Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 27.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Happy_mama -дискусии, помощ, новини.  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.04.08 22:48



Момичета и момчета,
В тази тема публикувам отново сметката на баба Радка, към която ако имате желание може да насочите финансовата си подкрепа за Васко, Ради и Вики. Естествено, всичко е съгласувано със семейството.


BG 63 UNCR 75271069676115
BIC: UNCRBGSF
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева



Линкове



- темата, в която научихме трагичната новина.

- темата от бг-мамма
, направен от съпругът и - Тодор.



За теб, Хепи!



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор мaмaДиди (златен)
Публикувано02.04.08 15:56




Момичета и момчета,
от миналата седмица Тодор ходи на работа по 1/2 ден.
В понеделник говорих с него - започнал е 2 годишен курс на лечение с инжекции и кръвните му изследвания за учудващо добри.
Вики още понакуцвал.
Днес ми каза, че е още по-добре и децата също. Ще ходи на лекар отново и на работа след това. Не смея да му досаждам много - затова толкова.
Диди



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано02.04.08 17:22



.

Не смея да кажа нищо....Само, че се моля за тях и им стискам палци!!!!!

Благодаря ти за информацията!



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.04.08 19:56



Благодаря за информацията, радвам се че се развиват в положителна насока нещата при Тодор и децата.




Тема Момичета,нови [re: jana]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано03.04.08 13:17



токущо получих албумчето на Хепи мама! Чери, благодаря ти много за всичко, което направи! А на всички останали - Яна, Инсендио, Ася, Сърфлайн, Албенади и Чери / и всички знайни и незнайни, взели участие/ - ....просто сте свършили прекрасна работа! Чувствам се ужасно в момента / както и се очакваше/, но този спомен е прекалено скъп за мен и мога да си представя какво би бил той за дечицата!!! Спомен болезнен, черен, но безкрайно ценен...Сигурна съм, че винаги ще бъдат благодарни за жеста, който направихме всички мами от клуба тук и от bg.mamma...
Бъдете здрави, мили дечица, и....силни

Даниел - 02.03.2007


Тема Re: Момичета,нови [re: mishellinna]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано03.04.08 17:25



Няма за какво! Наистина! Моля се само Хепи да ни гледа отгоре и да се чувства спокойна - нито ще ги забравим, нито изоставим. Албумчето наистина се получи страхотно, но си права - черен спомен си е!




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Момичета,нови [re: cchery]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано03.04.08 20:26



а какво стана с идеята да се качи някъде за да можем да си го изтеглим?






Тема Re: Момичета,нови [re: fascinating oceanid]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано03.04.08 22:09



Ами стана това, че не съм говорила с Юрий още.

Направо не знам кога ще стане. Вчера и днес го няма в кю, пък и аз си имах бая "забавления" и не съм му звъняла на мобилния. Утре ще го потърся със сигурност.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Момичета,нови [re: cchery]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано03.04.08 23:01



ееее не го приемай така. в крайна сметка когато както стане
иначе може само да се ъплоудне някъде и да си го теглим иптова е ок

пък иси е нещо лично може би изобщо не е добра идеята да е общодостъпно.




Тема Re: Момичета,нови [re: fascinating oceanid]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано03.04.08 23:03



Не виж мненията й от албумчето не са толкова лични още повече, че сме ги чели всички, но за снимките съм твърдо зад това да не са общо достояние




Тема Re: Момичета,нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано03.04.08 23:07



за снимките и аз подкрепям,



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: jana]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано04.04.08 11:45



Радвам се,че новините са добри (на фона на цялата мъка).
Дано ежедневието им е малко по_беzболеzнено и по_нормално от това ,което човек си представя.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: pre.sto]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано04.04.08 12:05



И аз се радвам на добрите новини.

Да ви кажа само, че ако превеждате пари като захранване на сметка, не като дарение не взимат такса. Днес мъжа ми така направил в ПИБ по сметката на Чери (не можахме по-рано

) и не са му взели нищо. Досега все сме казвали, че е за дарение и са ни взимали такса, дори и да внасяме парите в клон на банката, в която е открита сметката. Може да се процедира така и със сметката на баба Радка предполагам.

Редактирано от Tedulina на 04.04.08 12:09.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.04.08 10:14



Момичета, вчера пратих колета с албумчетата и подаръците на момчетата на Юрий, и утре със сигурност ще има 3 развълнувани юначета. Юрий се обади, че ги е получил и каза, че ще има празненство в "Патетата" - каквото и да е това. Пожелавам им от сърце да се повеселят и за 2 часа да забравят за жестоката реалност.

