Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: Льoня]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано29.03.10 20:05



Уважаема Госпожо,

Най-добре е да обсъдим ситуацията в нашата консултация.
Консултациите са безплатни.
Моля, носете всички налични медицински документи и изследвания за детето.

Кременски

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано01.04.10 11:17



Проф.Кременски, благодаря за отговора. Ще се свържем с Вас за консултация.
Весели празници!





Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: Льoня]  
Автор kacumoto ()
Публикувано09.04.10 20:05



Здравейте професор Кременски!
Имам едно питане, но да започна от от там, че имам едно здраво родено детенце преди 4 г., но заченато след асистирана репродукция - стимулация и следене на хормони. През 2009г. март забременях отново след стимулация, но в 7г.с. направих мисед, без никакви симптоми, откри се на профилактичен преглед. През януари 2010 г. отново забременях след инсеминация и отново в седма г.с. напрвих мисед аборт. И при двата аборта са ми следени хормоните и съм пила съответните медикаменти, за да се поддържат норма. И трите бременности са от съпруга ми. От първия хистологичен анализ няма данни за възпаления, кръвоизливи и др., вторият още не е готов.
Въпросът ми е според вас имам ли нужда от генетична консултация и съответно от назначаване на генетични и имунологични изследвания? Това, че имам едно нормално родено дете означава ли, че намям генетични и имунологични заболявания?



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: kacumoto]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано11.04.10 16:27



Здравейте,

Това, че имате вече родено дете е благоприятна ситуация.
За съжаление, при всяка бременност съществува риск от 15-20% за спонтанен аборт. При родено здраво дете този риск е по-нисък 10-15%.
При два и повече последователни аборта се препоръчват провеждането на генетична консултация, генетични и имунологични изследвания.

Успех

Кременски

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: surfline]  
Автор Hristina Vakareliyska (непознат )
Публикувано05.05.10 14:27



Здравейте Проф. д-р Кременски,

Казвам се Христина на 27г. и за съжаление вече преживях два спонтанни аборта и двата в много ранна седмица (около 5-та). От Шейново където ми направиха абразио ме насочиха към Вас и бих искала да попитам дали и кога мога да дойда на консултация при Вас и евентуално да ми назначите нужните изследвания. само да споделя, че абразиото ми беше направено на 16 Април за да прецените, кога е подходящо да напавим консултация.

Благодаря Ви предварително!



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: Hristina Vakareliysk]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано05.05.10 21:39



Здравейте Христина,

Първо, мойте съчувствия за случилото се.
Аз съм в принудителен отпуск, но всеки ден съм на работи и приема след 9 часа. Най-добре след 12, когато рациентите намаляват.
Изберете - понеделник, вторник или петък и заповядайте двамата.
Консултациите са безплатни.

Кременски
0886 06 55 11

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор hriskata1982 ()
Публикувано10.05.10 15:55



Здравейте професор Кременски,
Много Ви благодаря за вниманието. Този петък (14 Май) около 12 часа ще дойдем заедно с моя съпруг Ангел. Още веднъж Ви благодаря и до скоро.

поздрави,

Христина



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор irr3 (непознат )
Публикувано17.05.10 15:38



Здравейте професор Кременски,

Бих искала да получа информация, как мога да си направя тест, относно това, дали съм носител на ген за муковисцидоза? Има ли вероятност такъв тест да даде грешен резултат, т.е. да покаже, че не съм носител, а това да не е така? Каква е цената на това изследване, къде се прави и за колко време стават известни резултатите. Много съм притеснена и очаквам вашия отговор. Предварително благодаря.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: irr3]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано17.05.10 18:35



Здравейте,

Изследване за носителство на муковисцидоза се прави при нас.
Всички известни мутации при българите (34) се откриват за около 10 работни дни. За съжаление при около 8% от пациентите все още не са открити мутациите. Това налага по-продължително изследване в някои случаи. По-лесно е когато във фамилията има болен и му е доказана мутацията.
Мисля, че е най-добре да коментираме проблема в нашата консултация. Консултациите са безплатни.
В случай, че става въпрос за бременна или за близък роднина на болен, изследванията са безплатни.
Решение има и нямате основание за притеснения.
Успех
Кременски

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И. Кременски [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор irr3 (непознат )
Публикувано17.05.10 21:53



Благодаря Ви за бързият отговор. Дали ще бъде удобно утре следобяд да се консултирам с Вас на място?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.