Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Великденска спамка  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 12:02



Между боядисването на яйцата, козунаците и другите Великденски благинки си трябва и място за клюки.







Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 12:13



Мдам, и аз казвам, че пантофите ми са прекрасни


Та докато сме на тема мъжете и вкусовете им...моите обувки били като от Уолт Дисни, НО той има кецове в абсолютно невъзможни "бразилски" цветове. Отровно зелено и крещящо жълто, които незнайно защо ми напомнят на вълнисто папагалче, ама си трая... . Често тия обувки са толкова грозни, че се изкушавам да ги метна в контейнерите и после да се понаправя леко на тресната, АКО изобщо се сети някога да ги потърси...Така де, в нашето мазе от 5кв.м. така и така нещата имат навика да изчезват - едни обувки къде не са се сбутали.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.04.11 12:17



Ох аз обожавам кецовете .... всякакъв вид особен летните с къс ипанталонки и потник или с дънки и тениска любимооо и за мъжко и дамско облекло, но ан мъжо не му седели добре некви негови пароний и отказва въпреки закупените от мен няколко чифта да ги погледне само прибирам и изваждам и не и не.





Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.04.11 12:20



Сърф, сега ти ли почна да заключваш темите под носа ми? С Янчето да не се биете за първо място? Майтап.....Таман се чудих къде ми изчезна бутона "Цитат".


Относно цветовете и обличането на мъжете аз си реших проблема генерално използвайки една приятелка. Тя е доста цапната в устата, да ми е жива и здрава. И един ден нарече моя мъж, че се обличал като чичо с тез вечно черно/сиви дрехи. Последва генерална промяна в гардероба на мъжът ми. Явно кризата на 40-те. Сега се носи с червено/оранжево/светли тонове (розовото и лилаво носи кумът ни, но моя го смята за педалско). Даже вчера си купи червена кола, че му писна да му мрънкам. Е, да се похваля, че си имам своя колица вече.
Отивам до съседният мол да напазарувам яйца, взела съм си 3 кутии боя от БГ магазинчето. И следобед съм на поредният рожден ден. Ще се разоря с тез подаръци.
Ако сваря днес да боядисам яйцата след РД ще нашракам малко снимки.
Поздрави от село.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.04.11 12:24



Балеринките, Сърф, са страхотни. Аз трябва да наснимам моя шкаф с обувки и с какви откачени цветове са, 99% са балеринки.
Последно си взех тези и двата

. Адски ми харесаха.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:30



които незнайно защо ми напомнят на вълнисто папагалче

хихихи



Тема Re: Великденска спамканови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:32



на мен също ми харесва така, но аз никога не съм се обличала така

и мога така да отида на разходка, но не на работа



Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:33



бе много пазарувате вие





Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:35



честита ти придобивка

. Червено за кола и на мен ми звучи добре, въпреки, че в гарероба си нямам такъв цвят



Тема Re: Великденска спамканови [re: jana]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:42



А, тъкмо днес съм се "издокарала" с кецове

Обаче лятото ми е абсолютно невъзможно да обуя каквато и да е затворена обувка.



Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:44



Нем, и твоите са страхотни, аз много си падам по тъмно синьо.
Също много обичам балеринки, но адски трудно си намирам. Последно си взех едни, които са от някаква дантелена материя, толкова са леки, като чорапки седят





Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.04.11 12:48



Аз така и не мога да се престраща да нося такива обувки - гледам все да съм на нещо висока, поради "гигантския" си ръст от 1,58





Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:52



И аз съм там някъде, ма не ми пука изобщо.



Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 12:56



смешка, аз да не съм висока





Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано21.04.11 13:01



Декс, аз съм 1,56 см и само с балеринки съм, адски са ми удобни.
Ми пазаруваме, то такава евтиния де го има това? Сестра ми си заряза половината багаж тука, едвам си натъпка покупките в ръчният багаж /само с него бе/. Аз през седмица си купувам баш балеринки или дрешка. Спестявам от кафета. Такъв гардероб в София съм нямала.....сега съм на цикламенолилава вълна.





Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.04.11 13:05



Ей, направо ти завидях

! Аз вчера бях малко на шопинг - едно, че нищо не ми харесва, второ - не ми става или ми стой отвратно, трето - такива цифри са, че направо ми се завива свят. Но явно не уцелвам правилните магазини, вече се питам аз ли нещо не съм в ред.... Исках да си освежа малко имиджа, но явно няма да стане в мол-ските магазини. Не, че не се сдобих с няколко парцала, но голямо обикаляне падна. А още нямам подходяща чанта.....



Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 13:11



цикламенолилава вълна

обожавам този цвят. Имам доста неща такива





Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.04.11 13:13



Ох Нем, страхотни са.......
Много ми харесаха, ако са и толкова удобни лелелеее завидях



Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 13:14



Не се притеснявай и при мен е същото

. от мола най-много да си тръгна с някоя трикотажна блузка



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.04.11 14:38



Нем, 4естити кола, обувки, парцалки.... да изброявам ли още?



Кецове и балерини и аз та4а, на балерините Половинков им вика "цви4ки" , хи4 не са му любими, но свикна ве4е.

Айде, ти4ам по зада4и, докато малкото спи. Тук е прекрасно лято...посред април.



Тема Re: Великденска спамканови [re: нeмиpницa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 15:43



Оу, много са готини.
Честито за колата и от мен.

В моят гардероб е такава шарения...





Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.04.11 15:51



Девойки, тъй като утре заминавам за топлия Сандански, а там нет ньет, да ви пожелая весели празници!
Хапване и пийване в умерени дози и много слънце и приятни емоции!



Тема Re: Великденска спамканови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 16:05



Ей, какво раздвижване има в спама, точно като имам работа и то по една от любимите ми теми!


Нем - обуквите са уникални, и аз обожавам синьото като Флорче! Честита кола на мъжа ти! За евтинията ти завиждам...като бяхме в Щатите с мъжа ми пълнехме бохчите като ненормални и даже криехме от домакина ни. Срам ме беше, човека е американец и не може да разбере как да не си купиш блуза на Колумбия за 5 долара, като тук е над 150?! Аз затова открих ибей! Ани е на 100 процента облечена оттам, обувки за мен смело си купувам, защото си знам идеално номера. Виж, с дрехи не уцелвам винаги, но пък шалове и чанти за без пари..ехей!
Сега съм решила като получа финанси за рожден ден да си купя нещо на една бленувана от мен, доста папгалска марка Desigual. Флорче и при вас цените ли са им солени. В ибея има доста, ама цифра бре, а в наште молове една блуза е 180 лв..
Искам да си взема и кецки!
Сърф, много са ти яки балерините. Моят мъж изобщо не смее да дава мнение, защото ще бъде глътнат със все коментара. Нещо повече, така е свикнал аз да одобрявам, че все ме пита.
Някой писа за какито - обожавам го също!
Висока съм към 1.67 - 1.68, но никога не хода на висок ток, сега реших да си купя едни такива, но още не са дошли:

Това за мен е най-удобната марка обувки на света.
И за финал, днес купих чорапогащник на Ани за 13 лв. Май прекалих, но пък е толкооова джази, че...

Редактирано от dessbess на 21.04.11 16:47.



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.04.11 17:14



ох... аз пък съм хвърлила око на тези Айрън Фист-ки, ама са 30 паунда и още им се чудя...





Тема Re: Великденска спамканови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 17:24



Дай линк да ги видя



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.04.11 18:25



Дес, никога не ги бях чувала тези Desigual. Видях им исп. сайт, не изглеждат евтини, тениските са по 35-55 евро. Обаче са им свежарски нещата.

Аз пък искам ботушки Uggs! Това за другата зима де!



Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.04.11 20:37



И аз искам! Ботушки, тук са супер скъпи. Мисля да дебна лятото в ибея!

Обаче и там държат цени.
Учудвам се, не са ли много известна марка в Испания? Дори Ани имаше тяхна рокличка...



Тема Re: Великденска спамканови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано22.04.11 14:56



Ботушките навсякъде са скъпи, при нас май дори няма магазин.

Тези другите - не знам, изглежда като да са над среден клас дрехи. Видях, че ги продават е EL Corte Ingles - мазагин, в който аз не стъпвам, там продават все маркови неща на безбожни цени, сигурно затова не ги знам.



Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано22.04.11 15:32



Desigual не ми харесват, много шарени ми идват. Аз си падам по супер семпло и изчистено.

Да се оплача, че боите уж български не хванаха хубаво. Умирам си от яд. Поне козунацуте на външен вид го докарват.
Тук е жега. Всичко е по джапанки и потници. Като спря течението и на острова климата е същият като в Бг - 4 сезона. Днес бях по блузка с къс ръкав и климатика на макс в колата...не се диша.





