Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.10.11 19:45



Хахаха, аз съм верно супер комбинация!

сЪС ЩИТОВИДНАТА нямам възли, и проблема не е голям, но се отключи след раждането. Но именно тя ми върти номера...това не се лекува, а само се поддържа обаче...
А инсулиновата ми правиха някакъв профил много скъп преди две години и излезна пак в начална форма, но аз изобщо не се и стреснах а продължавам юнашки да си ям като прасе...Деска, айсе като имаш време на лични ми напиши точно кво знаеш за яденето...като режим...А защо моркови, не може ли?!
Аз пия сИофор, но пак ти казвам без режим няма отслабване...ПРОВЕРЕНО!



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.04.12 21:13



Хахахаха, много забравена тази тема май...
Айде нямам търпение и ще си кажа - свалих 5 килограма за малко повече от месец и то без диети и почти без спорт!


май дойде и моето време. Просто гледам да ям по няколко пъти на ден, и внимавам да няма много теста, картофи, ориз, сладко...въпреки, че похапвам...
дето се вика ям каквото най-много обичам...кисело мляко, зеленчуци, задължително закусвам плодове. Абе ще стане работата, това е!
Верно, че пия и лекарства, но аз си ги пиех и мин година, а нямаше ефект.
Успех на всички! Още минимум 7 килца ми трябват.



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано25.04.12 08:48



Браво Деска. С малко воля и премислен хранителен режим нещата се случват

. Аз това се старая да правя Децата много обичат да играем федербал и си скачаме постоянно като сме навън



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.12 09:30



Чудесно звучи. Аз си следвам Вега теста, ям си каквото ми е позволено, чат пат прегрешавам само, но гледам да е ограничен греха. Иначе 3 път иседмично съм на зумба и да ти кажа тази зима ги нямаше тези натрупани излишно кг, не съм свалила, но не съм и качвала, на едно положение си седя, което си е напредък. Да не говорим, че вече виждам как се махат висящите телеса и стават мускулчета





Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано26.04.12 09:56



Къде ходиш на зумба? И колко струва? Доволна ли си от треньорите?




Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано26.04.12 14:00



една позната ходи и тя е страшно доволна. Аз все се каня с Дени да ходя на тае бо, но пусто не мога да се откъсна домакинските задължения вечер





Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.04.12 18:27



Ей, браво, Дес, налу4ила си правилното хранене при теб!



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.12 12:06



Оооо няма такъв купон просто, невероятно е хем танцуваш на ритмична латино музика, хем стягаш д...то, хем си е разтоварване

. Цената е 6лв на час, до нас направиха зала



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.12 12:11



Ами тае бо-то е доста по-интензивен спорт и с мноооого потене и мъки, аз ходя 3 пъти седмично като третият път е близо 2 часа и е доста по-интензивно. На някои песни включваме и гирички за ръцете ... абе купон си е ако решиш може да се присъединиш към нас, в Силвърцентъра е



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано28.04.12 10:18



Ееее браво на вас, Яна какво ти показа вега теста на теб?
Деска браво, така е най-добре, без натоварване психическо да махаш и килограмите :)
Аз през студените дни така се отпуснах, че сега ще трябва отново да вляза във форма, на мен отпочването ми е трудно, но да видим :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.