Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Моля, помогнете...нови [re: _dexter_]  
Автор peppa ()
Публикувано13.06.11 12:40



Изгубих си едната обица в събота.. . Толкова ми е криво - подарък са от мъжа ми!
Мами, интернет е голяма сила, помогнете, ако можете!
Някой да е намирал в Аутлет център в събота вечер една обица - бял метал с кристали??
Знам, че е абсурдно да се надявам, но толкова много ми се иска!



Тема Re: Моля, помогнете...нови [re: peppa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано13.06.11 13:58



Ти ме уби шанса е ......... кой аутлет, за кой град говориш. Намери в нета снимка и потърси дали неможеш да си ги купиш или поръчаш отново. Върна ли се да питаш продавачки, чистачки, охрана, да потърсиш .....



Тема Re: Стокхолмнови [re: jana]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано13.06.11 14:22



Момичета, в събота се прибрах от тридневно пътуване до Стокхолм по работа. Толкова добре си изкарах, че нямам думи. Първо, града страшно ми хареса. Някак пръснат, без високи сгради, поне това, което успях да видя. Има си хубава атмосфера, което в крайна сметка е по-важно от всичките му забележителности.
Професионално също всичко мина доста добре. Бях се спекла, представях си изключително сериозна атмосфера, все пак адвокати хора... Нищо подобно. Деловите срещи минаха ок, по-скоро в приятелска атмосфера. По вечерните мероприятия атмосферата също беше страхотна. Беше ме страх, че няма да съм в състояние да създам кой знае какви контакти, но се оказа, че след две чаши вино ставам изключително общителна

Нещото, което ме учуди, беше, че повечето хора бяха сравнително млади, между 35 и 40, все важни хора, шефове и пр. Всъщност, явно продължавам да не осъзнавам, че остарявам и че е нормално на 35 да си на някаква висока позиция. И не на последно място, не очаквах да обера толкова мъжко внимание Оказа се, че флиртуването е (голяма) част от правенето на бизнес Така че и на женското самочувствие ми подейства изключително добре... Толкова много хубави мъже (и умни) на едно място... Направо се събудих от зимен сън И цялото суетене, прическа, грим, вечерен тоалет... като Пепеляшка се чувствах.
Единственото, което не ми хареса, беше храната.
И най-най-странното - нещо като бели нощи са в момента там, вечер в 12 все още не е напълно тъмно, в 2:30 е вече светло.
Снимки няма Ако някой вземе да ми прати, ще показвам...



Тема Re: Стокхолмнови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано13.06.11 14:39



Явно ти е трябвало разнообразие - звучиш много впечатлена и доволна

Дано да имаш и други поводи за пътуване.




Тема Re: Стокхолмнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано13.06.11 14:55



с две думи живнала си И нямам съмнения, че нашето чаровно момиче се е представило на ниво



Тема Re: Моля, помогнете...нови [re: jana]  
Автор peppa ()
Публикувано13.06.11 17:25



е, удавника и за сламка се хваща. За София става въпрос.
Питах, разбира се, навсякъде, където съм била.
Потресе ме отговора на охраната - "Бъдете сигурна, че никой няма да я върне. Гаранция!"



Тема Re: Моля, помогнете...нови [re: peppa]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано13.06.11 17:37



Така им е по-лесно да кажат, за да не си мърдат пръста въобще. Нямам такива впечатления от всички. Дано я намериш. Сигурна съм, че си проверила в дрехите, в колата, но все пак - пожелавам да е там, за да те чака да си я откриеш.





Тема Re: Моля, помогнете...нови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано13.06.11 21:09



Неприятно!
Но стават и чудеса! На Коледа си забравих чантата в едно такси...с неща около 400 лв вътре...е, върнаха ми я след 1 час!

Непокътната!
Желая ти късмет!



Тема Re: Стокхолмнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано13.06.11 21:11



Много се радвам за теб!

Случили са ти се все хубави неща! И аз искам в Стокхолм...



Тема Re: :)нови [re: jensen-110062]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано13.06.11 21:17



В групата на Ани има едно момче...невероятно агресивно! Вече две години всички пищят от него и деца и учителки. Нещо страшно е, Ани не го споменава особено, но знам от родители за какво става въпрос. Не за обикновена агресивност, а за жестокост! Виждала съм и родителите и бабата и дядото - изглеждат хора от сой. Особено майката - като невинна капчица...не знам какъв е случаят там...ген ли, характер, някаква патология в семейството или...
И аз не желая да давам тон в живота на Никифин, и аз не съм перфектната майка, но също мисля, че Давид иска повече персонално внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.