Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема предложениенови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 16:36



Глейте сега. Стига с това море, предлагам ви друга дестинация.
Видин.
Ето и програмата:

Отсядате в съседното село в хотел Данубия бийч (ако няма наводнение в района). Малък комплекс с басейн на брега на Дунава. Има и др хотели в самия Видин, но не ги знам просто. А в този комплекс са апартаменти обзаведени с кухня и никак не са скъпи. За разнообразие във Видин има още 2 много добри басейна, особено този в централния парк е доста приятно местенце. Принадлежи към хотел Мария Луиза, но май е скъпичък.
В близост се намират поне 3 от 100 туристически обекта. Баба Вида, пещерата Магура и Белоградчишките скали. Предлага се и разходка по Дунава.
Самият Видин е много приятно местенце за почивка, а речната градина я сравняват с австрийските. Градът е чист въпреки, че има доста мургавелчовци. Има много приятни местенца за хранене и биричка и детски площадки. Има и доста платени изкушения за деца в парка и по улиците ама като за едноседмична почивка все ще се прежалите

.
Абе... пробвайте, пък ако не ви хареса няма да повтаряте. Но... не вярвам някой да се оплаче. Лятото там е по добре отколко лудницата по морето. И освен това е 3 пъти по евтино. Бедно е градчето ама за човек, настроен за почивка и идващ с пачка си е супер.
Пък ако ви хареса ме споменете с добро и пийте една биричка за мое здраве.




Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.06.11 16:44



от 20.08 - 30.09.2011



Тема Re: предложениенови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.06.11 19:36



А няма да си топя дупето в морето, а на басейн ... нещо не съм съгласна ... мен пъпа ми е хвърлен ако има как няма да си тръгвам оттам. А басейн .... имам ис достатъчно в София





Тема Re: предложениенови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.06.11 22:02



Уф, аз па днес бях на дофтор и ще трябва да се пека със шал на врата задължително!

До 10 сутринта и след 4 часа на слънце и то пак със шала...егати и плажа!



Тема Re: предложениенови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 22:49



Сигурно посетителите на половината от морските курортни комплекси ползват само прилежащите басейни, защото не всички плажове са като българските с хубав пясък и облагородени. Има много популярни и скъпи морски курорти, разположени на брега на морето, но там дори няма плаж, или има някакъв малък и жабунясал, или са камъни или.... абе не става за плажуване, а морето с еползва само от сърфисти и т.под. Народа си седи по шезлонгите около басейна и се анслаждава на морето само като гледа някъде в далечината

.
За мен няма разлика дали ще си топя гъза в море или в басеин, даже в басеин е по безопасно и се плува по лесно. Но забелязвам, че много хора си държат на моренцето, въпреки че и те самите не могат да обяснят защо. Аз обичам да съм на морето, да го виждам, да дишам морския въздух, да се разхождам по морския бряг... Ама изобщо не държа да се пържа точно на плажа.




Тема Нещо за басейнитенови [re: jensen-110062]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано28.06.11 23:27



Последния път когато влязох в басейн на почивка ( т.е. басейн към хотел turquesa mar) беше преди 2 години и тогава съм влизала 3-4 пъти и банския ми тотално се разложи. На детето баснкия също. Като си тръгвахме го изхвърлих.

Разбирам че дезинфектират водата повече, тъй като има хора от къде ли не, но това тотално ме отказа да ползвам басейните в последвалите години.

И като си представя че това беше най-тихия хотел наоколо, по причина цените, представям си каква киселина е имало в басейните на другите хотели, на които дори е трудно да заемеш шезлонг





Тема Re: Нещо за басейнитенови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 23:50



каква киселина, не се ли слага хлор в басейните. Ти ме уби с тия разложени бански. Това значи, че ако си пиинеш без да искаш от тази вода същото ще се случи и с вътрешностите ти, а за кожата да не говорим. Невероятно ми звучи да ти кажа така както си го описала.
Един уважаваш себе си хотел не би позволил подобно нещо най малкото




Тема Re: Ваканция - ура!!!нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.06.11 08:51



Ние от другия петък сме във Варна за 1 седмица. Ще оставим после децата, а ние - обратно в София. За някой си уикенд плануваме двамата с мъжа ми да отскочим по младоженски до Гърция - дано да няма стачки само.
А Боби откри сезона - сега е на лагер от детската градина в Приморско, но времето май хич не става за плаж, дано да не им доскучее.




Тема Re: предложениенови [re: jensen-110062]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.06.11 08:51



Като съм на море - само в морето се къпя, за какво иначе съм отишла???




Тема Re: предложениенови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.06.11 09:19



Вземи шапка с голяма периферия скъпа хем модерно, хем ще пазиш врата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.