Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: _dexter_]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.11 00:00



А, бих се учудила, ако баш сега са затворени - звънни им, ако решите да отидете натам.





Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.07.11 08:29



Сърфче, колко е голям островът, има ли какво да се прави на него 5 дни? Ако искаш, може ли всеки ден някой да те кара до сушата? Или пък да ти дават лодка да си джиткаш из язовира :)?



Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.11 09:05



Да един колега сега се върна оттам и каза, че не се усеща нищо, но въпреки всичко мас атуристи се отказали почивкит еси там. Доста неприятно особено ако се окажеш с режим на тока



Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: _dexter_]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.11 11:41



Декс, според мен за 5 дни е ок - примерно първият ден обикаляте острова(не е голям, но не е и малък - като релеф е доста разнообразен и си отива времето докато се катериш нагоре-надолу), малко пикник, малко да се поплацикате в язовира, като ви писне може да се разкарате до Пеперикон, Татул, Дяволският мост, пещера Утробата, манастирът Йоан Продом(той е малко далече, но с кола за еднодневна екскурзия е ОК). Лодки имат и дават, и возят, и изобщо изпълняват желания всякакви - много мили хора са

.



Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано01.07.11 12:23



Сърфче, златна си! От известно време се опитвам да намеря интересно и НЕкомерсиално място около Кърджали точно с цел посещение на споменатите от теб забележителности






Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jana]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано02.07.11 21:54



ние вече бяхме на море / Лозенец/ - от 15 юни почти две седмици, тъкмо като се развали времето и свърши смяната. Прекрасно си изкарахме, за разликата от предишните години, Ния вече не я беше страх от водата и не излизаше от морето - буквално. Колкото време сме на плаж, толкова тя прекарва във водата. Снимки има във ФБ.
Надявам се през август да отидем и на планина живот и здраве, а се замислям сериозно за второ моренце през септември в Гърция, офертите са доста изгодни в момента, но и мен ме притеснява кризата. В тази връзка, тези които са ходили там, къде бихме ми препоръчали, в смисъл в близката до Сф част и ако си без кола, т.е. да ти трябва организиран или обществен транспорт - може би Халкидики или ...?



Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: mimy]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано04.07.11 10:21



И нашата първа морска почивка приключи вчера. Бяхме на Халкидики, изкарахме страхотно, не усетих нито криза, нито стрес - всичко си е по старому!За всички, които имат намерение да ходят там обаче, вече имайте едно предвид - ПАЗЕТЕ СЕ И ВАС И ВЕЩИТЕ ВИ! Гърция вече не е това спокойствие откъм кражби, което е било през последните години и имайки предвид, че от 7-8 год. ходим само там на море, последната вечер преди заминаването ме сполетя ужасът някакъв тип да нахълта в стаята ми, да се разхожда из главите на децата ми и да ни обере до шушка! Поради тази причина най-вероятно няма да мога да пусна снимки, освен ако от компанията не са ни щракнали случайно! Въпреки всичко почивката мина добре, Крис полудя в морето, Дани се надивя на воля!


Мими, на Халкидики има стотици варианти за почивка, ако искаш ще ти пусна поне 7-8 оферти на лични, също можете да отидете и около Кавала - и за там имам координати!





Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: mishellinna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.07.11 10:25



егати. Е не го ли видяхте




Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jensen-110062]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано04.07.11 11:16



Не, най-вероятно сме били упоени, защото същата сутрин спахме до ненормално късно, главите ни бяха замаяни и вчера през целия ден дремехме по пътя! А и полицаите казаха, че това е била практиката на такива идиоти, още повече, че мръсникът е ровил над главата на съпруга ми съвсем спокойно! Другата практика е да отвличат бебета, също упоени и да ги продават и след като чух това нещо въобще не ми пукаше какво са ми взели, щом ми бяха оставили децата!







Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: mishellinna]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано04.07.11 11:31



Малеее, изправи ми се косата като четох

Това ми е най-големият кошмар - да ми откраднат децата. Май ще се разминем с Гърция след твоя разказ.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.