Тема Нормално ли е...нови [re: surfline]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.04.11 16:37



Нищо да му няма на едно дете а да дьржи м/у 38.6 и 40.5 градуса температура?

Моето дете от миналата вечер е така и вчера бяхме на доктор и всичко и е окей, няма ушна инфекция, гьрлото й е окей, очичките, гьрдите й звучат добре, абе всичко което прегледаха казаха, че е добре. Нито и тече нослето, нито кашля, само МНОГО висока температура и накраво откачак вече .
Немога да си обясня как има толкова висока температура а няма симптоми, доктора каза, че най-вероятно е някакьв вирус, но още не е избило никьде и незнаем какво е моля ви кажете мнение и ме посьветвайте какво да направя, че ми идва да го удуша нейният доктор вече.......с тия диагнози никакви!!!!!!!



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано22.04.11 16:41



Тоби преди време беше по същия начин - много висока Т, 40.5 без абсолютно никакви други симптоми. Ходихме тогава на спешен кабинет, взеха му урина, нищо не излезе. Казаха - вирус, не изписаха никакви лекарства, освен някакво сиропче против обезводняване. Оправи се само детето. Всъщност тогава бях доволна, че не му изписаха поредния антибиотик, въпреки високата Т.
Стискам палци Саша да се оправи също толкова бързо и да си изкарате спокойно празниците!

Редактирано от flor4eee на 22.04.11 16:41.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.04.11 16:43



Тя ми беше така подобно преди няколко седмици, но тогава нещо лепна от градината (не че е гаранция че сега не го е лепнала оттам) нооо...3ма различни доктора е гледаха и тогава и никои пак не изписа антибиотик и аз бях доволна, но притеснена, тогава кашляше и имаше суполки де...

и не чак толкова висока температура!



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано22.04.11 21:57



при моите и двете това бяха симптомите преди обрива от Розеола - много висока Т за 3-4-5 дни и когато спадне излизат пъпчиците...
има и някои рота-вируси, които протичат с подобни симптоми - едва ли някой може да ти даде точна диагноза...
дано се оправи сладунката бързичко...



Тема Гонене на Великденски зайцинови [re: bggal]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано22.04.11 22:12



Хайде, неделята идва. Кой ще хване зайчето? Къде в София ще има търсене на скрити яйца?



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.04.11 09:08



При Т без никкави симптоми след 3 дни се пуска кръв и урина. Ния така ми поддържаше Т когато имаше бактерии в урината без никакви други симптоматики ... изчакай 3 дни и ако продължи да вдига значи не е грип или вирус, а търси причината другаде с урина и ПКК



Тема Re: Гонене на Великденски зайцинови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.04.11 09:08



Това пък за пръв път го чувам ... кой крие, кой гони, къдееееее



Тема Re: Гонене на Великденски зайцинови [re: нeмиpницa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано23.04.11 11:24



няма такова нещо
аз от миналата година на Лора й крия яйца из къщата, и й правя карта на съкровище за да обикаля да ги открива, а "съкровището" е някакъв подарък - тази година от коледа рИве за "мотор с каска и кукла", та великденския заек ще й го донесе





Тема Re: Гонене на Великденски зайцинови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.04.11 13:04



Утре ще си имаме на детската площадка чаено парти с героите от Алиса в страната на чудесата. Ще има безплатни напитки, бисквити и маски за децата. Те ще се състезават да гонят зайчета и търсят яйца из храстите.

----------------------------------------------

Великденски концерт организират в столичния парк Света Троица на 24 април съобщиха от Столична община. Концертът ще се проведе от 12.00 часа на лятната сцена в парка. Организатори на проявата са Район Илинден и Народно читалище Роден край 1931. В концерта ще участват ансамбъл Гоце Делчев, дует Елит, Галина Арсова, модерен балет Меги денс, детска група за атракционно изкуство при Националния дворец на децата и др.