Останаха единствено парите да им ги преведа и т.к. се оказа, че има проблем да го направя чрез и-нет банкиране - трябва ми универсален електронен подпис и т.н., ще го направя през ерау, но като се приберем в София - окончателната сума, която имаме е 360 лева - благодаря на всички, които се отзоваха и не забравиха Хепи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор мaмaДиди (златен)
Публикувано07.04.08 13:55



Момичета,
тук

има малко смимки от "Патетата" - детски парти клуб в Лозенец.
Диди

Редактирано от мaмaДиди на 07.04.08 17:16.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано07.04.08 14:11



Може да се направи превод на два пъти, стига да не превишава 200лв. Просто ще има два пъти такса за превод( някакви ст. ако не бъркам, може би зависи от банката).



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано07.04.08 14:30



Малки, сладки душици...
Благодаря ти, мамаДиди...

Даниел - 02.03.2007


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 17:10





пролет

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 17:31



Мама Диди, много ти благодаря за снимките. Децата са големи сладури, радвам се, че вчера са се забавлявали....

пролет


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано07.04.08 18:29



Ами всъщност таксата е 1 лев, но така или иначе по ерау преведох само парите, които дийпър_м ми изпрати по мъниграм. Останалите мъжът ми изпрати с вносна бележка от една банка днес. И така и това е свършено. Дано сме донесли поне малко радост. Ще ми стига.

Юрий обеща да говори с Тодор да качим албумчето на сайта на Жанет и очаквам фийдбек в най-скоро време.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.04.08 09:19



Много весели снимки. Благодаря мамаДиди!

За съжаление таксата не при всички е само 1лв.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано12.04.08 00:11



Има ли някакви отзиви - харесаха ли книжките малчовците? Тодор как е?
Всички около тях как са?

Не знам дали е правилното място тук, но искам да споделя колко огорчена оставам всеки път когато намеря темата на н-та страница.......

.

Чакам някой да пише, ако знае нещо.....



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.04.08 00:25



Ох, мислех да си лягам, обаче има какво да напиша и ще използвам докато никой не ме прекъсва из нас. Говорих с Юрий в сряда и ми разказа за тържеството в детския клуб. Било е хубаво и децата са се забавлявали. Каза обаче, че отначало подаръците са били събрани накуп и после вкъщи са ги разопаковали и така не са им обърнали персонално внимание. Виж картичките, които надписах ръкописно

са им отдали подобаващо внимание - не са могли да ги прочетат и са помолили Юрий да го направи. Юрий благодари няколко пъти много искрено и с вълнение на всички ни за труда, за изненадата и за помощта, която сме оказали. Това е нещо все още необяснимо за него. Каза, че е прочел вече 2 пъти албумчето с постовете на Хепи, както и майката на неговата приятелка. Явно си е струвал труда ни. В най-скоро време ще го качим на сайта на Жанет.

Тодор казва, че с всеки изминал ден се чувства все по-добре. На 25-и този месец му почва лъчетерапията и аз лично му стискам палци да я издържи. От татко знам, че това не е хич приятна терапия........

В интерес на истината трябва да напиша, че при децата не е ходил психолог. И това е станало след като и психолога, и Юрий, и Тодор са били на едно мнение - децата засега се чувстват добре, проявяват вече емоция по отношение на мама, но това не ги прави затворени, болезнено чувствителни и уязвими. Затова тази терапия е само отложена във времето, а не изключена като цяло.

Дийпър, няма начин тази тема да седи постоянно на първа страница. Важното е, че има хора като теб, които я повдигат и няма да забравим Хепи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано13.04.08 01:51



Чери, благодаря за инфото!!



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано14.04.08 14:46



И аз благодаря за инфото Чери....


радвам се,че децата са в стабилно психическо състояние.Това е и в полза на по-бързото възстановяване на таткото,а и на всичките близки.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано20.04.08 22:06



Днес в Южния парк видях две от момчетата на Хепи - Васко и Ради.....Бяха видимо в много добро настроение и ентусиазирано обясняваха нещо на жената, която ги беше извела. Стана ми много мило, още повече, че усмивките грееха на лицата им!

пролет


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано20.04.08 22:14



Това е чудесна новина! Дано нищо занапред не помрачава усмивките им.




Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано05.05.08 00:22



Дийпър ем, чувствам се по същия начин като теб - винаги когато вляза, търся темата на първа страница и ми е много кофти, когато е "избягала" по-назад


Имам едно предложение - нека тази тема влезе в закованата тема най-отгоре в клуба, говоря за "Добре дошли в клуб бъдещи и настоящи майки". Все пак клубът ни вече носи името на хепи и е редно тема за нея (с линкове към другите теми за нея тук) да съществува именно там.
Така ще става ясно на новите клубни членове защо клубът се нарича така, а и всички ние лесно ще можем да влизаме в темата, да четем, да пишем... Какво ще кажете, мили момичета?
Чери, как мога да прочета и аз албума, има ли го вече някъде качен?

Редактирано от vihrogonche на 05.05.08 00:30.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: vihrogonche]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.05.08 09:03



Сложих линковете в закованата тема на Дебора - най-горният е най-нов.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано11.06.08 00:28



момичета имате ли някакви новини?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.