Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.09.11 10:40



Ох дано дано...





Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано28.09.11 11:09



аз като се върнах от морето, така му разпуснах края, че прекратих и тичане и диети, и упраженията с гири, почвам да заприличвам на прашчо :))



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: Ladysexy]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.10.11 10:14



Най-накрая,мили момичета ,разбрах защо по дяволите ми е толкова не по силите да отслабна

И е лечимо Имам инсулинова резистентност.Това означавало ,че отделям инсулин,който обаче не се усвоява по предназначение - не обработва въглехидратите и захарите. Изписаха ми лекарство и диета,и като се възстановя от операцията започвам с новите режими. И този път съм сигурна ,че бавно и славно ще вървя към успешното си връщане на от години изгубената форма.След 3 месеца ще мога и спорт да добавя
Похвалих се



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.10.11 11:10



Това е много нашумяло "заболяване", масово покрай мен са така девойките .... Хубавото е, че си открил апричината, лечима е и сега всичко е в твоите ръце. Успех и да ни държиш в течение на излишните кг





Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: snich]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.10.11 15:23



Много неприятно. За каква операция става дума?





Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.10.11 21:05



Скъпа, и аз съм със същото, плюс хашимото и поликистоза. Мога да ти кажа, че без режим нищо няма да стане.- Ето аз, пия лекарства и съм свалила само 2-3 кила така, всичко си седи по местата, защото съм супер несериозна. Режим, режим, режим...

И като казвам режим, нямам предвид диети, а баш режим...ти си знаеш!
Успех!



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.10.11 10:31



Снич, ако искаш се разходи до някоя книжарница и виж тази книга.



Аз я търкалям из нас от месец насам и все не намирам време да се захвана с нея...
Мисля, че тя е много подходяща за нашия случай, има и разни гурме рецепти..



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: -Randi-]  
Автор snich (top4o)
Публикувано28.10.11 12:20



Оперираха ме на 12-ти Октомври - две хернии - пъпна и една точно над пъпа.Операцията малко се усложнила ,защото се наложило да изкарат мазнината от коремната ми кухина

,за да могат да приберат херниите,НО се възстановявам бързо



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано28.10.11 12:32



Тази книжка може и аз да си я взема да си я въргалям в къщи

На мен си ми казаха точно какво да ям и как.Свалих си рецепти подходящи за мен.Най-съм ужасена,че не мога да ям плодове,картофи,ориз и моркови Тестени така или иначе от много време не ям.Всъщност режима,на който ще съм е мого близък до Дюкан,с тази разлика,че не ми се налага сега да имам дни само с белтъци Явно затова с Дюкан най-много отслабнах
Деска,ти страшно си ги комбинирала заболяванията При мен със щитовидната поне няма сериозни проблеми.Имам два кистозни възела,но даже лекарство не изписаха за тях.Докторката каза,че ще борим инсулиновата резистентност - другото не било проблем
Всъщност кръвната ми захар не излиза от референтните стойности,но ми смятаха някакъв индекс,който трябвало да бъде най-много 1,5 ,а при мен е 2,7 Изписаха ми и Метфодиаб. Както и да е Всичко ще се оправи! Сигурна съм!



Тема Re: Диетно-елегантна теманови [re: snich]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано28.10.11 12:43



Няма начин да не се оправи, и аз съм сигурна

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.