Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: обаченови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.06.11 00:37



И Ани е доста обгрижвано дете - царче от всички, и тя обича най-вече да мрънка за всичко, но пък не е жестока и злобна. Така, че не виждам голяма връзка между глезенето и подобно поведение.



Тема Re: обаченови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано15.06.11 08:53



нямам предвид агресията и жестокостта, а тръшкането за щяло и нещяло. Или родителите се карат за нещо на детето или изискват нещо, а бабата или дядото: "Ела при баба/ дядо" и стават добрите и т.н. И с моите деца се е случвало, и с племенника.



За другото не мога да коментирам, защото е наистина голям проблем и изпитание за родителите.

Редактирано от galia71 на 15.06.11 08:57.



Тема Добър дерматолог във Варнанови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.06.11 09:07



Моля една пирятелка е закъсала и незнае на кой там да се довери ......



Тема Re: Моля, помогнете...нови [re: surfline]  
Автор peppa ()
Публикувано15.06.11 09:11



Благодаря за подкрепата, и тя ми помага. Знам, че вероятно няма да се намери...



Тема Re: обаченови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.06.11 09:54



Тия филми ги нямаме. Нашето пък е най-лигаво с мен или баща си. При бабите е като войник, каквото с е каже се прави на мига няма искам ил инеискам. Особено при майка ми, тя е научила Ния че когато играят ок, но стане ли нещо сериозно никакво лигавене и детето слуша и изпълнява супер стриктно, докато при нас с баща й е пълна анархия. Хем само ние се караме или пошляпваме - в частност аз, но при нас е най-лигава (доколкото може да бъде де).
Иначе съм съгласна с дес и при нас тя е най-глезена по простата причина, че е единствената внучка отвсякъде, но никога по никакъв повод не посяга на дете, на моменти дори ме дразни. Вчера например едно хлапе на 3г тръгна да я хвърля пясък и тя само се отдръпва, бяга от него .... накрая дойде при мен и вика мамо то ми пречи да играя, удря ме, посяга ми. Викам посегне ли ти удряш и ти, а тя супер учудена ми отвръща - Ама как, то е по-малко от мен, малките не ес удрят .......





Тема Re: обаченови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.06.11 10:06



Деца като Ния ще спасят света

. И го вярвам от цялото си сърце. Кофти е за родителите обаче.... Според мен децата могат да преценят как да се държат в ситуация с агресия, според характера си. Аз в такива случай гледам да се меся минимално, разбира се, ако не е застрашена от сериозно нараняване - тя да си прецени дали да отвърне, дали да избяга. Обикновено се дърпа и със сърдит тон обяснява, че не й е приятно. Но пък и сериозни инциденти не съм виждала.
Онзи ден ми се налага да слушам колко кофти се е почуствала (Яна ) когато дете от нейната група й викало "дупе". Но вчера въпросът беше решен - на детето вече не му било интересно да я дразни .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.