-----------------------------------------------

От 16 до 24 април „Пролетен Великденски фестивал” ще превърне градинката пред Народния театър в сцена за музикални и културни срещи. Събитието е част от културния календар на София.
По примера на другите европейски столици, които в дните около Великден по традиция организират за жителите си паради, фестивали и множество атракции, тази година и София ще се погрижи за празничното настроение на гражданите и гостите на столицата. От Лазаровден до Великден пространството около Народния театър през деня ще предложи забавления за най-малките посетители и родителите им като детски представления и арт работилници, в които всеки сам може да направи великденска украса за дома си. За вечерите са предвидени музикални изпълнения на изградена за фестивала сцена. Наред със самодейните състави,участие ще вземат и солистите при ансамбъл „Филип Кутев“, Ваня Костова, група „Булгара“, както и звездите на БГ Радио със специален концерт на 23 април.
Сред участници във фестивала, които ще зарадват посетителите с празнични изненади, са Детски център „Приказка без край“, aрт работилницa “Арт Ленд“, „Шугърленд“, майсторките на великденски яйца от Етнографския музей на София, Велико Търново и Ихтиман и много други.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 03:36



Е, след като и повьрна днес я водихме на доктор и вече имаме диагноза и антибиотик

strep throat, мисля, че е стефелокок на БГ ако го написах правилно. Няма темп вече и е щастлива и игрива, даже одеве й готвих супичка и си хапна добре.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 03:40



Днес ходихме при доктора пак, защото той каза ако има разтройство или започне да поврьща веднага да я караме, а тя повьрна сутринта. Прегледаха я, двама един по един и казаха strep throat (стефелокок) незнам дали се пише така

и така и не стигнахме до тест за урина, защото точно преди да започне прегледа обсьждахме как ще пускат тестове и за двете, но видяхя проблема и стигнахме до антибиотик. Вече няма темп и е доста по добре, направо ме е страх да го кажа чак след толкова дни с такава гадна темп .



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.04.11 10:06



Ох душана тя много е жално като са с висока Т и са като дробсърма отпуснати ... бързо се оправяйте



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано24.04.11 20:48



Радвам се, че ти е по-добре момичето!



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 23:04



Мерси милички, няма да ви казвам колко сьлзи сьм изляла тези дни като я гледам каква е дроб сьрма





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 23:06



Благодаря, Муах!



Тема къде столче за коланови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.04.11 22:48



мацки, харесахме столче за Лора - Concord - ето такова:


обаче не мога да намеря къде ги продават...
в кикиморското царство ще ги имат чак през юни, а не ми се чака до тогава - случайно някой да знае от къде мога да купя такова от магазин в СФ или ПВ... във всички магазини за които се сетих, ми предлагаха модела конкорд на бертони, който е за група 0+



Тема Re: къде столче за коланови [re: incendio]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 08:20



Инсенио, Ние преди време купихме на Илийката подобно, но на Чико! Взехме го от магазина за детски нещица, който се намира на кръговото при панаира в Пл-в! Виж там, доколкото си спомням там имаше и други седалки и колички освен Чико-вските!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 08:21



Важното е, че вече имате диагноза! Дано малката Саша скоро е напълно здрава!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Нормално ли е...нови [re: bggal]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.04.11 08:44



Боби му се е случвало 3 дена с 40 градуса и нищо друго не се появи. И темп спадна от раз.



Тема Re: къде столче за коланови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 09:11



Видя ли тук





Тема В бебемаркетнови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 09:16



там има всичкооооо



Тема Re: къде столче за коланови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 09:41



Ето и тук са на по-ниски цени





Тема цирк Балканскинови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 11:11



всяка година ходиме с някаква надежда и всяка годин аси тръгваме разочаровани, но тази година направо избиха рибата ..... единствените животни, които имаше бяха тигри и лъвове за окоол 5-6 мин ... през останалото време акробатики .... Ния остана много разочарована, навън като атракции нямаше таз игодина понита или животни само едно влакче ... много постно





Тема Re: къде столче за коланови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.04.11 11:21



Яне, страшна си!!! много ти благодаря

това последното ми напълни душата има точно това, което искам на по-ниска цена



Тема Re: къде столче за коланови [re: Zori_D]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.04.11 11:34



Зори, много ти благодаря - ще мина да видя какво предлагат...
да ти кажа, аз съм много разочарована от столчетата на чико - материята е отвратителна - 100% неупрен - ако сложа Лора в това нещо ще свали 3-4 кг. от потене докато стигнем от ПВ до СФ





Тема Re: къде столче за коланови [re: incendio]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 14:34



Личката не ми се поти по принцип и не съм имала такъв проблем!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.04.11 14:42



Сигурно нямат средства за поддьржане на цял цирк ...





Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано26.04.11 16:39



Днес е международния ден на интелектуалната собственост, да ми е честит професионалния празник







Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.04.11 17:20



честит празник!!!





Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 17:22



Честит празник! Все напред и нагоре в кариерата!







Тема Re: цирк Балканскинови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.04.11 22:08



На мен пък ми хареса.
Нищо не казваш за бразилците...



Тема Re: Великденска спамканови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано27.04.11 08:33



Честит празник! Успех в работата и винаги с желание да ходиш





Тема Re: цирк Балканскинови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.11 08:54



Единствените които ми допаднаха супер много бяха мотористчетата незнам като каква нация ги представиха, но после ги видяхме в почивката си говориха на филиповски диалект ....



Тема Уф.нови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано27.04.11 21:53



Да изклюкам, че от 4те дни почивка изкарахме два прекрасни и два с болно дете. Някакъвгаден вирус с конюнктивит, много гадна кашлица, подута физиономия и сополи на кило...
От днес и Сърфов се тръшна на дивана - ще умирга. Ако не умирга, аз ще го правя да умирга. Ей, това болните мъже са голяма напаст...



ай до кукане.



Тема Re: къде столче за коланови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.11 23:03



хаха имам да връщам услуги



Тема Re: цирк Балканскинови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.11 23:05



Стига бе билетите са отново 20-25лв ... залата бе почти пълна при положение, че беше великден и софиянци си бяха по родните места .... е имаше и билети по 15лв на местата откъдето излизат но там нямаше никой, най-пълно беше на местата централните от по 25лв ....





Тема Re: Уф.нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.11 23:06



Оооо мъжкото месо най-боли то е по-страшно и от болно дете ..... мани ти да умирга доброволно викам аз, айде бързо оправяне, а диваненцето оправи ли се?



Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.04.11 07:48



Бразилци са, единият определено мязаше на такъв.
При нас залата беше почти празна.



Тема Re: цирк Балканскинови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 08:45



Миналата година бяха пак, но само двама, наистина номера си го биваше, но Ния нямаше търпение да свърши цирка, беше й доста скучно





Тема Re: Уф.нови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано28.04.11 08:54



закъсала си го





Тема Re: Уф.нови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано28.04.11 10:19



Да ти се оправя болния мъж бързичко!



Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано28.04.11 11:47



Абсолютно - само мотористите си заслужаваха

Ние ги гледахме миналото лято във Варна, навън имаше един слон и едно пони А дресурата - 3 слона и кучета




Тема Re: Уф.нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано28.04.11 11:52



Еййй, най-голямата трагедия е, когато мъжът ми се тръшне - верно ще се мре



Бързо да оздравява Сърфов, че да не те тормози, а дечко ще се справи без проблеми сигурна съм




Тема Re: цирк Балканскинови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 13:40



Таничка тази година е още по-зле - навън нищо, вътре тигри за МАЛКО





Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано28.04.11 14:10



аз се бях наканила да водя Борис, но вие ме разубедихте. Когато беше с Колелото на смъртта ни хареса много



Тема Re: цирк Балканскинови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано28.04.11 14:24



Според мен си зависи, на Илина много и хареса, но и тя каза - никакви животни, само акробатика и клоуни... само едни бели лъвове...



Тема промоция на книгинови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано28.04.11 14:37



В "Пингвини" до 6.05. (доколкото помня) има промоция - ако си вземеш 3 книги, тази която е с най-ниска цена е безплатна.
Аз се възползвах и мисля до 6ти да ги посетя още веднъж

.



Тема Re: промоция на книгинови [re: Solar Wind]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано28.04.11 14:45



Ей, супер, тези промоции са ми любими

! Ще се възползвам непременно, благодаря за инфото :)
преди малко ми звъннаха от градината на Яна - имат варицела в групата, близко другарче на Яна . Сега ще чакаме включване. Ей, тъкмо преди 1 час си мислех, че се е закрепила здравословно и хайде пак !



Тема Re: промоция на книгинови [re: _dexter_]  
Автор Solar Wind (нередовна :)))
Публикувано28.04.11 14:50



Уф, неприятно. Дано, ако я лепне, да мине леко!



