Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.05.10 22:44



По принцип не препоръчват толкова малки деца да са дълго време в кошницата, идеалното за гърба им е равната повърхност на матрака, но.... от друга страна немалко бебенца успяват да заспат именно в тази позиция. Оптималното спооред мен би било, ако бебо заспи дълбоко, да се премести в легълцето или там, където му е обичайно да спи по принцип у дома.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано14.05.10 08:14



Хаха, и на мен Саша ми беше супер спокойна в корема, даже с приятелките и сестра ми които бременееха с мен се шегувахме, че моето бебе ще е най-кротко, а накрая да я видиш каква е "драма куййн"





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано14.05.10 08:19



Какво е кошница? Столче за кола? Вибриращ стол? Люлка? Басинет?



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.05.10 12:00



Привет момичета, моят Светозар вече стана на 3 месеца и половина, другата седмица ще навърши 4 месеца. Много бързо отлетя времето. Колики мога да кажа, че нямаше никакви. Много съм доволна от виброшезлонга на Фишърпрайс, горещо ви го препоръчвам, ето този модел:

Като шезлонг се ползва до 9 кг, после става на люлеещо столче, може и да се застопорява и да се ползва за столче за хранене и като столче се ползва до 18 кг.!
Доскоро бебчо спеше в него и не съм имала нито една безсънна нощ, което направо звучи невероятно, като знам как с баткото 3 месеца с мъжа ми не бяхме мигнали. Ето малко снимчици:
Засега сме само на кърма и ще захранвам след 5 навършени месеца с картофено пюре. Бебчо е вече 6.300 кг и 62 см.
Иначе вече почти си върнах килограмите отпреди бременността, дори коремът ми се прибра още след първия месец, което не е за вярване, защото първият път това стана чак след 4-я месец. А и по принцип при секцио по-трудно се прибира коремът. Може би защото този път се наложи да пия метергин, понеже кървенето ми спря преди 20-я ден.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от steffy на 14.05.10 12:05.</EM></FONT></P>

Редактирано от steffy на 14.05.10 12:07.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: steffy]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.05.10 12:08



Светозар е страхотен сладур, много красиво момченце

- да ти жив и здрав!



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: steffy]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано14.05.10 12:23



стефи, много е сладък... пупупу.... бонбончо




здрасти на всички от нас...
откакто се оправи времето не сме се спряли изобщо в къщи и затова ме няма от никъде миналата седмица даже извършвах подвизи - качих се на най-високото на Асеновата крепост по-късно днес ще ви пусна снимки...
след малко съм на контролен преглед да я видим бебораната-калпазаната какви ги върши - много ме рита, особено като се поизлегна...
и много ми тежи вече, не съм качила много на килограми, но с тези които си имах вече ми идва в повече - чувствам се като петролен танкер, а корема ми е гигандски



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: steffy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.05.10 12:36



Голям хубавец е бебчо, пу-пу!

Синеочко като батко си!

Блазе ти за прибирането на корема- моя няма намерение да се свие окончателно, но аз имах не корем,а коремище, когато бременеех. Сега се чудя дали някой ден въобще ще придобие първоначалните си размери. Даже си мисля да си купувам цял бански за морето , тъй като така коремът ми изглежда по-прибран.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: -Randi-]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.05.10 13:13



На мен след първото секцио много бавно ми се прибра. Сега явно от метергина се прибра бързо, иначе и аз имах огромен корем като бременна. Чудех се защо по принцип не изписват метергин след раждането - той е за свиване на матката, а то било защото уж потискал лактацията, ама при мен специално нямаше такъв ефект. Но и аз пак си имам много кърма като първия път, поне сега ми се размина вдигането на температура.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: steffy]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.05.10 13:28



Стефи, Светозар е невероятно сладък бебок! Да ти е жив и здрав и все така спокоен!







Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано15.05.10 14:03



И невероятно красиво звучащо и смислено име носи - да ви е жив и здрав!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.