Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 15:43



Оу, много са готини.
Честито за колата и от мен.

В моят гардероб е такава шарения...





Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.04.11 15:51



Девойки, тъй като утре заминавам за топлия Сандански, а там нет ньет, да ви пожелая весели празници!
Хапване и пийване в умерени дози и много слънце и приятни емоции!



Тема Re: Великденска спамканови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 16:05



Ей, какво раздвижване има в спама, точно като имам работа и то по една от любимите ми теми!


Нем - обуквите са уникални, и аз обожавам синьото като Флорче! Честита кола на мъжа ти! За евтинията ти завиждам...като бяхме в Щатите с мъжа ми пълнехме бохчите като ненормални и даже криехме от домакина ни. Срам ме беше, човека е американец и не може да разбере как да не си купиш блуза на Колумбия за 5 долара, като тук е над 150?! Аз затова открих ибей! Ани е на 100 процента облечена оттам, обувки за мен смело си купувам, защото си знам идеално номера. Виж, с дрехи не уцелвам винаги, но пък шалове и чанти за без пари..ехей!
Сега съм решила като получа финанси за рожден ден да си купя нещо на една бленувана от мен, доста папгалска марка Desigual. Флорче и при вас цените ли са им солени. В ибея има доста, ама цифра бре, а в наште молове една блуза е 180 лв..
Искам да си взема и кецки!
Сърф, много са ти яки балерините. Моят мъж изобщо не смее да дава мнение, защото ще бъде глътнат със все коментара. Нещо повече, така е свикнал аз да одобрявам, че все ме пита.
Някой писа за какито - обожавам го също!
Висока съм към 1.67 - 1.68, но никога не хода на висок ток, сега реших да си купя едни такива, но още не са дошли:

Това за мен е най-удобната марка обувки на света.
И за финал, днес купих чорапогащник на Ани за 13 лв. Май прекалих, но пък е толкооова джази, че...

Редактирано от dessbess на 21.04.11 16:47.



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.04.11 17:14



ох... аз пък съм хвърлила око на тези Айрън Фист-ки, ама са 30 паунда и още им се чудя...





Тема Re: Великденска спамканови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 17:24



Дай линк да ги видя



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 18:25



Дес, никога не ги бях чувала тези Desigual. Видях им исп. сайт, не изглеждат евтини, тениските са по 35-55 евро. Обаче са им свежарски нещата.

Аз пък искам ботушки Uggs! Това за другата зима де!



Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 20:37



И аз искам! Ботушки, тук са супер скъпи. Мисля да дебна лятото в ибея!

Обаче и там държат цени.
Учудвам се, не са ли много известна марка в Испания? Дори Ани имаше тяхна рокличка...



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано22.04.11 14:56



Ботушките навсякъде са скъпи, при нас май дори няма магазин.

Тези другите - не знам, изглежда като да са над среден клас дрехи. Видях, че ги продават е EL Corte Ingles - мазагин, в който аз не стъпвам, там продават все маркови неща на безбожни цени, сигурно затова не ги знам.



Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано22.04.11 15:32



Desigual не ми харесват, много шарени ми идват. Аз си падам по супер семпло и изчистено.

Да се оплача, че боите уж български не хванаха хубаво. Умирам си от яд. Поне козунацуте на външен вид го докарват.
Тук е жега. Всичко е по джапанки и потници. Като спря течението и на острова климата е същият като в Бг - 4 сезона. Днес бях по блузка с къс ръкав и климатика на макс в колата...не се диша.





Тема Нормално ли е...нови [re: surfline]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.04.11 16:37



Нищо да му няма на едно дете а да дьржи м/у 38.6 и 40.5 градуса температура?

Моето дете от миналата вечер е така и вчера бяхме на доктор и всичко и е окей, няма ушна инфекция, гьрлото й е окей, очичките, гьрдите й звучат добре, абе всичко което прегледаха казаха, че е добре. Нито и тече нослето, нито кашля, само МНОГО висока температура и накраво откачак вече .
Немога да си обясня как има толкова висока температура а няма симптоми, доктора каза, че най-вероятно е някакьв вирус, но още не е избило никьде и незнаем какво е моля ви кажете мнение и ме посьветвайте какво да направя, че ми идва да го удуша нейният доктор вече.......с тия диагнози никакви!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.