Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано25.04.10 23:40



Много се радвам за вас, Миш.


Относно притесненията за ревност от страна на баткото те са малко повече в нашите глави, отколкото в детските.
Споменатите първа и втора точка в поста - ей затова сега ми е кеф без татито в някои отношения - никой не ми пипа лаптопа и не ми мърмори. Рахат. Ама няма да е дълго още тъй....
Сега си гушкам двамата младежи на спалнята, толкова е хубаво! Топлината и мириса на мама....
Липсва ми кърменето! Ама заради пустите ми зъби.....

Да нацелуваш юнаците.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: mishellinna]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано26.04.10 06:49



идилия, за каквато си мечтаят повечето майки

. Дано винаги ви е така спокойно.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.04.10 10:24



Мишкова, явно има баланс - пожелавам ти да е така и малкия мишок да бъде мнооого кротък, поне в най-бебешкия си период!





Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.04.10 10:55



Аз имам поправка - терминът ми е 21.09.
А за повторенията на пола - и при нас се очертава, но едва на 11 май ще кажат със сигурност.
Подготвяме баткото. Купуваме дрешки за бебето, купувам и за него нещо. Много е доволен

, иска бебешките обувчици той да ги носи.
Вчера беше рожденник. Голям купон стана. И на всички обясняваше, че ще става батко (повечето от гостите на партито разбраха). После ме пита "Как изкара бебето на рожденния ми ден", "Торта яде ли??!" и други подобни щуротии.
Миш, браво! Дано все така да държите нощите. В теб ми е надеждата, още ме хваща ужас от нощните ревове...



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: tswete]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано26.04.10 10:59



толкова сладко и мило е всичко. А за термина - това е моята рожденна дата.

На зълва ми терминът пък е 20.10.2010



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: tswete]  
Автор snich (top4o)
Публикувано26.04.10 11:24



Цвете,извинявай за грешката,но сега не ме пуска да се редактирам - било ми изтекло времето

Обещавам,че в следващата тема ще си написана с точен термин

Паулина,страшно се радвам за вас Да е все така силно момчето и мноого да ви радва

Миш,обнадежди ме,че след първото бясно може да ме зарадва второ спокойно бебе Нацелувай двете си сладки момчета

Вчера четем с Ренета как се развива бебето през 21 г.с. и установяваме,че вече чувало гласове и разни звуци. Ренета се засилва щастлива към мен,хваща ми устата и ми вика "Отваряй я да кажа на бебето здрасти"



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.04.10 23:36



... браво на Тедо!!! Айде май да си го започнете заедно...



за стъклата... аз бих взела, така и така ще искате да им подарите нещо, нека е нещо което имат нужда... ние като лежахме в бебешка реанимация, след това им купих чаршафчета - подаръче... питах ги и те казаха, че това искат...





тинтири-минтири

Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.04.10 23:42



хахаха... това ми напомни с каката каква втора бременност карахме - приказка... постоянно имаше лафове някакви...







тинтири-минтири

Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.04.10 23:42



хахаха... това ми напомни с каката каква втора бременност карахме - приказка... постоянно имаше лафове някакви...







тинтири-минтири

Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: galia71]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано27.04.10 16:05



На Саша рожденната дата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.