Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.05.10 12:35



Предполагам , че преувеличавам за свръхактивността, просто му се чудя понякога на това дете.

Физическото му развитие определено не е по-напред от другите на тази възраст, пълзи си, изправя се на коленца.

Нем, много спи твоя Ники. То да се чуди човек какво да прави по цял ден...
За бебо спането в количката не го практикувам вече, в нея само дреме, спра ли се, отваря очите. Нямам нерви повече за такива разходки, изкарвам го навън само буден.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: -Randi-]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано18.05.10 13:08



Петя ми е спала в количката може би не повече от 10 пъти откакто се е родила!
Личката заспиваше в нея ако го возех повече от 5 минути!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: Zori_D]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.05.10 13:30



Първо да се отчета.Бебка вече е 800гр,развива се добре.Малко странно била разположена,но се предполага че е защото има доста място за въртене.И е високо ..... днес и акушерката слуша тонове на пъпа ми и докторката около пъпа ме гледа.Може би точно заради това все още ми е страшно леко и съм много подвижна.За последния месец съм качила 1кг

Коремът ми е доста обемен.

Преди няколко дни една кола страшно ме изплаши.Освен че сърцето ми се качи в гърлото и коремът ми стана на камък чак ми причерня.Седнах малко на тротоара и уж всичко се оправи и контракциите бяха само за тогава,но забелязвам,че от него момент бебето рита доста по-често.Кой знае колко адреналин съм му инжектирала наведнъж на милото.

Засега това от мен



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.10 23:25



За съжаление никой не е застрахован от неприятни, стресови ситуации. Когато стресът не е постоянен, не мисля, че ще е проблем за бебето.



Тема Re: Да се оплачанови [re: -Randi-]  
Автор steffy (познат)
Публикувано22.05.10 11:00



Вкъщи баткото ни донесе ужасна хрема с кашлица от градината и бебчо я прихвана, аз също, освен физиологичен разтвор какво друго мога да капвам на бебчето? Педиатърката изписа едни капки - Гаразон, но те са кортизонови и са против алергия, хич не ми се иска от тях да му капвам.





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: -Randi-]  
Автор Vendome ()
Публикувано22.05.10 12:05



На Вяра през деня й се събират максимум 2-3 часа сън, много рядко спи по повече. Вечерно време обаче спи добре, от 11-11:15 до към 7 сутринта с редки изключения, понякога се буди през нощта, но получава биберон и бързо се унася пак.



Тема Re: Да се оплачанови [re: steffy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.05.10 12:42



Стефи, как решихте проблема с хремата?



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: Vendome]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.05.10 12:44



Доста от бебенцата не спат по много, а и всяко от тях преминава прет толкова различни периоди, докато се очовечат... Ще има и поспаливи фази покрай непоспаливите.



Тема Re: Да се оплачанови [re: -Randi-]  
Автор steffy (познат)
Публикувано26.05.10 14:28



с аспиратор за нос, с който изсмукваме сополите и после пръскам Стеримар. Така се отпушва нослето и си диша спокойно.



Тема Re: Да се оплачанови [re: steffy]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано27.05.10 08:42



При Петя последния път помогна Стеримар-а!Стефи, добре е че сте се справили!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.