Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: куку...нови [re: mishellinna]  
Автор asinka (консултант)
Публикувано06.06.10 17:29



Мише, кой диагностицира Крис с рефлукс? Аз бих направила консултация с още един лекар. От това, което описваш не прилича на дете с рефлукс.



Тема Re: куку...нови [re: mishellinna]  
Автор Vendome ()
Публикувано07.06.10 10:11



Добре си похапва палето значи. Вяра чак сега достигна по 150мл., но при пет храненета. Обаче се чувства по-добре и повръща по-малко.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор steffy (познат)
Публикувано07.06.10 11:39



Привет и от нас! Бебокът вече е здравичък, с Проспана кашлицата отшумя точно за 4 дни, обаче в нослето явно още има засъхнали сополи, постоянно го търка и от време на време киха, а вече му растат и зъби и е много освирепял напоследък, всичко каквото докопа започва да ръфа!





Тема Re: куку...нови [re: asinka]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано07.06.10 14:28



Д-р Радичкова в 3-та градска! Това беше 6-та консултация с педиатър и УНГ и честно казано за 7-ма нямах нито нерви, нито време, защото дребния се беше влошил достатъчно. А диагнозата се постави, след като се установи, че има мляко в сополите, а и връщаше по малко след хранене, но в никакъв случай не повръщане! След като приложих всичко, което ми каза, нослето се поизчисти в интерес на истината и все по-рядко виждам "маркировка" около устичката!







Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: steffy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.06.10 14:37



Стефи, пожелавам на бебо леко избиване на зъбките!

Инсендио, интересно ми е дали е възможно алергичната реакция , която си описала, да е само по време на бременността? Добре, че само с толкова си се отървала...



Тема Re: какво ми се случи...нови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано07.06.10 14:50



Смяташ, че и от меда правиш реакция ли? Кофти ... аз имам от ужилване и ...много неприятно е. И то тук в последните години се отключиха тия гадни алергии... Оправяй се, но не е лошо понатам може би да си направиш един тест,че да си знаеш.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано07.06.10 17:09



Да вис е похваля, вчера имах щастието да намачкотя Крис!


Такъв сладкиш, такъв разкош, просто да се разтопи човек!
Направо е свалил лицето на майка си ......а какви бузки и устичка е разтегнал....абсолютно перфектен!

Редактирано от dessbess на 07.06.10 17:14.



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: dessbess]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано07.06.10 17:18



Еее, браво на теб!!! Завиждам ти най-благородно.


Браво на момчето! Все пак, трябва да има поне една реплика на подобаващата му майка!!!



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.06.10 21:07



пресни новини от днес - бебораната е добре... дребна и дългокрака - според лекарката е 1,750кг. +/- 150гр.
на 24ти излизам в болничен... обаче още не съм решила къде ще раждам... а и името нещо ни тормози...


нещо ново при вас?!?!?!?!?!?!



Тема Re: Мънички бебони с мамета чаровнинови [re: incendio]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано18.06.10 22:06



При мен контракциите продължават. Бебо е вече над 1 кг и вече е с 2 седмици по-напред, а главата му пак бърза. Аз съм в 26-та седмица, така че имам още доста до излизане в майчинство. Ще си раждам в Шейново, но при мен се водя изцяло от доктора. Засега пия магнезий, но-шпа и лежа, когато не съм на работа.

Карам си колата и никъде не мърдам пеш. Тоз младеж доста повече рита от батко си, но не ми пречи да спя. Само контракциите ми пречат, но такива нощи са рядкост. Дано да намалеят.
Оставихме Алекс във Варна и се надявам да свиква с бъдещата роля на батко. Макар че не съм сигурна, при толкова много баби, плаж, сладоледи, атракции... Няма как да пътувам, за да го виждам, а няма смисъл да ги карам да ми го карат. ТОва малко ме притеснява.
Иначе бебето е ниско и вече с главата надолу и правилно ориентирано. Явно заради това, че е ниско нямам киселини, дано и не идват, не се подувам, съвсем малко ми се повръща. Ако ги нямаше и тия контракции и това лежане... Но, стискам, дано удържим до края...
Жегите са ужасни, плувам в собствен сос. В университета няма климатици и е ужас...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.