Тема Re: Девойки....нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.04.11 14:55



с две ръце препоръчвам да гледате постановката Полет над кукувиче гнездо. Снощи я гледах, а още ме тресе емоцията - Деян Донков прави невероятна роля евала.....30 мин имаше аплодисменти след постановката.



Тема Re: Уф.нови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 21:25



ох, ужас... да ти се оправят, сърфелина и гледай теб да не те пипне...



да ви се оплача и аз - половиния и по герьовден ще работи (от великдена само в неделята почива) и ми пропадна мечтаната почивчица... тъпо, тъпо и пак тъпо...



Тема Re: промоция на книгинови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 21:29



ние тази година пак я пропуснахме (за втора година) - повечето в групата на Лора я минаха... дано я изкара сега, за да си спокойна за напред





Тема Re: промоция на книгинови [re: Solar Wind]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 21:30



суперрррррр





Тема Re: Девойки....нови [re: Nasinda]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 21:33



Гъде?!





Тема Re: цирк Балканскинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 21:43



Да значи за големи е интересно, но за малките не те си чакат гадинките





Тема Re: Девойки....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 21:44



Ооо ще се сетиш ти, аз го рекламирах тук още зимата .. невероятна е наистина и не се усетиха 3-те часа кога минаха ....



Тема инс....нови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 21:45



Иван Вазов





Тема Re: инс....нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 21:46



любим
отивам





Тема Re: инс....нови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.04.11 21:50



Мацка ей тук

можеш да си запазваш билети да си купуваш с дебитна карта или просто да видиш програмата на всички кина и театри



Тема Re: инс....нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.04.11 22:09



оо, тенк Ю - много полезно





Тема Re: Уф.нови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано29.04.11 08:32



Тъпо, дааа.... Аз обаче съм свикнала, мойто мъж нали работи по график на смени, по всички празници е все на работа. И когато целия град се изнася на някъде за почивните дни - ние сме си у Варна

. Когато си седях в къщи с детето, не беше проблем, можеше да почиваме и през седмицата, но сега като съм на работа, някак все се разминаваме.



Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 10:29



Ми просто ще ни загубят като публика






Тема Re: промоция на книгинови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 10:32



Е, не е сигурно, че ще хване, недей да си мислиш такива неща. В групата на Борис имаше толкова деца с какви ли не шарки, ама той нищо не изкара. В яслата на беба - същата история, ама и тя се размина. Нищо, че аз предпочитам да ги изкарат докато са малки .....




Тема Re: промоция на книгинови [re: tani4ka]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано29.04.11 10:36



Вчера се разбра, че детенцето се е разболяло през празниците, а като четох разни неща за варицелата, заразата се пренася през първите два дни преди появата на пъпките. Така че може и да ни се размине. Ще чакаме - каквото, такова





Тема Re: Девойки....нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано29.04.11 10:43



Янич, ти купувала ли си чрез този сайт билети за Народния театър? Защото за там трябва специална мултинет карта до колкото знам.



Тема Re: цирк Балканскинови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 11:01



като пишете за животни, да ви кажа, че бяхме в зоологическата градина и видяхме, че лемурите си имат бебенце

ако имате време да се разхождате нататък, непременно ги вижте - такова е сладурче дребосъчето



Тема Re: Уф.нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 11:03



мдам... много е гадно така...





Тема Re: Девойки....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.04.11 11:07



Да и то ми е доста по-удобно. Една приятелка на майка има карта, купуваш я за 20лв и чрез нея си запазваш билети, но до 24 часа трябва да си ги взел от касата иначе можеш да си пълниш самата карта с парички и чрез нея да купуваш направо билети и преди самото представление си ги взимаш от касата. Иначе аз съм купувал с дебитната си карта като я регистрирам. Много по-удобно защото дебна няколко представления и направо си купувам оттук без да се бутам по опашки и да губя време. Виж за Вражалец не става от миналата година се боря и немога и немога





Тема Re: А кралската сватбанови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 15:07



Гледахте ли? Аз съм на работа и нямам време, но гледах снимки - фаворитки са ми ония двете принцеси с умопомрачителните шапки

За кралицата - нищо изненадващо, то и няма как. На булката роклята ми хареса определено. Камила си е Камила, а Виктория Бекъм - без думи, а и като каква са я поканили???




