Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: предложениенови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.06.11 09:21



Аз морето го предпочитам по ред причини - лекува, изпаренията се понасят добре от деца и възрастни. Забелязала съм, че детето ако иде на море както и аз самата зимата боледувам по-малко .... по басейните има много повече микроорганизми и бацили от морето. Никой не съм чула да хване гъбички от морето, напротив там може да ги излекува дори





Тема Re: Нещо за басейнитенови [re: jensen-110062]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано29.06.11 10:08



ластичната част на банските се разпада и остава само плата. На детето бяха чисто нови, моите бяха от предната година. И на други гости им се разпаднаха банските. Но ако глътнеш малко вода, не съм забелязала да се случва нещо фрапиращо.
И все пак това е доста шикозен хотел





Тема а мен като детенови [re: tani4ka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 10:43



като ме водеха на море и не ми даваха да се къпя. До ден днешен не знам защо го правеше маика ми. Това си е чисто изтезание и като я знам ква е луда нищо чудно точно с тази цел да го е правила, защото др отговор просто не виждам




Тема Re: предложениенови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 10:48



така е, солената вода пречи на развитието на болестотворни бацили.
Аз отдавна се опитвам да убедя мъжа ми в басейна вместо хлор да слага морска сол, ще е със същия ефект и май малкото няма да дразни очите. Ама ни чуе ни види.
И да, йодните изпарения са полезни ама чак пък да биеш път заради тях...
Тук на 3 км ми е морския бряг с дивия си скапан плаж, на който не съм ходила от 6 години. Но морето си е хубаво нещо, да, обичам го, да го гледам и да го има покрай мен, все пак съм водна зодия






Тема Re: предложениенови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.06.11 10:51



Е да не бия път до морето да бия на почивка във Видин .... хахаха уби ме





Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: tani4ka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 12:24



дано да не се изпоразболеат или недай си Боже да се удави някое. Не бих си пуснала никога 5 год дете на морски лагер




Тема не бенови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 12:24



просто идея за нешо по различно и най вече по евтино




Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.06.11 12:27



Оо вЕрвай ми няма да скучае, такъв купон е там, чак ме е яд, че Ния неще да ходи с децата ....


Ники ти изби рибата, понякога е хубаво да си задържиш мнението за себе си



Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 12:42



може и да си права, но съм си цапната в устата




Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.06.11 13:16



ООо, мен пък ме е шубе да я пускам Ани по лагери...особено като я знам колко е независима, не ми се мисли...
Не я насилвай, аз като малка даже не много малка, ученичка съм била на 2 лагера, но първия си изплаках очите за мама, и дойдоха да си ме вземат...голямо страдание беше...


Янче, учудваш ме! както не щеше да я пускаш по вили и почивки с баба..сега вече по лагери искаш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.