream
i think everyone should own one


Тема Re: Според някои това вече е станалонови [re: Mastif]  
АвторPagan (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 04:14



E,ne mislia che e goliama dalavera 15 choveka da kupiat edna kashta,nito mislia che tezi koito sediat na pomochti i rabotiat na cherno ,izbutvat srednata klasa na dolu...Kakvo iskash da mi kagesh,che nashite koito vzimat socialni i taino karat pizza sa se zamognali li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.