Тема Re: А кралската сватбанови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 22:48



гледах я - много красиво, изискано и точно


шапките ми напълниха очите, а роклята на булката беше идеална във всяко отношение...
таничка, Викторията е била поканена за компания на мъжа си Бекъм участва заедно с принца в някаква фондация за деца
не зная дали имаше по-смешни от две сладурани много са готини, обаче вкуса им е потресаващ
на мен най-много ми харесаха шапките на (обаче само шапката) и
в общи линии всички бяха много хубави, с малки изключения - имаше доста девойки с грешен номер дрехи - или по-голям, или по-малък



Тема Re: А кралската сватбанови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.04.11 23:28



И аз я гледах! Инсе, според мен повечето от тях, особено по-младата рода не са имали кой знае какво право на избор на тоалет...протокол и това си е..! И на мен онази кремавата т. нар. шапка зад кралицата ми взе акъла!


Булката е супер, изглеждаше много естествено във всякакъв смисъл, чудесна е!
А да знаете днес....точно си гледам сватбата в бач и изведнъж под прозорците ми като взеха ди бият камбани и като почна Многая лета...аз така
, първо си викам някой фен си е пуснал по-силно Многая лета в колата. Да ама не....прозорците ми гледат точно срещу джамията, та вдигам се аз и що да видя...Пред джамията застлани одеяла и килими, хвярващите се надупили ,а една кола на Атака, с уредбите се паркирала пред Халите и пуснала толкова силно музиката, че дори ме заболя главата. От своя страна мюезина и той усили уредбата. Това продължи поне половин час, и да ви кажа никаква полиция не се появи! Само сеирджии, стотици, с фотоапарати. Сега, и аз съм ревностна християнка и си имам някои "насадени" стереотипи, и аз се дразня оня като ми завие всеки ден, но според мен това беше абсолютна простотия! Вие как мислите? Само аз ли се впечатлявам толкова много от тези неща не знам...Вчера бях на представянето на една книга за евреите в България (да се пофаля, името ми фигурира в списъка с благодарностите)...еми съвсем друга работа беше....културна. Та, такива ми ти балкански нрави, а-ла Време разделно (любимата ми книга) и кралска сватба...

Редактирано от dessbess на 29.04.11 23:29.



Тема Re: А кралската сватбанови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.04.11 23:31



Ето и линк!





Тема зъбна дилеманови [re: surfline]  
Автор lDetect (непознат)
Публикувано30.04.11 01:44



извадиха ми кътник, но съм чувала, че трябва максимално скоро да си сложа мост защото зъбите ми щели да се разместят към дупката и да ми се промени целия зъбен фасон. Освен това насрещния зъб, който няма опора щял да тръгне да излиза и лека полека да падне. Някой има ли познания по темата да се изкаже_



Тема Re: зъбна дилеманови [re: lDetect]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.04.11 08:11



Да има, но е добре дилемата ти да бъде разрешена от професионалист не да я караш да хипотези. Успех





Тема Re: А кралската сватбанови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.04.11 21:41




простотия със сигурност, обаче аз пък се скъсах от смях като те четох
а за избора - всеки сам си е избирал, съобразявайки се (или не съвсем) с протокола ти къде я гледа сватбата - аз си пуснах СНН, щото нашите коментатори ме съкрушиха с умоизлияния, а там бяха поканили една дизайнерка, която коментираше всички тоалети и дизайнерите им - толкова клюки на куп не бях чувала до сега за всичките ми години



Тема Re: А кралската сватбанови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.05.11 14:32



Дес,

.
Дразнещо е, но нали е свободна дьржава, имаме си доста мюсюлмани, това е 4аст от бьлгарската сме.
А реакцията на "Атака" не е в много в 4ас...
Определено си е била странна гледката.



Тема Re: Великденска спамканови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.05.11 11:31



Момичета, ползвате ли такова нещо? Ние мислим да си вземем за офиса, а после и за вкъщи и сега се чудя има ли смисъл или е поредната измишльотина, която печели на гърба на изплашени хора





Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано02.05.11 13:02



и аз му се чудя от известно време на това...



Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.05.11 13:29



Чела съм само, но нито съм го виждала, нито съм чувала мнения за него....

Редактирано от tani4ka на 02.05.11 13:30.



Тема Re: Великденска спамканови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.05.11 16:56



Нали ще взимате във фирмата, значи имаш шанс да разбереш дали им асмисъл от него или не






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.