Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.04.10 16:07







Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано11.05.10 11:21



Тумбаланки, къде сте оставили темичката?! Как сте? Въпреки, че нямам време да пиша много-много, не спирам да ви мисля

Опитвам се да ви чета редовно иначе, но сега започнаха коликите и спането определено започва да ми липсва, та гледам да наваксвам ако се успокои дребния! Споделете как се чуствате, че ако знаете как ми липсват ритниците в тумбакааа..... На моменти нещо като ме свие корема и ми се свива и сърчицето, че това страхотно усещане вече отмина....





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано11.05.10 17:48



Хич и да не ти липсва. В момента лежа с контракции

и като ме свие коремът, лошо ми става...
Иначе съм в 21 седмица, д-р Марков потвърди, че е момче. Засега всичко е наред и контракциите не са повлияли на шийката на матката. Но се налага да лежа и да не мърдам наникъде, така че и аз съм за неопределено време извън компа.
Миш, дано коликите да отминат по-бързо, сменяйте се с таткото, за да поспиваш и ти. Не се оставяй на гадното безсъние.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: tswete]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.05.10 23:30



Цвете, много неприятно, спокойствие нямаш с бременността ти!

Дано по-скоро изчезнат проблемите и се насладиш на бебока в теб!

Миш, стискам палци коликите бързо да отминат, за да са всички доволни и щастливи!



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор snich (top4o)
Публикувано12.05.10 09:13



Любимият ми момент с коликите

Яка ти гърбина! Дано са за кратко! Сама ли си с бебо през деня? Успяваш ли да поспиш с него?
А аз толкова чакам да се засилят ритницитеее ..... а то моето само се мести Много ми е кротко.Чак се притеснявам на моменти.Размества се предимно сутрин,понякога и вечер.През другото време,ако не ми е шкембето,изобщо не се чувствам бременна.По това време с Ренета вече лежах за задържане,защото тя беше хала и половина.Почти през цялото време я усещах да се върти,а от ритниците й ми причерняваше.Даже вечер ме будеше,че нещо не се е наместила удобно.После като се роди си остана същата - постоянно се движеше,почти не спеше и много ревеше.
Цвете,стискай краката и не го пускай да бяга младежа Знам,че няма да ти стане лека бременността занапред,но стискам палци да не се усложнява повече! Надявам се да постъпиш разумно и да приключиш с работата си на този етап.В един момент може да се позакрепиш,но използвай тези моменти за спокойни разходки примерно.Казаха ли ти приблизително как ще се развият нещата ? Колко ще лежиш?



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.05.10 09:29



През деня съм сама - идва детегледачка, когато се налага да изляза по работа за няколко часа, но иначе сме си двамката. Спането през деня ми е трудно засега, защото сме по цял ден навън - все още не е такава жега следобяд и като изляза сутрин се прибираме късно вечер, та няма как да дремна. Все още се търпи положението - таткото не искам да го ангажирам, защото все пак ходи на работа и му трябват сили и свеж ум. Аз криво ляво ще я бутам, докато мога. Много ми е жално детенце. В тази връзка искам да ви питам - нали не е проблем да го слагам в кошницата още от сега? Там като е свитичък е много по-спокоен. Една вечер даже го оставих да спи в нея и не гъкна. Но се притеснявам дали не е мъничък?!
Цвете, залягай сериозно и спри с натоварването, тичането и работата. Гадничко е наистина, ама като виждаш как от нищо се появяват проблемите, ще трябва да потърпиш. Дано да не става по-зле положението - стискам палци, за което! Почивай си и се наслаждавай на ритниците, но без контракции - никакви!!!
Снич, радвай се, че не рита много - това ще да е кротко, за разлика от каката

И аз бях така...мен ме риташе главно вечер между 7 и 9 - тогава се изтягах на дивана, оставях Дани на баща му и се наслаждавах на подскачащия ми корем. Сега като се замисля, точно в тези часове го свива коремчето - до 9 вечерта е ад, само се гушкаме! Явно това си му е времето на пича! Иначе допреди да започнат коликите беше душичка - на моменти даже го забравяхме, че е в стаята.
Та слънчицето днес става на 1 месец Почерпете се по едно сокче за негово здраве





Редактирано от mishellinna на 12.05.10 09:33.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.05.10 09:34



Нещо редактирах, нещо се изтри и сокчето изчезна

Ето го пак:







Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано12.05.10 12:03



И Теодор е с колики. Две нощи само се превива и плаче, но откакто даваме Инфакол нещата се пооправиха и е спокоен, ние също.

Аз след моята гадна бременност накрая хич не ми липсва коремчето. Напротив, дори изпитах облекчение като извадиха бебо и се чувствах като преродена





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано12.05.10 14:38



На Крис в началото му действаше Инфакола, после нещата се усложниха. Купих му едни други - Биогая, засега помагат, но не съвсем. Трябва просто да си минат гадните колики и това е....





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор snich (top4o)
Публикувано12.05.10 14:57



И аз така съм забелязала - каквото и да даваш ,докато не си отшумят възрастово нямат оправяне коликите.Не знам за кошниците,защото не съм ползвала,но те не са ли за новородени така или иначе?!Това не е ли онова чудо дето се ползва и за столче за колата?
Честит ви месец

Дани-калпазани как се представя? Интересно ли му е бебето?
Паулинка,освен с капки,може да успокояваш бебето като му затопляш коремчето.Примерно ,на мойта щерка най-добре й се отразяваше след хранене аз да застана в позиция "шезлонг" и да я гушна обърната с лице към мен.Хем я оригвах,хем й топлех коремчето.Да не говорим,че и гушнато в мама на бебето винаги му е най-добре Други слагат топли кърпи на коремчетата,или ги топлят със сешоар.Последнотооо .... не знам .... аз не бих го пробвала.Зареди се с помагачи и търпение - още малко и коликите ще минат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.