Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Чат ...нови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 23:49



Ранди, ето:





Тема Re: Чат ...нови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.11 14:25



Благодаря ти, ще взема да прелистя някоя негова книга, ако ми попадне в рь4и4ките.





Тема Re: Чат ...нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.11 14:27



Мили девойки, вдигам платната утре в посока Бьлгария, за месец и половина за4езвам от дирския хоризонт. Пожелавам ви форумско веселие и разбирателство!





Тема Американският план за унищожение на Б-ия ...нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.05.11 10:48







Тема Re: Чат ...нови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано27.05.11 08:51







Тема Re: Чат ...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано01.06.11 08:57



Вчера имах не особено приятното преживяване да ми вадят мъдрец - естествено с криви корени и наполовина счупен......И се наложи да ми режат венеца - та днес съм само на течни храни и разни дезинфекционни разтвори+антибиотик. В интерес на истината не ме боли, както ми казваха всички, само като преглъщам е кофти.
Децата снощи се надпреварваха да ми носях лед, за да си правя компрес - слава Богу, нямам оток или посиняване.
И за пореден път се убеждавам, че всеки зъб е различен по характер

- другия ми изваден мъдрец си излезе много лесно.




Тема Re: Чат ...нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.06.11 09:06



О скъпа това е неприятно, мен ми вадиха мъдрец когато бях бременна с Ния и беше кошмар, такова теглене, дърпане и къртене, защото дори не се беше показал на повърхността ... та съчуствия, бързо ще мине





Тема Re: Чат ...нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.06.11 09:28



Напълно те разирам и ти съчувствам! Аулинче не помага ли поне малко?



Тема Re: Чат ...нови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано01.06.11 09:54



Уф не знам защо ваденето на зъб винаги ми е било най-омразното, най-вече упоъйката :( Последният път като ми вадиха и припаднах... бързо да се оправяш.

И дано не се налага да разбираш как е при други зъб ваденето;)



Тема Re: Американският план за унищожение на Б-ия ...нови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.06.11 11:17



Много ми лъха на фанатизъм. Има логични неща написани ама те са си ясни по подразбиране. Ама има големи глупости като примерно, че без заеми харчим повече отколкото печелим. Такова нещо не съществува. Ако някой харчи повече отколкото печели значи едно от двете - или има недекларирани доходи или си произвежда домашна храна.
Освен това така лесно човек не умира. Ще яде един път на 2 дни и пак ще оцелее. Храна за сега има предостатъчно за оцеляване.
С убиване на пенсионерите няма как да унищожат нацията защото те от тук натам няма да допринасят за увеличението и. Виж, с намаляване на раждаемостта може да ни позатрият, но пък ще че дадат БГ на чужденците не виждам как ще стане. Как ще убедят чужденци да се преселят в БГ. Отначало ги примамваха с ниски цени на имоти ама вече и те не са ниски. Пък и хората като ги оберат няколко пъти сами ще сеоткажат. По вероятно е замогнали се БГ емигранти да си купят имоти в БГ и да се завърнат, те имат по голям стимул за това отколкото чужденците и за сега никой не пречи на желаещите да се върнат в БГ. Просто БГ все още не е достатъчно атрактивна за тях, помнят мизерята, докато чужденците явно като не са с еопарили и са по слеми в покупкитена БГ имоти.
Абе като цяло филмчето ми прилича на поредния фанатизъм по темата за унищожението на БГ.
Дори и да има такъв план филмът не отразява точно него и с точно. Пък и като всичко е толкова тайно филмоправецът от де се е сдобил с тази информация. Айде айде, това е за наивници, търсещи си поредната кауза





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.