Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: цирк Балканскинови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 10:29



Ми просто ще ни загубят като публика






Тема Re: промоция на книгинови [re: _dexter_]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 10:32



Е, не е сигурно, че ще хване, недей да си мислиш такива неща. В групата на Борис имаше толкова деца с какви ли не шарки, ама той нищо не изкара. В яслата на беба - същата история, ама и тя се размина. Нищо, че аз предпочитам да ги изкарат докато са малки .....




Тема Re: промоция на книгинови [re: tani4ka]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано29.04.11 10:36



Вчера се разбра, че детенцето се е разболяло през празниците, а като четох разни неща за варицелата, заразата се пренася през първите два дни преди появата на пъпките. Така че може и да ни се размине. Ще чакаме - каквото, такова





Тема Re: Девойки....нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано29.04.11 10:43



Янич, ти купувала ли си чрез този сайт билети за Народния театър? Защото за там трябва специална мултинет карта до колкото знам.



Тема Re: цирк Балканскинови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 11:01



като пишете за животни, да ви кажа, че бяхме в зоологическата градина и видяхме, че лемурите си имат бебенце

ако имате време да се разхождате нататък, непременно ги вижте - такова е сладурче дребосъчето



Тема Re: Уф.нови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 11:03



мдам... много е гадно така...





Тема Re: Девойки....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.04.11 11:07



Да и то ми е доста по-удобно. Една приятелка на майка има карта, купуваш я за 20лв и чрез нея си запазваш билети, но до 24 часа трябва да си ги взел от касата иначе можеш да си пълниш самата карта с парички и чрез нея да купуваш направо билети и преди самото представление си ги взимаш от касата. Иначе аз съм купувал с дебитната си карта като я регистрирам. Много по-удобно защото дебна няколко представления и направо си купувам оттук без да се бутам по опашки и да губя време. Виж за Вражалец не става от миналата година се боря и немога и немога





Тема Re: А кралската сватбанови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано29.04.11 15:07



Гледахте ли? Аз съм на работа и нямам време, но гледах снимки - фаворитки са ми ония двете принцеси с умопомрачителните шапки

За кралицата - нищо изненадващо, то и няма как. На булката роклята ми хареса определено. Камила си е Камила, а Виктория Бекъм - без думи, а и като каква са я поканили???




Тема Re: А кралската сватбанови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.04.11 22:48



гледах я - много красиво, изискано и точно


шапките ми напълниха очите, а роклята на булката беше идеална във всяко отношение...
таничка, Викторията е била поканена за компания на мъжа си Бекъм участва заедно с принца в някаква фондация за деца
не зная дали имаше по-смешни от две сладурани много са готини, обаче вкуса им е потресаващ
на мен най-много ми харесаха шапките на (обаче само шапката) и
в общи линии всички бяха много хубави, с малки изключения - имаше доста девойки с грешен номер дрехи - или по-голям, или по-малък



Тема Re: А кралската сватбанови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.04.11 23:28



И аз я гледах! Инсе, според мен повечето от тях, особено по-младата рода не са имали кой знае какво право на избор на тоалет...протокол и това си е..! И на мен онази кремавата т. нар. шапка зад кралицата ми взе акъла!


Булката е супер, изглеждаше много естествено във всякакъв смисъл, чудесна е!
А да знаете днес....точно си гледам сватбата в бач и изведнъж под прозорците ми като взеха ди бият камбани и като почна Многая лета...аз така
, първо си викам някой фен си е пуснал по-силно Многая лета в колата. Да ама не....прозорците ми гледат точно срещу джамията, та вдигам се аз и що да видя...Пред джамията застлани одеяла и килими, хвярващите се надупили ,а една кола на Атака, с уредбите се паркирала пред Халите и пуснала толкова силно музиката, че дори ме заболя главата. От своя страна мюезина и той усили уредбата. Това продължи поне половин час, и да ви кажа никаква полиция не се появи! Само сеирджии, стотици, с фотоапарати. Сега, и аз съм ревностна християнка и си имам някои "насадени" стереотипи, и аз се дразня оня като ми завие всеки ден, но според мен това беше абсолютна простотия! Вие как мислите? Само аз ли се впечатлявам толкова много от тези неща не знам...Вчера бях на представянето на една книга за евреите в България (да се пофаля, името ми фигурира в списъка с благодарностите)...еми съвсем друга работа беше....културна. Та, такива ми ти балкански нрави, а-ла Време разделно (любимата ми книга) и кралска сватба...

Редактирано от dessbess на 29.04.11 23:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.