Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксини за големите ...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.05.11 11:39



Да, Боби го ваксинираха миналата есен за ДТК, беше на 6г и 3 месеца.

Редактирано от tani4ka на 17.05.11 11:40.



Тема Re: Ваксини за големите ...нови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано17.05.11 22:41



И аз го ваксинирах съвсем скоро. Обаче не му сложиха ваксината, която му слагаха като бебе, а новата - убитата полиомиелитна. Пише, а и джи пито потвърди, че няма проблем да се дават така двете форми, ама де да знам...



Тема Re: За варицелатанови [re: _dexter_]  
Автор snich (top4o)
Публикувано19.05.11 23:18



Първо за варицелата.... Нито Ренета,нито Нора вдигаха Т преди пъпките.В първия момент оприличих пъпките на ухапано от насекомо,но след първите 1-2 пъпки започнаха много бързо да се появяват другите.И на двете първата пъпка беше на гърба (казват, че първо излизат по слабините и под мишниците).Ренета я водих при лекарката,а за Нора само се обадих по тел. да ги уведомя.Те се занимават с обажданията в ХЕИ и в градината/училището.На Ренета болничния беше 10 дни от първия ден с обрив.По мое усмотрение я задържах още една седмица,защото им падал имунитета.Според нашата лекарка е хубаво да се дават имуностимулатори,витамини и каквото се сетиш за подсилване на имунитета.Не било добре да се дава АБ ,защото подтискало избиването на обрива,а това можело да доведе до усложнения.

Ваксини ..... ДТК-то сега мисля че се нарича Тетраксим.Правиха я на Рена на 6 год. и половина мисля. Сега ,на 7 год.,правят манту.



Тема Re: Чат ...нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 13:05



Момичетаааа, имах среща и запознанство с Орхан Памук!

Просот изключителен! Взех си и книга с личен автограф!
За съжаление стана свидетел и на поредната простотия на Атака пред джамията...За радост не беше разпознат от никой българин, тои без това такава интеЛегенция се е събрала сега...., а само от свои, които така му се зарадваха!



Тема Re: Чат ...нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.05.11 13:41



Ей, покрай тия вълнения с Орхан Памук, ще взема да дам шанс на още една негова книга, че първата нещо хич не ме спечели

.
Хубаво е това, дето си го преживяла, вълнуващо :). И на мен ми направи приятно впечатление, като го видях по тв-то преди ден-два. Спокоен човек изглежда, много земен и уравновесен. А за Атака нямам думи - да не са искали да правят някакъв протест-демонстрация срещу човека?!?!!? Че то от тях всякакви простотии могат да се очакват



Тема Re: Чат ...нови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 15:11



Не, Атака се бунтуват срещу джамията и пеенето на мюезина, но по много просташки начин. През няколко дни идват коли с уредби и пускат революционни песни или Многая лета, за да заглушават мюезина и пречат на молещите се! Много грозна работа. А днес имаше Митинг! Със все знамена, фланелки, организация, май и бой е имало, но точно излизахи видях само завръзката!
Орхан беше със спътницата си в живота, също била много известна - индийска писателка с много награди..
Оказа, че се че той е заявил , че няма да дава никакви автографи, а на мен така лесно ми даде!

. Но срещата не беше официална все пак...Сега започвам колекцията си от подписи на нобелови лауреати!



Тема Re: Чат ...нови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.05.11 15:20



Тук има инфо за сбльсьците. Ужас!

Дес, радвам се за вдьхновяващите срещи, макар 4е нямам представа кой е Орхан Памук. Трябва да погледна в Нет-а.

Редактирано от -Randi- на 20.05.11 15:21.



Тема Re: Чат ...нови [re: -Randi-]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 15:22



Готина грешка...Орхан Мурад е виден чалга певец :)))) А Орхан Памук е носител на нобелова награда за литература, от турски произход. :))))



Тема Re: Чат ...нови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.05.11 15:23



току-що прочетох за екшъна при вас...
за афтографа мнооого завидях, десита :))) много го харесвам този... Сняг е потресаваща книга...



Тема Re: Чат ...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.05.11 17:02



Усетих се в момента , в който пусках поста. Благодаря за разяснението.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.